PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4

Stranice : 1 [2] 3 4

SC KILLER
28.08.14, 12:27
sori, otkud si se ti našo? Igro si u SC i govoriš o potpisivanju? :D osim toga ovaj mid ni nema vodstvo, kao što je vidljivo, a nama ni ne treba ime da bi dovukli igrače, nitko nije ni došao radi imena, nego radi naše prikazane igre na samom početku kada su mnogi izgubili svoja voljena prva sela, ovaj mid je pokazo najagresivniju igru u prvih 2,3 tjedna, agresivniju nego što će ikad iko pokazat i ako ne vjeruješ pitaj ZiFovce... ah da, pa tog saveza više nema :D

i zato ne prigovaraj o imenu, mi od ovog imena radimo još jači brend. A ti si prvo igrač koji još treba napredovat da bi uopće dosego razinu ekstra kvalitete, pa nećeš morat u potpisu pisat imena saveza di si igro, bit će dovoljan samo tvoj nick da svi znaju tko si i da te mrze jer ih maltretiraš, pa sve dok te ne skataju, ali ćeš bar ostat upamćen.

Ja sam svoje dokazo, a za ime mi neće niko prigovarat jer u ovom velikom MIDu igraju veliki igrači.

Nekad se zapitam dal se ti drogiras :D

jabuka
28.08.14, 12:35

mile pošto tebe poznam ajd nebum vrijeđo sc :D
al brate mili onaj tvoj scovac meni nešto govori, pa nije dostojan uopće samnom bit na istom podforumu xD

SniperFox
28.08.14, 12:36

I ja se to pitam nekad.

fedon
28.08.14, 12:38
sori, otkud si se ti našo? Igro si u SC i govoriš o potpisivanju? :D osim toga ovaj mid ni nema vodstvo, kao što je vidljivo, a nama ni ne treba ime da bi dovukli igrače, nitko nije ni došao radi imena, nego radi naše prikazane igre na samom početku kada su mnogi izgubili svoja voljena prva sela, ovaj mid je pokazo najagresivniju igru u prvih 2,3 tjedna, agresivniju nego što će ikad iko pokazat i ako ne vjeruješ pitaj ZiFovce... ah da, pa tog saveza više nema :D

i zato ne prigovaraj o imenu, mi od ovog imena radimo još jači brend. A ti si prvo igrač koji još treba napredovat da bi uopće dosego razinu ekstra kvalitete, pa nećeš morat u potpisu pisat imena saveza di si igro, bit će dovoljan samo tvoj nick da svi znaju tko si i da te mrze jer ih maltretiraš, pa sve dok te ne skataju, ali ćeš bar ostat upamćen.

Ja sam svoje dokazo, a za ime mi neće niko prigovarat jer u ovom velikom MIDu igraju veliki igrači.

A di si sad Lepi,kako te odero ovaj uber,mega,giga igračina,hahahaha...Sad bi i ja prigovorio za ime al strah me...

spajla
28.08.14, 12:47
Hehheheheh kakav odgovor,jel ovo Rudi? U SC nisam nikad igro,to je moj duall. MID orginal je savez za koji znaju svi kao i PC, drugo opće ne znam kako si me svrstao u kvalitetu igrača kad me ne znaš.

U ovom tvom MID-u možda igraju veliki igrači,ali po tvom postu ti to nisi.Vjerojatno si dosta mlad dečko željan dokazivanja.

jabuka
28.08.14, 12:49
pazite ovako, da remiziramo

Ovaj mid ima više od 100000 napadačkih bodova ipred drugog, dakle uvjerljivo najagresivniji savez, 4 od 10 najnapadača su mid.
10 od 20 top 20 igrača su mid.

Ako uzmemo u obzir da je wild skup igrača, onih najboljih iz zifa,jstjd i gx, onda je lako razlučit da je mid najjači savez koji je od početka takav kakav je, jedini koji posjeduje 2 winga, a jedan od rijetkih koji uopće ima wingove.

Moram li išta nadodat još?

spajla
28.08.14, 12:57
Bio je nekoć i savez imenom TNT,imali su 5 saveza i dva winga,to znači točno ništa,skupina ili nakupina svega i svaćega da prema van izgleda dobro.Nema potrebe za ljutnjom,samo sam primjetio kako se koriste imena,pardon ili kratice saveza koji su davnih dana harali po travianu,3.6 verzijom.

jabuka
28.08.14, 13:08
i ja sam igro 3.6 verziju i davnih dana bio po raznim savezima.
ovdje se ne radi o bilo kakvim wingovima, naši su u top pljačkašima i top napadačima

The Thor
28.08.14, 14:00
http://prntscr.com/4ha911
kako je teško biti u top pljačkašima ROTFL

amon ra
28.08.14, 14:15
http://prntscr.com/4ha911
kako je teško biti u top pljačkašima ROTFL

mislio je pojedinacno igrac.

The Thor opet ti moram cestitati na i drugom artu. To nema nitko na serveru osim moga velikog kolege The Thor-a. Svaka čast

fedon
28.08.14, 14:57
mislio je pojedinacno igrac.

The Thor opet ti moram cestitati na i drugom artu. To nema nitko na serveru osim moga velikog kolege The Thor-a. Svaka čast

A sad mi je tek jasno zkj ste tako velik savez...Kad jedan zna šta je drugi mislio,divotica jedna...akcije se telepatijom slažu:cvjetic:

amon ra
28.08.14, 23:59
A sad mi je tek jasno zkj ste tako velik savez...Kad jedan zna šta je drugi mislio,divotica jedna...akcije se telepatijom slažu:cvjetic:

tko si pak ti sta te poplava iz gunje donijela

spajla
29.08.14, 10:38
Fedon,kaj sad usro si se,no reci čovjeku koji si sad ti. Ovdje na s4 sva neka nabrijana ekipa,ne smiješ postat opće,da ti ne kažu da nemaš veze sa klikanjem i koliko su dobri.

E moj Fedo na šta smo spali.

amon ra
29.08.14, 11:38
Čestitke igraču Uragan na čiščenju i uzimanju posebnog arhitekta. Ups zabuna čestitke Pik Dami na čiščenju a Uraganu na uzimanju.

jabuka
29.08.14, 12:11
uragan se pokazao kao pravi gospodin, i dami u nevolji ponio teret :D

amon ra
29.08.14, 12:14
Nema zamjerke pravi klavir

krizanich
29.08.14, 18:53
Čestitke igraču Uragan na čiščenju i uzimanju posebnog arhitekta. Ups zabuna čestitke Pik Dami na čiščenju a Uraganu na uzimanju.

da nisi mozda danas jeo duhova?

amon ra
29.08.14, 19:22
jesi ti malo cvrcnio danas

fedon
30.08.14, 10:08
E moj Lepi tako ti je to,pregazilo nas vrijeme.Ma ak kažem ko sam,kataju odmah,ovi se ne zaebavaju...A kaj ti radiš tu,pa rekli su ti da moraš napredovat da bi uopće moga bit tu na forumu...Bježi...

The Thor
30.08.14, 13:50
i evo ih ekipa iz PRO krenuli su katati li svaki napad im je minimalno 3 sec. razmaka,ruga rugu stiže :D

16:55:25
16:55:54
16:56:46
16:57:11
16:57:54

koja preciznost

spajla
30.08.14, 15:12
Ma malo pratim situaciju na comu mi dosadno,pa sam došo tu malo gledat kaj radi Bloom i ekipica.

maka12345
31.08.14, 03:04
i evo ih ekipa iz PRO krenuli su katati li svaki napad im je minimalno 3 sec. razmaka,ruga rugu stiže :D

koja preciznost

cuj,tolka je razlika a igrac je svejedno skatan,to samo pokazuje vasu sloznost i vasu deff snagu

Picolo

The Thor
31.08.14, 08:29
cuj,tolka je razlika a igrac je svejedno skatan,to samo pokazuje vasu sloznost i vasu deff snagu

Picolo
igrac je katan ali ne i skatan :P
a yugi. je izgubio i podosta kata a jabuka je svega po malo izgubio :)

milan rapajic
31.08.14, 11:04

koja preciznost
evo vidim tu su vuco i bambo
najvece farmetine od nastanka traviana:welcome:

amon ra
31.08.14, 17:41
thore mizerija je sta su izgubili ne laprdaj tu bez veze

maka12345
31.08.14, 21:07
igrac je katan ali ne i skatan :P
a yugi. je izgubio i podosta kata a jabuka je svega po malo izgubio :)

cuj on je svaki tjedan u pljackasima,brzo on to nadoknadi,pa kolko ste jadni ne zelimo vas katat na 0 :D

