PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru 4

Stranice : [1] 2 3 4

MOD_Superhik
23.05.14, 16:35
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa općim pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

Moderator ovog podforuma je hbudimir (http://forum.travian.com.hr/member.php?21329-hbudimir)

Mr Einstein4
23.05.14, 18:23
I... Tko će od saveza biti tu? :)

Drazic
24.05.14, 07:22
I... Tko će od saveza biti tu? :)
1. ZiF 36 141 5082
2. SCORPIO® 39 130 5054
3. Elites 33 135 4451
4. SCORPION 33 132 4355
5. PMS 27 150 4049
6. SCORPIO© 24 138 3307
7. THC 22 135 2979
8. DGR 23 118 2716
9. F4 12 102 1220
10. TRV 10 112 1123
11. B.D. 9 110 987
12. KARTEL 8 118 944
13. RAPTOR™ 9 104 939
14. L.V. 6 140 838
15. ZNG-E 6 112 670
16. NS 6 98 586
17. R.I.P. 5 106 532
18. AR 4 115 459
19. SKY 2 155 309
20. CI 3 98 294

DADOOZG
24.05.14, 14:04
Ovo bu jos gori server nek prosli s4,tad nas je zavrsili 300 acc... :cerek:

Mr Einstein4
24.05.14, 14:36
Ovo bu jos gori server nek prosli s4,tad nas je zavrsili 300 acc... :cerek:
:cerek: a možda to ne treba značiti,vidim dovukli su se elite i škorpije,ostalo ne bih volio prije prvih akcija komentirat :D

Bloom_32
24.05.14, 15:34
:cerek: a možda to ne treba značiti,vidim dovukli su se elite i škorpije,ostalo ne bih volio prije prvih akcija komentirat :D
slabo akcija sad,vecina produzila zastitu nazalost

Mr Einstein4
24.05.14, 18:56
:brukica: ovo ce biti gore od farmvillea ako se ovo nastavi :D

Rhaegar
25.05.14, 11:34
1‬×‬‎ Knjiga Mudrosti ‎*-*4‬‬‎ 1545. Zezate se? :D

zimzeleni
25.05.14, 15:33

Ljepotice jesi se ti to regala?
Vidim zif :D
reci mi korde gdje ste se smjestili molim teeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

zimzeleni
25.05.14, 15:47

kad je uopce poceo s4?

Mr Einstein4
25.05.14, 17:58
kad je uopce poceo s4?
Prije tjedan i nesto cini mi se,a mozda i prije

Bloom_32
25.05.14, 19:42

jesam regla sam se ionako nemam kaj drugo radit nek lezat i klikat po travianu :)
korde su plus minus

DADOOZG
26.05.14, 06:08

eto server ko stvoren za tebe da si opet možeš pumpat ego boreći se protiv oaza :cerek:

zimzeleni
26.05.14, 11:07
eto server ko stvoren za tebe da si opet možeš pumpat ego boreći se protiv oaza :cerek:

Jesi vidio :D
Reče najveći igrač traviana,kojeg i tvoji duali pluju okolo :D

Bloom_32
26.05.14, 11:27
Jesi vidio :D
Reče najveći igrač traviana,kojeg i tvoji duali pluju okolo :D

Kam pluju njegovi duali,nije da je i njih poplava odnijela :D
nego lijepo se ti regaj da te mogu skatat :D

zimzeleni
26.05.14, 11:58

Ti neznaš MM poslati,kamoli skatati nekoga,išššš....

Pustiti cu te jos 4-5 dana,tako da budes u prednosti :P

DADOOZG
26.05.14, 17:53

On bu ti se prvo skrival i tukel oaze,tek kad malo razvije acc onda bu se pocel bahatit :cerek:
btw.zimzeljeni ako mislis na sainta u ovom svom trkeljanju da pljuje po meni zahebo si se :)
a ak i pljuje samnom je odigrao vec drugi server,a s tobom nije izdrzal ni mesec dana buahahahah

Mr Einstein4
26.05.14, 22:30
On bu ti se prvo skrival i tukel oaze,tek kad malo razvije acc onda bu se pocel bahatit :cerek:
btw.zimzeljeni ako mislis na sainta u ovom svom trkeljanju da pljuje po meni zahebo si se :)
a ak i pljuje samnom je odigrao vec drugi server,a s tobom nije izdrzal ni mesec dana buahahahah
jesi zbog toga ponosan na sebe dado?

