PDA

View Full Version : Greška na HRX serveru

tunto
11.05.14, 11:32
svi znamo gdje je na forumu mjesto reportima

edit by Hik

ovo treba znati izvesti
ovo spada u rubriku zanimljivosti

ps
i sad jedno javno pitanje našim administratorima
zar stvarno mislite da smo mi gomila debila da ovdje brišete postove koji i te kako imaju veze sa temom i nikoga ne vrijeđaju
forum polako postaje bizaran jer na njemu neki balavac misli kako svakome može obrisati ono kaj je napisal
pustite ljude da raspravljaju da se pale na igru
kakove veze ima tema ako se međusobno nemožemo paliti na igru
tad i igra gubi smisao
administratori ako imate problema doma ili na poslu
ili nedaj bože u glavi rješite to tamo ne ovdje

http://travian-reports.net/hr/report/514534249b1

ne hik ovome reportu je mjesto ovdje
ne zato da pokaže sposobnosti igrača nego da pokaže nesposobnosti administracije igre
igrač napadač nezanimljiv par kila offa i kad pogledaš napadača vidljivo je da je napad kate ruše ovnovi ruše no off nije cjeli poginul a deff nije probil kaj se jasno vidi kad se pogleda branitelj
ovo stvarno spada u rubriku zanimljivosti ili možda bizarnosti
no ja bi prije rekel da to jednostavno remeti serveri njegov ishod točnije rečeno regularnost servera
ja iskreno sumnjam da je ovo jedinstveni napad koji je ovako prošao sigurno ih ima još takovih a to onda ruši ravnotežu igre

Hamco
11.05.14, 12:47
Tunto,sto se tice ovog izvjestaja apsolutno je regularan iz razloga sto je branilac imao zamke pa je dio napadacke vojske upao u iste pa zbog toga nisu iziginuli svi.Dakle,97.37% je izginulo dok je preostalih 2.63% upalo u zamke i broje se kao prezivjeli.

Sto se tice drugog dijela tvog posta tu si upravu sto posto.MH-i svoj posao obavljaju katastrofalno,samo ne znam da li je to posljedica njihovog neznanja ili je u pitanju bahatost.Trece nema.U svakom slucaju svojim pristupom tjeraju igrace sa servera i TT bi se trebao ozbiljno pozabaviti ovim problemom.

tunto
11.05.14, 13:28
Tunto,sto se tice ovog izvjestaja apsolutno je regularan iz razloga sto je branilac imao zamke pa je dio napadacke vojske upao u iste pa zbog toga nisu iziginuli svi.Dakle,97.37% je izginulo dok je preostalih 2.63% upalo u zamke i broje se kao prezivjeli.

Sto se tice drugog dijela tvog posta tu si upravu sto posto.MH-i svoj posao obavljaju katastrofalno,samo ne znam da li je to posljedica njihovog neznanja ili je u pitanju bahatost.Trece nema.U svakom slucaju svojim pristupom tjeraju igrace sa servera i TT bi se trebao ozbiljno pozabaviti ovim problemom.

hm da buduči je napad iza odmah oslobodio vojsku niko nije ni gledal zamke pa tako ni ja
evo priznajem grešku
ali to opet nije razlog za editiranje posta jer post gubi smisao objavljivanja i poantu izrečenoga
u ovom slučaju ja sam ispal glup i to mora biti jasno vidljivo iz editiranoga posta se to ne vidi
ako sam se grubo ogrješil o pravila tada se banuje a dokaz banovanja mora ostati vidljiv
editiranje ili brisanje posta ide u slučaju kada se javnost poziva na na nasilnost i zločine te kada se isti prikazuju
objava prjetnji se također briše

sve ostale naše gluposti moraju ostati vidljive jer forum je stvar nadmudrivanja i razmetanja pameču i dokazivnja drugima kolko su glupi bez obzira kolko se nekima neki izrazi ne sviđali
evo ja sam sad ispal glup ako se to izbriše neće biti vidljivo
no razina naše pameti ili gluposti se vidi po našoj rasparavi i svatko ju može gledati različito tako da ne može na forumu biti neki sudija koji bude glupe izjave brisal a pametne ostavljal
to nije posao moderatora da sudi

MOD_Superhik
11.05.14, 13:44
Postovi su premješteni ovdje jer je ovdje predviđeno mjesto za greške na serveru a ne u veleposlanstvima nekog servera.

Molim Vas da prije nego krenete s javnim prozivanjima, vrijeđanjima i omalovažavanjem travian tima (ovoga puta mene) pročitate pravila s razumijevanjem. Isto tako više puta sam Vam napisao i objasnio da svaki podforum je tu s razlogom a ne zato jer se nekome sviđa da tu bude. Stoga koristite ih prema namjeni i pridržavajte se reda foruma.

A što se tiče žalbi na rad travian tima isto u pravilima piše da njima nije mjesto na forumu te se na rad možete žaliti na službene email adrese

Hamco
11.05.14, 14:35
Sto se mene licno tice ja ne krivim moderatore jer su oni tu samo da sprovode pravila (krivim ih onda kada prelaze te granice).

Krivi su oni koji su postavili takva pravila,jer gdje cemo raspravljati o radu Travian MH ako ne na Travian forumu ? Negdje se mora raspravljati jer nazalost u 99.99% slucajeva zalbe na sluzbene mailove ostaju samo mrtvo slovo na papiru.

Ima tu jos nekih pravila koja nemaju smisla.

Dvorska luda
17.05.14, 15:04
bas krasno i na serveru i na forumu, nema se kome tu sta reci ni pisati,imali smo u savezu problem sa jednim akauntom mh je banao na pisanje adminu dobijamo odgovor da acc uopce nije registriran na serveru,sta dalje o tome govorit i pisat, nadalje na forumu vec preko 2 dana moderator pregledava post i ne objavljuje se a post je sasvim normalan i ne vrijeda niti se odnosi negativno na ikoga,sta rec dalje mh-a necu ni spominjat svak ko igra zna sve o tome