The Thor
01.09.14, 08:55
al za vas je vrlo pohvalno što ste počeli ići na GG :D

amon ra
01.09.14, 14:05
Tvoj je sljedeci

The Thor
01.09.14, 15:32
Tvoj je sljedeci

:welcome: :party:

amon ra
01.09.14, 16:01
nemoj samo onda kukat ko dosad kad se počmeš crvenit

The Thor
01.09.14, 22:57
:gamer:

amon ra
02.09.14, 16:11
sta to treba znacit

krizanich
02.09.14, 21:11
thor samo da ti kazem da ti sljedi nuliranje, pa makar cjeli off izgubio..
prodajes maglu tu po forumu, ko fol se svadjas tu po forumu, a ustvari si pacenik, bio farma na hr2 svi te sprdaju.. a onda se prebacis u protivnicki savez
protiv njih nemam nista ali ti si mi se zamjerio bas sa ovim potezom...

sretno

amon ra
03.09.14, 02:02
krizanichu The Tunto i bloom su ti dvije najvece sprdacine traviana vi ste napravili največi show kad ste usli s njima u saveznistvo

jabuka
03.09.14, 02:25
krizanic, ima mjesta i za tebe :D

SniperFox
03.09.14, 02:35
thor samo da ti kazem da ti sljedi nuliranje, pa makar cjeli off izgubio..
prodajes maglu tu po forumu, ko fol se svadjas tu po forumu, a ustvari si pacenik, bio farma na hr2 svi te sprdaju.. a onda se prebacis u protivnicki savez
protiv njih nemam nista ali ti si mi se zamjerio bas sa ovim potezom...

sretno

dodi i ti vidis da polako jedan po jedan dolaze :D

tef
03.09.14, 12:26
krizanic, ima mjesta i za tebe :D

:D :goodpost:

DADOOZG
03.09.14, 12:56
krizanichu The Tunto i bloom su ti dvije najvece sprdacine traviana vi ste napravili največi show kad ste usli s njima u saveznistvo

eto čuo ja da je zanimljivo na ovom serveru pa eto i mene :)

jabuka
03.09.14, 13:16
bravo, evo ti keks

web
03.09.14, 13:21
Ugasi si me , zar ne vidiš da gorim :101010:

klampalampa
03.09.14, 13:37
vuco, ja ne znam kako ti imas obraza i ponosa nekoga zajebavati :)

amon ra
03.09.14, 14:04
eto čuo ja da je zanimljivo na ovom serveru pa eto i mene :)

pozdrav kolega stari da te uputim i najnovije vijesti The Tunto oteo Bloom art :brukica:
neznas tko je luđi od njih dvoje on što je oteo ili ona što nije znala obranit

The Thor
03.09.14, 14:34
vuco, ja ne znam kako ti imas obraza i ponosa nekoga zajebavati :)

zasto ne?

klampalampa
03.09.14, 14:37
zasto ne?

zato sto si bio najbolji link u farm listi, a i ovo sto si radio, prije je za stidit se, nego se ponositi :) al to je izgleda postalo normalno, tebi na cast

ne mogu jos i sa tobom da se prepirem ovdje, ja u klin i u plocu, ne isplati se

uzivaj

The Thor
03.09.14, 15:47
zato sto si bio najbolji link u farm listi, a i ovo sto si radio, prije je za stidit se, nego se ponositi :) al to je izgleda postalo normalno, tebi na cast

ne mogu jos i sa tobom da se prepirem ovdje, ja u klin i u plocu, ne isplati se

uzivaj
netribamo se prepirat,samo a na hr2 svi vi JRK pricate da sam farma..a nema veze što sma prije toga izgubio deffa i deffa al briga me,pricate a neznate..pa ovo nije za ponosit se,isapo sam kao neko EDIT al jbg

milan rapajic
03.09.14, 16:21
netribamo se prepirat,samo a na hr2 svi vi JRK pricate da sam farma..a nema veze što sma prije toga izgubio deffa i deffa al briga me,pricate a neznate..pa ovo nije za ponosit se,isapo sam kao neko govno al jbg
imao si skoro 20 k deff
nisi se znao obraniti sa skoro 20 k deff
bambo i vuco pravda te se tu ovo onoi
nide veze
farmetine jeden ihihihihihihih

web
03.09.14, 16:29
Zar nije malo cudno sto svi odlaze od tog saveza , ja vam garantiram da u tom savezu pola njih na muku jos tamo , tolko o gustu u igri

amon ra
03.09.14, 16:31
rapajicu nemoj tako za thora vidi sta uradi bloom http://prntscr.com/4ja5kj

klampalampa
03.09.14, 16:46
netribamo se prepirat,samo a na hr2 svi vi JRK pricate da sam farma..a nema veze što sma prije toga izgubio deffa i deffa al briga me,pricate a neznate..pa ovo nije za ponosit se,isapo sam kao neko govno al jbg

i ti mozes sa zmijama pod ruku hladno, isti se tip ljudi ;)
samo ne znam kako i dalje imate maste toliko, da izokrecete sve sto vam se na nos nabije, al ajde polako, ja ti zelim svu srecu svjeta

The Thor
03.09.14, 17:43
imao si skoro 20 k deff
nisi se znao obraniti sa skoro 20 k deff
bambo i vuco pravda te se tu ovo onoi
nide veze
farmetine jeden ihihihihihihih
pameti kad sam došao u JRK imao sam 0 vojnika

The Thor
03.09.14, 17:44
i ti mozes sa zmijama pod ruku hladno, isti se tip ljudi ;)
samo ne znam kako i dalje imate maste toliko, da izokrecete sve sto vam se na nos nabije, al ajde polako, ja ti zelim svu srecu svjeta

također :)
pa mogu,zmije su dobre ako ih se nedira,tako sam i ja ;)

klampalampa
03.09.14, 17:45
pameti kad sam došao u JRK imao sam 0 vojnika

zato si imo dobru proizvodnju kasnije :D

The Thor
03.09.14, 17:47
...
igras ti hr4?koi si nick?

klampalampa
03.09.14, 17:48
igras ti hr4?koi si nick?

nesmijem ti to reci strah me :blackeye:

The Thor
03.09.14, 17:48
nesmijem ti to reci strah me :blackeye:

vidim vidim,al neka,sakrivaj se ti :D

klampalampa
03.09.14, 19:09
vidim vidim,al neka,sakrivaj se ti :D

da si pametan shvatio bi ko sam i bez da pitas :D

krizanich
03.09.14, 19:10
vjerojatno ce ti ubrzo i pokazat ko je :D

jabuka
03.09.14, 19:42
vidim da vam je thor baš trn u oku. Do sad ga je wild držo kao jednog od 40 boljih, koji nije bio u privjeskiću od saveza TWD.

Znate da ja svoja obećanja uvijek ispunjavam, pitajte thora kad sam prvi put počeo s njim pričat, reko sam mu, prije ili kasnije uvjerit ću te da trebaš u PRO. A sad i vama kažem, 25 od 40 igrača vam igra bez imalo gušta, treba im samo mrvica da pređu. Ako vas je thor šokiro, samo čekajte bit će šokova još većih.

Dali je thor izdajnik? Zapitajte se zašto svi ljudi koji su došli iz zifa (dio wilda op.a.) nebi ni za koju cijenu napustili pro. Možete ih skatat kao djk gala, ali on će samo promijeniti acc i ostat u PRO.

Znate zašto, zato što PRO ima dušu. Igrači koji nisu u PRO su kao mali afrikanci, iz nekog sela recimo u tanzaniji. Za njih je štap vrhunac oružane snage kada idu u lov, zato što ne znaju za pušku. Tako je i wild vrh organizacijske i druželjubive organizacije, naravno dok ne pređete u PRO i ne doživite što je vaš pravi suigrač spreman učinit za vas..

A znate zašto? Zato što u PRO nikad nije osvanuo mm tipa "ako ne napravite ovo izletit ćete van" "ako ne napravite ono izbacit ću vas"

Zato što je uložen trud da bi u savezu vlado jedan mali obiteljski odnos. To je ono što pik dama i njeni jataci nikad neće shvatit... a ustvari, vidjeli smo da mnogi i shvate, kad tad.

Kad završi ovaj server neće me bit briga kao ni moje igrače dal smo prema vama ispali ljudi... vi ste za nas samo imaginarni likovi... ako ispadnem najveće đubre bit će mi drago... ali znam da ću prema ljudima iz saveza ostat u dobrim prijateljskim odnosima i to RL. Ovo govorim u ime cijelog PRO...

a za 5 egoista iz wilda i ostatka koji je tu ili zato što je blizu egoista ili zato što im nije ni stalo do timske igre i zezancije, samo jedna poruka... ako igrate bez gušta, rađe se obrišite

klampalampa
03.09.14, 20:04
vidim da vam je thor baš trn u oku. Do sad ga je wild držo kao jednog od 40 boljih, koji nije bio u privjeskiću od saveza TWD.

Znate da ja svoja obećanja uvijek ispunjavam, pitajte thora kad sam prvi put počeo s njim pričat, reko sam mu, prije ili kasnije uvjerit ću te da trebaš u PRO. A sad i vama kažem, 25 od 40 igrača vam igra bez imalo gušta, treba im samo mrvica da pređu. Ako vas je thor šokiro, samo čekajte bit će šokova još većih.

Dali je thor izdajnik? Zapitajte se zašto svi ljudi koji su došli iz zifa (dio wilda op.a.) nebi ni za koju cijenu napustili pro. Možete ih skatat kao djk gala, ali on će samo promijeniti acc i ostat u PRO.

Znate zašto, zato što PRO ima dušu. Igrači koji nisu u PRO su kao mali afrikanci, iz nekog sela recimo u tanzaniji. Za njih je štap vrhunac oružane snage kada idu u lov, zato što ne znaju za pušku. Tako je i wild vrh organizacijske i druželjubive organizacije, naravno dok ne pređete u PRO i ne doživite što je vaš pravi suigrač spreman učinit za vas..

A znate zašto? Zato što u PRO nikad nije osvanuo mm tipa "ako ne napravite ovo izletit ćete van" "ako ne napravite ono izbacit ću vas"

Zato što je uložen trud da bi u savezu vlado jedan mali obiteljski odnos. To je ono što pik dama i njeni jataci nikad neće shvatit... a ustvari, vidjeli smo da mnogi i shvate, kad tad.

Kad završi ovaj server neće me bit briga kao ni moje igrače dal smo prema vama ispali ljudi... vi ste za nas samo imaginarni likovi... ako ispadnem najveće đubre bit će mi drago... ali znam da ću prema ljudima iz saveza ostat u dobrim prijateljskim odnosima i to RL. Ovo govorim u ime cijelog PRO...

a za 5 egoista iz wilda i ostatka koji je tu ili zato što je blizu egoista ili zato što im nije ni stalo do timske igre i zezancije, samo jedna poruka... ako igrate bez gušta, rađe se obrišite

ma daj :D
koji propagandni post heheh

vuco ti je prije svega jedna gromada od covjeka, i veoma dobar igrac, sa odlicnom proizvodnjom, nadam se da imate sa njim velike planove :D,

https://www.youtube.com/watch?v=WT4bFUg3t_M dobra smapje

krizanich
03.09.14, 20:05
e kad ga je tebe strah onda je stvarno los hahahaha

krizanich
03.09.14, 20:12
e kad ga je tebe strah onda je stvarno los hahahaha

jabuka iskreno ljep post, al zar mislis da bi travian postojao da svi budemo u jednom savezu ?
mora bit ratovanja, igra je igra, mora imat pobjednika :cowboy:

klampalampa
03.09.14, 20:28
...

aaaaaaaaaaahahahhahahahahahah, mutio si 15 dana, evo ti gore jabuka napisao fino, malo te je ukopao izgleda :)
o tome jesam li il nisam raspitaj se malo bolje ;)

jabuka
03.09.14, 20:42
nije mutio 15 dana, provociranja među nama su bila prava, ali između provokacija smo znali popričat tipa, jel ideš na art, na koji blabla. Tako da...

The Thor
03.09.14, 20:43
aaaaaaaaaaahahahhahahahahahah, mutio si 15 dana, evo ti gore jabuka napisao fino, malo te je ukopao izgleda :)
o tome jesam li il nisam raspitaj se malo bolje ;)

ma sto mutio?ja i jabuka odavno smo pricali i s uraganom :D
rijetko koji igrač u početku svoje "karijere" nije bio farma ;)

krizanich
03.09.14, 20:49
thor je bio spija :S

DADOOZG
03.09.14, 20:54
ja samo jedno mogu reč....osobe koje promjene saveze usred servera za mene nisu osobe...

Ja osobno bi rađe ugasio acc i otišao sa servera nego prešao kod suparnika bez obzira kaj se desilo...

ali to je samo moje mišljenje

web
03.09.14, 20:59
Igraj u zifu pa ces promijeniti misljenje

DADOOZG
03.09.14, 21:12
Igraj u zifu pa ces promijeniti misljenje

igrao sam prošli s4 sa ZiFom kao saveznik i nemam riječi protiv njih...

Opet ponavljam,nema veze kakav je savez,ako ti savez ne paše lijepo ugasiš acc i gotovo

web
03.09.14, 21:14
S kim si me nocas vavava , vazes da nisi

milan rapajic
03.09.14, 21:54
http://youareanidiot.org/ :)

ajmo ovako strasni thor na koliko ti je kovacnica i zid bio u gg
ja se jako dobro sijecam
nije bed ako ne znas ja cu reci ljudima
pa covjece ti sa deffo nisi znao sebe defati
drzo si deff u oazama dok su te svi faramali
ocemo dalje ili da sutim
ali nije bed ne znati nego je tvoj problem sto ne pitas nikoga za savijet nego igras po svome
to ti ja zamijeram
uzivaj
pitaj ljude oko sebe kako se rade neke stavri i sve 5 bar na ovoj igri koliko ja znam ljudi su voljni pomoci ,pokazait
hvala
lp
i
bok

klampalampa
03.09.14, 21:56
vuco ispo si dno dna, sa tim se pomiri, bio si farma to znas nema ti se sta pricat, al ti uporno oces da se izvuces,
samo ne znam kako ovi sto su te primili mogu da ti vjeruju, al eto izgleda nasli ste se

The Thor
03.09.14, 22:17
vaa je toliko dosadno u vašem životu(ako se to može tako nazvat) da ste vi mene dođli podjebavat?meni to ništa neznači a vi samo nastavite ali vi ste PROFI za mene i sto sad?vi niste nikad bili amateri?napuhani ste :)
i ps. nikad nisam bio špija kolko puta moram reć :D

klampalampa
03.09.14, 22:21
vaa je toliko dosadno u vašem životu(ako se to može tako nazvat) da ste vi mene dođli podjebavat?meni to ništa neznači a vi samo nastavite ali vi ste PROFI za mene i sto sad?vi niste nikad bili amateri?napuhani ste :)
i ps. nikad nisam bio špija kolko puta moram reć :D

nisi uvjerio si nas evo

The Thor
03.09.14, 22:31
igrao sam prošli s4 sa ZiFom kao saveznik i nemam riječi protiv njih...

Opet ponavljam,nema veze kakav je savez,ako ti savez ne paše lijepo ugasiš acc i gotovo

vidio bi te da si od početka s zifom..dobor ja neznam bas pa sam bio dosad u njemu ali neki golder iskusni i pametni,sumnjam da bi bio s njima,bolje bi bilo solo igrat

klampalampa
03.09.14, 22:35
vidio bi te da si od početka s zifom..dobor ja neznam bas pa sam bio dosad u njemu ali neki golder iskusni i pametni,sumnjam da bi bio s njima,bolje bi bilo solo igrat

eto sa tobom je najbolje igrat :P

The Thor
03.09.14, 22:38
eto sa tobom je najbolje igrat :P

pa nije ni lose..ressa uvjek dobijes :D
e ja nisan pametan pa mi reci koi si nick :)

DADOOZG
03.09.14, 22:41

samo da te nekaj naučim...savez kakav god da je savez je TVOJ...možeš se ne slagati sa vodstvom i igrati svoju igru,ali opet ZA savez....a možeš se i toliko ne slagati sa vodstvom pa jednostavno ugasiti acc i otići sa servera.

SVAKI igrač na početku servera BIRA sam svoj savez,ti si ga isto izabrao,vjerovatno dobio i par pusheva te pomoć u deff i zato nije primjereno otiči u drugi savez i javno pljuvati na forumu svoje dojučerašnje saveznike

toliko o tome

lp

The Thor
03.09.14, 22:44
samo da te nekaj naučim...savez kakav god da je savez je TVOJ...možeš se ne slagati sa vodstvom i igrati svoju igru,ali opet ZA savez....a možeš se i toliko ne slagati sa vodstvom pa jednostavno ugasiti acc i otići sa servera.

SVAKI igrač na početku servera BIRA sam svoj savez,ti si ga isto izabrao,vjerovatno dobio i par pusheva te pomoć u deff i zato nije primjereno otiči u drugi savez i javno pljuvati na forumu svoje dojučerašnje saveznike

toliko o tome

lp

potpuno sam uz tebe u ovome :-D
al kad je preslo sve granice mora se ispast govno(ko ja )

jabuka
03.09.14, 23:05
ja samo jedno mogu reč....osobe koje promjene saveze usred servera za mene nisu osobe...

Ja osobno bi rađe ugasio acc i otišao sa servera nego prešao kod suparnika bez obzira kaj se desilo...

ali to je samo moje mišljenje

ako te sad pitam da odemo na cugu, kad bi pristo, kažem ti, već sutra bi bio PRO

jabuka
03.09.14, 23:09
osim toga, ljudi, thor da je bio špija, nebi bio povučen, moje špije ostaju do kraja u raspoređenim savezima, dok ih naravno ne otkrijete, a i tada je moč uvjeravanja dovoljna da nađemo nove :)

klampalampa
03.09.14, 23:28
vidis rapajicu sve postenjacina do postenjacine ovdje, ovoliko postenja na jednom mjestu ja u zivotu vidio nisam,
daj jabuko ti gori od falangice sa komentarima dubokoumnim

amon ra
03.09.14, 23:38
bemti šta je ovo nema naše najvece ratnice pik dame što li je ona ušutila da mi je znati

-siljo-
04.09.14, 01:58
jel to ona moja farma vuco najglasniji ovdje?

DADOOZG
04.09.14, 08:11
ako te sad pitam da odemo na cugu, kad bi pristo, kažem ti, već sutra bi bio PRO
jako teško...ja kad krenem sa nekim savezom onda ostajem do kraja pa makar završio sa svim crop kilanim selima kao jednom na s1 ;)

bemti šta je ovo nema naše najvece ratnice pik dame što li je ona ušutila da mi je znati

dippy frende,aj malo ohladi od Bloom,ne znaš kaj se dešava u RL i vjeruj mi ispadaš da budem blag neukusan...

ovo je samo IGRA...podbadanja se dobrodošla,ali ti si već dobrano pretjerao....

The Thor
04.09.14, 09:18
jel to ona moja farma vuco najglasniji ovdje?

tako je al nisam brisao acc samo da vi mozete pokupit moja sela i neznam jeste li it zahvalili al nema veze ;)

-siljo-
04.09.14, 11:41
tako je al nisam brisao acc samo da vi mozete pokupit moja sela i neznam jeste li it zahvalili al nema veze ;)

ma e, pa mi taman počeli pisati čestitke želje i pozdrave kad ono nemaš kome poslati igm :cerek:

The Thor
04.09.14, 12:07
ma e, pa mi taman počeli pisati čestitke želje i pozdrave kad ono nemaš kome poslati igm :cerek:
brisao nekon mjesec..mah :D
a jeste poslje zbunjenog stukli il?:)

-siljo-
04.09.14, 12:58
naravno, ugasio se nešto poslije tebe

The Thor
04.09.14, 14:02
:tough:
naravno, ugasio se nešto poslije tebe

Mr Einstein4
04.09.14, 14:22
ovo je samo IGRA...podbadanja se dobrodošla,ali ti si već dobrano pretjerao....
prvi put da se slažem u potpunosti s tvojom izjavom dado,svaka čast :101010:

amon ra
04.09.14, 18:46
prvi put da se slažem u potpunosti s tvojom izjavom dado,svaka čast :101010:

vidi ajnštajna jesi dosad skonto ako si deffer da i ti trebas pravit vojsku

Mr Einstein4
04.09.14, 21:14
vidi ajnštajna jesi dosad skonto ako si deffer da i ti trebas pravit vojsku
Ako neko treba skontat kako se dela vojska onda si prema pričama to ti :cerek:

amon ra
05.09.14, 00:50
prema pričama kako kruže onda sam ti ja spolno općio s pamelom anderson, ali tko još vjeruje u priče osim vas iz diktata

vi još mislte da su ivica i marica stvarno našli put do kuce od mrvica od kruha

Mr Einstein4
05.09.14, 01:02
prema pričama kako kruže onda sam ti ja spolno općio s pamelom anderson, ali tko još vjeruje u priče osim vas iz diktata

vi još mislte da su ivica i marica stvarno našli put do kuce od mrvica od kruha
tješi se :cerek:

klampalampa
05.09.14, 09:06
prica se da je diktat imao dominaciju citav server, prica se da nisu izgubili 80% artova, prica se da je falangica gradio ww i uspjesno ga dovrsio....

https://www.youtube.com/watch?v=XAsjfgW_t2A

smijanje zivota mi, frajeru dosadno pa prica gluposti malo okolo, pobjedio vas x3 manji savez i onda kazes neko place, ako je ko plakao plakali ste vi na mh-a, jer je banovao, gle cuda, likove sa multi accovima... bas je odvratan

-siljo-
05.09.14, 11:46
prica se da je diktat imao dominaciju citav server, prica se da nisu izgubili 80% artova, prica se da je falangica gradio ww i uspjesno ga dovrsio....

https://www.youtube.com/watch?v=XAsjfgW_t2A

smijanje zivota mi, frajeru dosadno pa prica gluposti malo okolo, pobjedio vas x3 manji savez i onda kazes neko place, ako je ko plakao plakali ste vi na mh-a, jer je banovao, gle cuda, likove sa multi accovima... bas je odvratan

od ovog servera se uvodi u travijanski riječnik pojam "pretanje", to je takozvano otimanje male potrošnje sa pretima ROTFL

krizanich
05.09.14, 14:41
od ovog servera se uvodi u travijanski riječnik pojam "pretanje", to je takozvano otimanje male potrošnje sa pretima ROTFL

hahahahhahha najaci report koji sam vidio :cerek:

maka12345
05.09.14, 18:44
hahahahhahha najaci report koji sam vidio :cerek:

koji report?

krizanich
05.09.14, 19:24
kada je mala potrosnja uzeta sa pretima

maka12345
05.09.14, 21:19
jel moze report?nisam ga vidio

DADOOZG
05.09.14, 22:10
jel moze report?nisam ga vidio

ma ti si navikao da ne vidiš report

maka12345
05.09.14, 22:28
ma ti si navikao da ne vidiš report

nekuzim poantu

klampalampa
05.09.14, 22:57
nekuzim poantu

pikolo taj art je uzet od ovog jakog saveza poznatiji pod imenom diktat, na minulom hr2 serveru imas tmao report idi vidi, to su ti ovi sto govore da neko place, kmeci i tome slicno....

milan rapajic
05.09.14, 23:56
prettanje je ustvari plakanje nakon istog hahahahaaha

ma nemoj te tako
ljudi
pa oni su ufffffffffff pffffffffffffffff
taffffffff
pa pustite ljude na miru

klampalampa
06.09.14, 00:11
3 wwa gradili to se zove pro igra profi falanga

DADOOZG
06.09.14, 10:56
lijepo otimanje arta,čestitke McMl

amon ra
06.09.14, 19:23
Oho bloomov multic pokazo da i on nesta zna

krizanich
06.09.14, 19:31
haha joj kakvi su vam ovo fejkovi, nidje veze

krizanich
06.09.14, 19:34
al nema veze,

https://www.youtube.com/watch?v=eQaAAojqawY

DADOOZG
06.09.14, 19:50
Oho bloomov multic pokazo da i on nesta zna

frende,udahni duboko,pogledaj kroz prozor...ima i drugih žena osim Bloom...znam da je prekrasna,predivna,ali preboli ju,život ide dalje :)

SniperFox
07.09.14, 12:15
U nedjeljno jutro, oko 11 sati je jedan veliki igrac ostao bezz off sela :)

jabuka
07.09.14, 12:33
lijepo otimanje arta,čestitke McMl

još čekam čestitku za posebni BO

DADOOZG
07.09.14, 12:41
Lijepa akcija nuliranja,cestitke protivnicima...tak se to radi :)

amon ra
07.09.14, 12:59
znaju momci

emirjocajedanjedini
07.09.14, 13:42
dobro odradjen posao :D

web
07.09.14, 14:29
Vrijeme je da krizmanich kaze papa :sleepy moon:

DADOOZG
07.09.14, 15:26

a zakaj bi rekao pa-pa? nulirali ste off grad,ok dobar posao,ali taj acc sad može izbaciti brdo deffa do kraja servera...samo papci odustaju kad im se nulira grad :)

amon ra
07.09.14, 15:31

sramotno malo deffa za art

Haris
07.09.14, 16:00
cestitke :D

krizo
07.09.14, 16:41
cestitke dobri ste :D

a ti amon ra, nit si napadao nit si sudjelovo u organiziranju, a broj defa koji je bio nije tvoja stvar

iako je sramotno da cjela koalicija ide na jedan art

krizo
07.09.14, 16:46
harise samo cu ti rec dj tiesto bijeli rudnik

DADOOZG
07.09.14, 18:32
sramotno malo deffa za art

Bas tak puj puj :)

amon ra
07.09.14, 19:59
haha joj kakvi su vam ovo fejkovi, nidje veze

bome fejkovi tebe nuliraše

Haris
07.09.14, 21:28
bome fejkovi tebe nuliraše

korisnik je tr pod banom :cerek:

krizo
08.09.14, 15:28

nauci se citat prva stvar

druga stvar nece reci pa pa tako lako ko sto vi mislite ;)

web
08.09.14, 17:00
Šta radi pik dama kada skata 1 igraca !?
Prijavi odmah MH i druge igrace
:101010:

DADOOZG
08.09.14, 18:45
Šta radi pik dama kada skata 1 igraca !?
Prijavi odmah MH i druge igrace

pa to ti je 2U1 :)

šalu na stranu,svakog ko vara mora se prijaviti,da nam tako država funkcionira bili bi mala Švicarska,a ne u banani :)

DADOOZG
08.09.14, 21:53
nemoj zezat pa nije mi Bloom rekla da mogu i ja onda varati :)

teorije zavjere su ti kao da si iz Splita i vatreni navijač jajduka...ma Mamić je kriv za sve :cerek:

web
08.09.14, 22:58
iz zagreba sam ... nisu zavjere nego nazalost istine ...
i da, mamic je mašina , kak bi on rekao , sve šta uzme u ruke pretvara u zlato

Haris
09.09.14, 01:14
dado mamicev placenik :cerek:

jabuka
09.09.14, 11:11
nemoj zezat pa nije mi Bloom rekla da mogu i ja onda varati :)

teorije zavjere su ti kao da si iz Splita i vatreni navijač jajduka...ma Mamić je kriv za sve :cerek:

ne znam za šta je mamić kriv, al bloom je kriva za sve :D z cijeli rat, provokacije, svađe, krizanichevo selo, off, art, za sve je bloom kriva

sbk83
09.09.14, 20:28
mamić je kriv

za dinamo bez mamića

DADOOZG
09.09.14, 22:44
mamić je kriv

za dinamo bez mamića

aj ti čkomi funcut jedan :)

krizanich
10.09.14, 12:33
hoce preuzet ko acc? ima offcinu, razvijeno sve max vamo tamo ponude igm :gamer::gamer::to victory:

jabuka
10.09.14, 13:42
aj ti to obriši imam ja jedan acc za tebe :D

krizanich
10.09.14, 13:52
ma treba mi golda, eno haram po ceskim serverima :D

krizanich
10.09.14, 19:40
e jeste dosadni ko muhe :D

DADOOZG
10.09.14, 20:17
a i muhe se znaju zalijepit za šoferšajbu :)

jabuka
10.09.14, 20:20
zna i šoferšajba puknut

amon ra
10.09.14, 21:07
o križa odbanali te dobro došao nazad

krizanich
10.09.14, 21:11
dobro doso u klub

amon ra
11.09.14, 00:05
zahuktava se http://prntscr.com/4lmo6v

krizanich
11.09.14, 00:19
hahaahah :D sta nece niko acc? ima te opciju za mm :opala:

jabuka
11.09.14, 10:15
šta je ovo pećnica izgorila :D

krizanich
11.09.14, 10:21
gdje sta? :D

jabuka
11.09.14, 10:27
kolko je imo ofa u tom selu, jel je 80k?

amon ra
11.09.14, 10:49
Pa jel nije peč peč imo jučer 16 sela

milan rapajic
11.09.14, 12:10
:tough:
frende,udahni duboko,pogledaj kroz prozor...ima i drugih žena osim Bloom...znam da je prekrasna,predivna,ali preboli ju,život ide dalje :)
DADO ne pilaja momka
naporan si

SC KILLER
11.09.14, 12:26
Kad vidim kakvo se drustvo tu skupilo pomislim da sam dosao u vrapče :D jos vam samo rudi,azric i megla fale :cerek:

krizanich
11.09.14, 12:49
Kad vidim kakvo se drustvo tu skupilo pomislim da sam dosao u vrapče :D jos vam samo rudi,azric i megla fale :cerek:

dodji pridruzi se :D

krizanich
11.09.14, 14:01
Some players can't accept defeat,
like Krizanich
Blaž

ehehhe kad naucite sta je to timska igra mozemo igrat zajedno, a ne da tim igra za vas, a vi da perete samo medalje i rank

DADOOZG
11.09.14, 21:45
Some players can't accept defeat,
like Krizanich
Blaž

ehehhe kad naucite sta je to timska igra mozemo igrat zajedno, a ne da tim igra za vas, a vi da perete samo medalje i rank
slažem se,da su bili timski igrači od mene bi dobili 30 000 falangi i vjerovatno se obranili....

krizanich
11.09.14, 21:47
slažem se,da su bili timski igrači od mene bi dobili 30 000 falangi i vjerovatno se obranili....

mislim da su imali jos 5 medalja vjerovatno bi se obranili..

DADOOZG
11.09.14, 21:55
mislim da su imali jos 5 medalja vjerovatno bi se obranili..

ma gle ajmo za ozbiljno,ovih sa druge strane ima naspram nas ko rusa,lijepo su koalirali :cerek: također mislili smo da idu fejkovi na ove naše popere jer bi samo bedaci išli sa herojima u ovom tijeku igre na art izviđača,ali eto....protivnici su odigrali protiv svih pravila traviana i nulirali GG te im se treba čestitati na akciji,koliko god ona bila u mojim očima suluda i glupa.....

krizanich
11.09.14, 22:50
ma gle ajmo za ozbiljno,ovih sa druge strane ima naspram nas ko rusa,lijepo su koalirali :cerek: također mislili smo da idu fejkovi na ove naše popere jer bi samo bedaci išli sa herojima u ovom tijeku igre na art izviđača,ali eto....protivnici su odigrali protiv svih pravila traviana i nulirali GG te im se treba čestitati na akciji,koliko god ona bila u mojim očima suluda i glupa.....

hhmmm,
ne slazem se, ali cjenim tvoje misljenje, sada kada govorimo o kompletnom savezu, ja licno mislim da je u isti uneseno dosta nepovjerenja, zabune i nesigurnosti. o nekim strateskim i taktickim greskama nebi sad uopce da pricam, jer je toliko kasno da se vise to i ne pominje, ruzno je sada spominjati nekoga, pojedince, i traziti krivce. ali, mislim da se slazemo oko par stvari, a mi znamo koje su to :)
nuliranje ovog sela od jutros je trebalo biti zaustavljeno prije 2 dana, samim tim sam ja bio pobjesnio i napisao to sto sam napisao, iako u krivom trenutku, odgovorno tvrdim da je ona svaka rjec na mjestu i da to sve stoji. jedini je problem sto je isti "uzalud" napisan te da niko iz njega nece izvuci nikakvu pouku, i sto je nejgore od svega i dalje ce da misle da sam JA kriv, ali to sad vjerovatno vise nema veze :).. ocigledno sam ja kriv sto sam zelio nesto da ispravim, tacnije, mislio sam da ispravljam gresku koja je prethodno napravljena, ali kao sto rekoh, uzalud ja o tome pricam,

lp i dovidjenja

emir

ps.

dado, drago mi je da se ti slazes sa "djetetom" koji je ani i iglicu, najblaze receno "spamao" svaki post :)

maka12345
11.09.14, 22:51

ROTFLpo cemu je akcija molim te bila suluda i glupa?mi smo nulirali off grad od peca,to znaci da je izgubio 50kila offa i da je server prakticki gotov,jel neznam ko jos ima off kod vas u savezu,krizanicu je takoder nestao off a vidio sam da je dio i skuco,duo bot vas je napustio,i sto se tice vaseg saveznog defa,mislim da ste i tu u losem stanju:cerek:

krizanich
11.09.14, 22:56
ROTFLpo cemu je akcija molim te bila suluda i glupa?mi smo nulirali off grad od peca,to znaci da je izgubio 50kila offa i da je server prakticki gotov,jel neznam ko jos ima off kod vas u savezu,krizanicu je takoder nestao off a vidio sam da je dio i skuco,duo bot vas je napustio,i sto se tice vaseg saveznog defa,mislim da ste i tu u losem stanju:cerek:

previse si se prijatelju ufurao, spusti loptu, iskreno znam da ti je pola ovog posta prenapuhano, al neka lagano :)
da su neki drugi ljudi vodili ovaj savez od pocetka, tacnije da se nisu ukoordinirali sa drugim kvadrantom i da nisu sve radili za neki rank i medalje, vjerovatno bi se otpor jos duze pruzao, ovako je uzaludno bilo, jer je pojedinim defferima deff putovao duze nego vase kate, to dovoljno govori o strateskim sposobnostima pec peca i svih njegovih duala na tom accu..

amon ra
11.09.14, 23:59
kriza organizirani ste nikako
1. na fejkanje sav deff ili je kod peca ili kod pik dama (kod ostalih nije ni bitno sta bude)
2. odma povezana na 1. stvar radite radi dobrobita pojedinca a ne saveza
3. muda niste imali da ikog napadnete na našm kordima + -
4. fejkate sve artove i čovijek s najvecim offom napadne naseg jednog od najslabijih (sta smo trebali da napravimo nego odma kazna)
5. .......
6. .......
7. .....

ove točke znače da mi se neda nabrajat

jabuka
12.09.14, 00:47
1669 Klikni za povečanje

web
12.09.14, 00:59
https://www.youtube.com/watch?v=TbaybDcAL_k

DADOOZG
12.09.14, 06:25
hebeš savez koji se raspadne nakon nuliranja dva off sela...eto samo ću toliko reč....ako sam ja uspio napraviti 30 000 falangi u tjedan dana onda fakat niš ne kužim....

izgleda da je riješen server....

krizanich
12.09.14, 10:57
hebeš savez koji se raspadne nakon nuliranja dva off sela...eto samo ću toliko reč....ako sam ja uspio napraviti 30 000 falangi u tjedan dana onda fakat niš ne kužim....

izgleda da je riješen server....

ma nije jos, rjesit ce to pecurkice

krizanich
12.09.14, 15:04
kriza organizirani ste nikako
1. na fejkanje sav deff ili je kod peca ili kod pik dama (kod ostalih nije ni bitno sta bude)
2. odma povezana na 1. stvar radite radi dobrobita pojedinca a ne saveza
3. muda niste imali da ikog napadnete na našm kordima + -
4. fejkate sve artove i čovijek s najvecim offom napadne naseg jednog od najslabijih (sta smo trebali da napravimo nego odma kazna)
5. .......
6. .......
7. .....

ove točke znače da mi se neda nabrajat

nakon svega sta se desavalo, da! to je od prilike slika koja se vidi iz vana, opet ponavaljam nazalost

kakve veze imaju kazne sa napadima, 2 saveza se rokaju to je bit igre, ovi vamo pametniji i bolje ukoordinirani-- vidimo rezultat

a sto dado prica da je 120 na 50, nebi se slozio prije da je 120 na 90, i to je prihvatljivo rekao bih, al to sto su doticni organizirali tako da savez ne koristi svoje dodatne resurse je manje vise glupo (pardon na izrazu, al ne vidim koji drugi da upotrjebim),,,, o reakcijama, greskama, strategiji i taktici, nebi da pisem jer bi mi oduzelo vise od pola dana dok bi sve to pobrojao, i da se nadovezem ovo sto si napisao, upravu si tih tocki bi trebalo biti 4-5x vise ..

jos jednom se pokazalo kako te pohlepa za medaljama i rankovima moze odvesti samo u .... (da ne psujem)

pri tome, mislim da je bloom najmanje kriva.... ne zelim da obrazlazem zasto, jer prije svega mislim da je to dosta privatno, i nije bas toliko relevantno,

wild je bio osudjen na propast od onog trenutka kad se stvorio, i to sam uporno govorio, i pokusavao nesto izvuci, moljakanjme, preklinjanjem, i kojekakvim peglanjem samog sebe i ostalih... na kraju krajeva sam ispao jedini krivac, za taj neki raspad,
izvinite ja uvjek spominjem raspad, daleko od toga da se je savez raspao, ali savez nema niti jednu jedinu mogucnost da bude samoodrziv uz ovakvo vodstvo i ovakvu koordinaciju raspolozivih resursa, mozda se sada trgnu pa shvate da nisu jaki onoliko koliko pise na rankovima i koliko im je jak profil, nego da su jaki onoliko koliko je jak njihov najslabiji clan....

i da, jos sam prozvan da nisam "odan" savezu, e pa i na to da odgovorim,
onog trenutka kada savez bude igrao za isti cilj, i kada bude vjerovao u jedno, i gurao svim sliama prema tom cilju, pomagao svojim najslabijim clanovima, trudio se da oni ojacaju, a ne da se jaca samo jedna, najjaca, karika u lancu, onda cu i ja da budem odan i da pratim taj isti cilj, ali necu da igram za savez u kojem svi vjeruju u jacinu najjaceg pojedinca, ili u jacinu par pojedinaca, kao ni za savezu u kojem se kolicina deffa rasporedjuje u zavisnosti kakvi su odnosi deffera i onog koga se deffa....

e pa sad da vas pitam, na kraju, kako se to odanost mjeri ? i sta ustvari treba odanost da predstavlja ?
ja mislim da se odanost javlja, u onom trenutku, kada postoji sloga i jedinstvo, a ne kada postoje klanovi i razno razne price :)

The Thor
12.09.14, 16:02
nakon svega sta se desavalo, da! to je od prilike slika koja se vidi iz vana, opet ponavaljam nazalost

kakve veze imaju kazne sa napadima, 2 saveza se rokaju to je bit igre, ovi vamo pametniji i bolje ukoordinirani-- vidimo rezultat

a sto dado prica da je 120 na 50, nebi se slozio prije da je 120 na 90, i to je prihvatljivo rekao bih, al to sto su doticni organizirali tako da savez ne koristi svoje dodatne resurse je manje vise glupo (pardon na izrazu, al ne vidim koji drugi da upotrjebim),,,, o reakcijama, greskama, strategiji i taktici, nebi da pisem jer bi mi oduzelo vise od pola dana dok bi sve to pobrojao, i da se nadovezem ovo sto si napisao, upravu si tih tocki bi trebalo biti 4-5x vise ..

jos jednom se pokazalo kako te pohlepa za medaljama i rankovima moze odvesti samo u .... (da ne psujem)

pri tome, mislim da je bloom najmanje kriva.... ne zelim da obrazlazem zasto, jer prije svega mislim da je to dosta privatno, i nije bas toliko relevantno,

wild je bio osudjen na propast od onog trenutka kad se stvorio, i to sam uporno govorio, i pokusavao nesto izvuci, moljakanjme, preklinjanjem, i kojekakvim peglanjem samog sebe i ostalih... na kraju krajeva sam ispao jedini krivac, za taj neki raspad,
izvinite ja uvjek spominjem raspad, daleko od toga da se je savez raspao, ali savez nema niti jednu jedinu mogucnost da bude samoodrziv uz ovakvo vodstvo i ovakvu koordinaciju raspolozivih resursa, mozda se sada trgnu pa shvate da nisu jaki onoliko koliko pise na rankovima i koliko im je jak profil, nego da su jaki onoliko koliko je jak njihov najslabiji clan....

i da, jos sam prozvan da nisam "odan" savezu, e pa i na to da odgovorim,
onog trenutka kada savez bude igrao za isti cilj, i kada bude vjerovao u jedno, i gurao svim sliama prema tom cilju, pomagao svojim najslabijim clanovima, trudio se da oni ojacaju, a ne da se jaca samo jedna, najjaca, karika u lancu, onda cu i ja da budem odan i da pratim taj isti cilj, ali necu da igram za savez u kojem svi vjeruju u jacinu najjaceg pojedinca, ili u jacinu par pojedinaca, kao ni za savezu u kojem se kolicina deffa rasporedjuje u zavisnosti kakvi su odnosi deffera i onog koga se deffa....

e pa sad da vas pitam, na kraju, kako se to odanost mjeri ? i sta ustvari treba odanost da predstavlja ?
ja mislim da se odanost javlja, u onom trenutku, kada postoji sloga i jedinstvo, a ne kada postoje klanovi i razno razne price :)

DADOOZG
12.09.14, 16:03
ma pusti priče,ko treba deff :) već sam na 40 000 falangi,ubiše me minus :)

krizanich
12.09.14, 16:18

takvih ko ti je veoma malo, jbg

jabuka
12.09.14, 23:32

ti izgleda za dan napraviš 10k, mislim jučer si imo 30k

jabuka
12.09.14, 23:32
krizo, svaka čast, jako lijep post

DADOOZG
13.09.14, 06:57
ti izgleda za dan napraviš 10k, mislim jučer si imo 30k

pa računaj,preko 10 sela sela gdje izlaze van 24 sata,plus dvije velike vojarne...mislim može se dok još ima resa,ali kad nestane resa onda bu teže...

amon ra
13.09.14, 12:42
dado šta ih nisi poslo kod pečka neki dan i problem riješen

DADOOZG
13.09.14, 15:02
dado šta ih nisi poslo kod pečka neki dan i problem riješen

recimo da je to bila mala školica za dotičnog zakaj je Travian timska igra,a ne solo :)

web
13.09.14, 17:28
Njega ce silne medalje oko vrata braniti , dado još malo i stici ces me s deffom ;)

The Thor
13.09.14, 17:49
recimo da je to bila mala školica za dotičnog zakaj je Travian timska igra,a ne solo :)

aa dado bolje bi i tebi bilo brisat se kao ja ili prijeći u PRO :D
ili gubiti tu živce :)

DADOOZG
13.09.14, 18:59
aa dado bolje bi i tebi bilo brisat se kao ja ili prijeći u PRO :D
ili gubiti tu živce :)

ja ne gubim nikakve živce,meni je super...

The Thor
13.09.14, 21:53
ja ne gubim nikakve živce,meni je super...

blago se tebi :D

klampalampa
15.09.14, 20:13
davanje

klampalampa
15.09.14, 20:15
znam ja ko fali pecevima da osvoje server sami :D

-siljo-
16.09.14, 12:02
sad će jebači rumene kadulje doći da vas sve razbacaju :cerek:

The Thor
16.09.14, 14:42
:welcome:

klampalampa
16.09.14, 17:28

evo obradovao ti se vuco, izgleda gotivi tvoj popis...
a da vidis lakrdije ovdje siljo, haos

a mislio sam da su 2 ikone traviana ovdje, mogli bi nesto napraviti protiv 120 ljudi, naravno jos uz pecene bojze to je dobitna formula :cerek:

klampalampa
16.09.14, 19:27
evo obradovao ti se vuco, izgleda gotivi tvoj popis...
a da vidis lakrdije ovdje siljo, haos

a mislio sam da su 2 ikone traviana ovdje, mogli bi nesto napraviti protiv 120 ljudi, naravno jos uz pecene bojze to je dobitna formula :cerek:

http://prntscr.com/4nf56z ode glava

http://prntscr.com/4nf5fm a jos mu nisu rekli da bi bilo pozeljno pravit deff po suportima

:cerek:

klampalampa
16.09.14, 19:30
karma je cudo

http://www.youtube.com/watch?v=B4CRkpBGQzU

DADOOZG
16.09.14, 20:08
http://prntscr.com/4nf56z ode glava

http://prntscr.com/4nf5fm a jos mu nisu rekli da bi bilo pozeljno pravit deff po suportima

Uuuuuuu koja si faca ubio si batine koje se naprave za 24 sata i poglavicu na kojeg on potrosi 5% satne hahahahaha placem od smijeha,hvala ti :)

klampalampa
16.09.14, 21:10
Uuuuuuu koja si faca ubio si batine koje se naprave za 24 sata i poglavicu na kojeg on potrosi 5% satne hahahahaha placem od smijeha,hvala ti :)

sto ga nisi deffo?

sta je "ne spominji me na forumu" ne da da se salje svakome deff, kad nekome kupi acc ?

cini se meni da ti se gasi ovaj, pitaj igrica da zaigra, mozda pobjedite

klampalampa
16.09.14, 21:47

http://prntscr.com/4ngu8z

evo jos jedan, otkinuto mu je 10% satne :(, hahah places od smijeha hvala mi,
daj ozbiljno reci "ne spominji me na forumu" da kupi igricu ovaj acc dobar je vidis da ima ovih glava masu,

razmisljam da "spomen" neki acc, pa da mi kupi "ne spominji me na forumu", sad sam shvatio poentu tog "foruma"

tripko
16.09.14, 22:39
spiljo
nemoj tako
pogasit ce se svi
opet

-siljo-
16.09.14, 22:41
ma e, izgube se poperi kad ih se lupa po suportima, defaju se gg a po ostalim selima se sve zaboravlja micati jer se "fejkaju"

milan rapajic
16.09.14, 22:42
spiljo
nemoj tako
pogasit ce se svi
opet
ma ko ce se pogasiti sto pricas
ja sam plunuo kristijana glubovica ja
ma
ko si ti sto pricas
tripko
ode glava buraz
strasno
alo klompa
opet si u igri:air kiss:

tripko
16.09.14, 22:44
ma ko ce se pogasiti sto pricas
ja sam plunuo kristijana glubovica ja
ma
ko si ti sto pricas
tripko
ode glava buraz
strasno
alo klompa
opet si u igri:air kiss:
ma mrs ti ces meni tako
znas li ti ko sam ja
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeli znas
cojece bozi
ja sam BOG

-siljo-
16.09.14, 22:45
spiljo
nemoj tako
pogasit ce se svi
opet

ma ko će se pogasiti
ja sam čuo da ovdje ne igra dick-tat
ili se gase
ili mh štiti druge
a gdje ih nema niti se ko gasi niti mh nekog štiti ROTFL

milan rapajic
16.09.14, 22:46
ma mrs ti ces meni tako
znas li ti ko sam ja
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeli znas
cojece bozi
ja sam BOG
ma nisi ti ni f od boga
jesi me cuo
eto ti na
alo klompa
javi se
pozdravi druga cigartetu

klampalampa
16.09.14, 22:50
kako su tebi sve racune odbanali

-siljo-
16.09.14, 22:54
ma e to i mene zanima...meni blokada do 11 mjeseca

klampalampa
16.09.14, 22:56
a meni do 2gog naredne godine, metla sa adminima nesto muti

DADOOZG
17.09.14, 05:56
sto ga nisi deffo?

sta je "ne spominji me na forumu" ne da da se salje svakome deff, kad nekome kupi acc ?

cini se meni da ti se gasi ovaj, pitaj igrica da zaigra, mozda pobjedite

e moj krizanichu sad mi je na kraju žao kaj ga nisam deffao jer mi je neko od vas silnih koliko vas ima na acc plakao na skypu kako vas niko ne sluša....ti si ispao na kraju papak u cijeloj priči,ostavio savez,izašao van i sa liječiš svoje frustracije na dojučerašnjem savezniku....dno dna :) :brukica:

The Thor
17.09.14, 07:37
e moj krizanichu sad mi je na kraju žao kaj ga nisam deffao jer mi je neko od vas silnih koliko vas ima na acc plakao na skypu kako vas niko ne sluša....ti si ispao na kraju papak u cijeloj priči,ostavio savez,izašao van i sa liječiš svoje frustracije na dojučerašnjem savezniku....dno dna :) :brukica:
krizanich je dobar,nemozete mu prigovarat :D :P

klampalampa
17.09.14, 10:38

nije krizo emir je clown... silnih ? skajp ? slusa ? deff ? ostavio ? opa dado ostarilo se :cerek:

ja sam sa tobom jednom prico, i to kad sam ti reko da ispunis ttt, koji nije imao smisla, jer se deff rasporedjivao tako kako se rasporedjivao

i meni je zao sto ga nisi deffao, jer bi bilo sve cisto ko na dlanu, bez ovoliko licemjera ;)

ps. samo se sjeti sta si pricao za tvog prijatelja i prijateljicu i sve ce ti biti jasno, ako nece rado cu ti potraziti postove, tvoje nisu brisali :) i pri tome ovo sta smo mi uradili nije ni priblizno slicno onome sta su oni, ako ti opet nije jasno, raspitaj se malo dal smo mi "samo" izasli, ili je bilo jos toga po strani ;), vidis pises nesto a pojma nemas sta, godine te ufatile prijatelju, nama djeci je mozak fresh non stop

milan rapajic
18.09.14, 18:08
krizanich je dobar,nemozete mu prigovarat :D :P
o vuco travian maheru
boze travian
bambo majstore
kralju

klampalampa
18.09.14, 19:16
tripko vise od milana

e moj tripko sta ti uradi ovaj milan... prodo te za male pare

amon ra
18.09.14, 20:48
thor sta te milan rapajic kato na s2

The Thor
18.09.14, 21:01
koji je on nick bio?ahahahaa
zbunjen je mene katao

klampalampa
18.09.14, 21:40
kato te tripko meni se cini

amon ra
18.09.14, 21:40
a ABC HEPATITIS

klampalampa
18.09.14, 21:49
ne siri dezinformacije

amon ra
18.09.14, 22:54
ko ja

The Thor
19.09.14, 06:55
mene tripko katao?dok sam ja igrao bio sam s tripkom u savezu i cim smo izasli prekinili smo igrat tako da neznam jel kome bilo dosadno pa šetao kate na mene :D

milan rapajic
19.09.14, 13:01
mene tripko katao?dok sam ja igrao bio sam s tripkom u savezu i cim smo izasli prekinili smo igrat tako da neznam jel kome bilo dosadno pa šetao kate na mene :D
ovako
abc hepatitis nije uopce imao kate ni ovnove
jer mu to vjera ne dozvoljava
ja to znam
jer sam sa njime igrao duall
na tome acc
zato molim vas bez dezinformacija
hvala
lp i bok

klampalampa
19.09.14, 20:02
dosadno je bez ane i iglica :( a i dado utihnuo :(

-siljo-
20.09.14, 15:12

to su nebuloze sve, općepoznato je da se farme ne kataju

amon ra
20.09.14, 15:50
dosadno je bez ane i iglica :( a i dado utihnuo :(

koji su to likovi???

a da oni sto su bili drugi

amon ra
20.09.14, 15:52
Najtužniji dan od šilje:
Dan kad ga je moro maknit Vucu s farm liste ( tj nesto vuco)

klampalampa
20.09.14, 15:54
koji su to likovi???

a da oni sto su bili drugi

legende traviana, svima poznate, po duplim nickovima

amon ra
20.09.14, 15:59
Ja vec zaboravio tko su oni, prvi se pamte a oni u svemu drugi :brukica:

The Thor
20.09.14, 16:40
to su nebuloze sve, općepoznato je da se farme ne kataju

logično :D

klampalampa
21.09.14, 10:46
http://prntscr.com/4oum85

:cerek: :cerek: :cerek:

ljubav udari cesto tamo gdje ne trebaaaaaa, i kad joj se covjek najmanje nadaaaaaaa

sbk83
21.09.14, 11:28
a koga će diktat masakrirat, i to pogotovo na s1

klampalampa
21.09.14, 11:53
a koga će diktat masakrirat, i to pogotovo na s1

tramaxa & targu haha :D

pazi seeeeeeeee
kad pocinje s1 ?

The Thor
21.09.14, 12:15
tramaxa & targu haha :D

pazi seeeeeeeee
kad pocinje s1 ?

kad počme :P

Mr Einstein4
21.09.14, 13:00
O boze,evo bande i na ovoj temi :brukica:

klampalampa
21.09.14, 13:41
O boze,evo bande i na ovoj temi :brukica:

hahaha, evo i njega... kad spomenes diktat falangica odskoci od stolice 2 metra...
sto li ? pa ovi ostali su plakali svi, na leksilijumima, ne pomaze voda majko....

sta ima falangice jesi normalan ?

Mr Einstein4
21.09.14, 17:26
hahaha, evo i njega... kad spomenes diktat falangica odskoci od stolice 2 metra...
sto li ? pa ovi ostali su plakali svi, na leksilijumima, ne pomaze voda majko....

sta ima falangice jesi normalan ?
Ma evo nista :D rekreativno spamam :cerek: kod tebe?

amon ra
21.09.14, 18:25
vid falange jesi skonto da ako si deff da i ti moras pravit vojsku

Mr Einstein4
21.09.14, 18:48
vid falange jesi skonto da ako si deff da i ti moras pravit vojsku
Ja odavno jesam,al pitanje je jesi li ti :D?

amon ra
21.09.14, 19:30
Ja odavno jesam,al pitanje je jesi li ti :D?

i čorava kokoška nađe zrno

emir123
25.09.14, 01:12
dado gdje je 40k falangi ? predpostavljam da se taj broj morao udvostruciti, pa ti je izgleda neugodno se hvaliti :(

ps. iglicevi saborci moraju imati po 500k deffa na racunu, ne znam sta je sa tobom izgleda si ti neki feler :(

DADOOZG
25.09.14, 06:31
dado koliko igra,a igra jako malo jer mi je ovaj server totalno ne zanimljiv ima dosta deffa....to je druga stvar kaj je ovaj savez razbacan na dvije različite koorde i falange nigdje ne stižu....stigli su druidi koji su ostavljeni na klanju,totalno bezvezno gubljenje arta i klanje druida,ali to ne znači da ću kao krizanichi izači iz saveza i napadat dojučerašnje saveznike koje sam vodio ;)

to znači da me više nema,acc će ostati,ali aktivnost će past sa jednom dnevno klikanje na jednom u tri dana klikanje :)

p.s. trenutno je na acc 64 000 falangi,uz ovakvo klikanje.....dobra priprema za ww deff jer sam predaleko za aktivno deffanje

p.s. čestitke unaprijed ovima pms,porno i koji su još več na pobjedi na serveru duhova :)

emir123
25.09.14, 11:17
,

ok dado upravu si

DADOOZG
25.09.14, 21:49
ja sam uvijek u pravu :)

emir123
26.09.14, 00:20
ja sam uvijek u pravu :)

cak kruze prioce da si se sa oba halida sliko

Mr Einstein4
26.09.14, 14:37
brenu u mrak vodio, mladost ludost, kakva su to vremena bila
emire dado te spalio nema šta :cerek:

emir123
26.09.14, 16:42
emire dado te spalio nema šta :cerek:

pravi falange

Mr Einstein4
26.09.14, 18:12
pravi falange
Masa je mama :D

The Thor
28.09.14, 09:20
sta svi sutite?:usisava:

DADOOZG
28.09.14, 09:33
pa kad se nema kaj pametno reč,još jedan promašeni server.....treba pogasiti sve server i ostaviti samo s1 i jedan speed...

The Thor
28.09.14, 10:32
ma i speed izbaciti..samo s1 i s3 :sjekiraš:

DADOOZG
28.09.14, 21:54
ovaj krizanich je kralj,sad sam se sjetio kak se hvalio da ima uvid u porno TT ili onaj drugi kaj ratuju protiv nas,ne pamtim ja te saveze :) a nikad nije zaustavio ni jedan off....glavno da je izašel ko uvređena frajla i napadal dojučerašnje saveznike,stvarno saveznik za poželjeti :)
p.s. promjeni opis na profilu,sad je 80 000 falangi,a ne 40 000 .....mada neznam kojeg vraga ja trpim te minuse kad sam Bogu iza nogu :) valjda da pokažem kvazi igračima kakvi su ovi krizanichi da se može....

Mr Einstein4
28.09.14, 22:30
ovaj krizanich je kralj,sad sam se sjetio kak se hvalio da ima uvid u porno TT ili onaj drugi kaj ratuju protiv nas,ne pamtim ja te saveze :) a nikad nije zaustavio ni jedan off....glavno da je izašel ko uvređena frajla i napadal dojučerašnje saveznike,stvarno saveznik za poželjeti :)
p.s. promjeni opis na profilu,sad je 80 000 falangi,a ne 40 000 .....mada neznam kojeg vraga ja trpim te minuse kad sam Bogu iza nogu :) valjda da pokažem kvazi igračima kakvi su ovi krizanichi da se može....
:cerek: taj krizanich mora da je neki specijalac :D

The Thor
29.09.14, 08:21
ajde krizanich je htio sve mjenjati ali nije imao s kim i osao je..pametan čovjek :D

amon ra
02.10.14, 10:38
diste forumasi takve akcije se dogadaju na serveru nikog da ista da spomene

The Thor
02.10.14, 18:31
boju se

DADOOZG
03.10.14, 19:47
diste forumasi takve akcije se dogadaju na serveru nikog da ista da spomene

A kakve akcije molim te? Ako ti ovo nazivas akcijama onda si fulao mjesto,vrijeme i radnju...

prije nisi mogao otici par sati sa acc,a sad me nema i po dva dana i nis novog...

The Thor
03.10.14, 20:24
pa zutaminuta,dama kolko znam nemaju vise offova a ni raffo hahahaha

DADOOZG
04.10.14, 07:03
pa oni su barem ostavili svoj off na tuđim zidinama za razliku od uragana koji ga je izgubio doma :)

The Thor
04.10.14, 16:38
morao ga izgubiti doma kad nema na kome ga istrošit :D

DADOOZG
04.10.14, 21:26
morao ga izgubiti doma kad nema na kome ga istrošit :D

isprika svake farme koja si dopusti gubitak offa u svom selu :)

ej neko zakucavanje danas bilo?

The Thor
05.10.14, 17:51
zabavljate se s 10 000 popa i 0 vojnika hahahha

DADOOZG
05.10.14, 18:10
pa tako je :) treba nači zabavu u svemu,ovo je samo igra :)

The Thor
05.10.14, 18:16
da je ovo svima igra ovaj bi sada server bio jako zanimljiv :D

DADOOZG
05.10.14, 18:44
pa dešavaju se neke zanimljive stvari :D

npr. puca ljubav u pro koaliciji,neke svađe čujem da se dešavaju,čak nude i neka savezništva :D

jednog dana kad likovi tipa krizanicha i ostalih shvate da je ovo samo igra onda će i uživati u igri...
ja sam se napobjeđivao servera,ali najdraži odigrani server mi je s1 sa mojim LZN kad sam na kraju cropkilan na svim selima,ali ipak OSTAO do kraja sa svojom ekipom,a ne ko uvređena frajla izašao i napadao dojučerašnje suigrače ;)
viš to je meni bit traviana....

krizanich
05.10.14, 23:13
ahahahahahhaha e dado dado

nekontas bit naseg izlaska iz saveza ocito si se kasno ukljucio :D

a da je u savezu ekipa prava ostali bi i mi pa eto makar sa 0 popa....
posto nije tako izasli smo pa mozete pljuvat po nama kolko hocete, i savez i onaj slovenac, jado jadni