SC KILLER
26.05.14, 23:28
I to govore osobe koje igraju/le u dicktatu :cerek: da nije smijesno bilo bi tuzno :D

DADOOZG
27.05.14, 05:11
I to govore osobe koje igraju/le u dicktatu :cerek: da nije smijesno bilo bi tuzno :D

:cerek: dicktat=bjezte noge pokakat cete se :)

Mr Einstein4
27.05.14, 07:47
:cerek: dicktat=bjezte noge pokakat cete se :)
Eeeeeee dado,di je moje mlijeko iz lidla? Obeco sam ti da cu te uspavat :P

zimzeleni
27.05.14, 08:59

hahahahahha,kakav lik,prvo velis ak mislis na njega zahebo si se
kasnije kazes a i ak pluje
nesiguran si ko krim
s tobom brijem nikad nije ni klikal
kak se kaze ti si samo marioneta

kad odigras jedan server kak spada,a da na to nitko nema sta reci onda dojdi i cestitati cu ti
do tada si samo troler

DADOOZG
27.05.14, 10:17
Farmice moras ti jos puno papati zganaca ...da bi dostigao moje rezultate u travianu....
i btw.takodjer i opcu kulturu malo poraditi na njoj jer jos nismo zaboravili da si jednom forumasu rekao da pocini samoubojstvo ... divim se saintu kak je uopce mogao i pocet igrat s tobom,mora da ima dobar zeludac ;)

P.s. za one koji nisu igrali samnom boli me briga kakvo imaju misljenje o meni...

Over and out na tu tvoju temu trollanja...

OT koji su savezi dosli na ovaj server duhova?

zimzeleni
27.05.14, 10:31
Farmice moras ti jos puno papati zganaca ...da bi dostigao moje rezultate u travianu....
i btw.takodjer i opcu kulturu malo poraditi na njoj jer jos nismo zaboravili da si jednom forumasu rekao da pocini samoubojstvo ... divim se saintu kak je uopce mogao i pocet igrat s tobom,mora da ima dobar zeludac ;)

P.s. za one koji nisu igrali samnom boli me briga kakvo imaju misljenje o meni...

Over and out na tu tvoju temu trollanja...

OT koji su savezi dosli na ovaj server duhova?

To samo ti i takvi poput tebe mogu govoriti :D
Pa cim je poceo samnom bez tebe ocito neki vrag ne valja :D
No nisi vrijedan niti ovih par riječi,kak sam rekao,troler si i nebitan,a sad haj ziveo

Bas me zanimaju tvoji rezultati na travianu...
Imas samo rezultate na forumu,daleko najvise postova...
Gtalife...

DADOOZG
27.05.14, 12:59
Procitaj potpis,potrazi stare HoF teme...kao sto rekoh moras jos puno zganaca papati ...farmo...pa-pa

zimzeleni
27.05.14, 14:22
Procitaj potpis,potrazi stare HoF teme...kao sto rekoh moras jos puno zganaca papati ...farmo...pa-pa

Kod nas ličana se isključivo janjetina jede,a svoje potpise mozes pricati svojim intelektualcima,masi nisi nista dokazao,sem da si troler...
pa-pa farmice do kojeg servera di se vidimo

sbk83
27.05.14, 18:10
Imas samo rezultate na forumu,daleko najvise postova...

bok tebi pobožna listopadna biljko

s1...prvi server na kojem sam imao priliku igrati sa dadom zajedno u savezu, inače, odigrao sam i 2 servera gdje mi je bio i protivnik.
Dado je na s1, zajedno sa svojim dualcima, izbacio respektabilan off na artevima(koji je za tebe vjerovatno nemoguća misija)
sudjelovalo se sa tim offom u svakoj akciji na tnt, dok se off nije skucao...

sa accounta je izbačen, na kraju jako dobar ww off...pogotovo kad se uzme u obzir da je to off iz cropa, te da uopće nije korišten art male obuke za taj off

uz ww off koji se radio, usputno se i radio off u off selu, koji je bio solidan, taj off je sudjelovao u svakoj akciji na NAV, te i savezu donio art veliki BO

sa accounta,trenutno u ww fazi je izbačeno, cca 150k deffa sa accounta, a vjerujem da je to količina deffa za koju je potrebno 10 tvojih suigrača da je naprave, plus redovno slanje hrane.

to je što se tiče s1...o ostalim serverima,ja nebi davao misljenje(a vjeruj mi, nije loše, dapače, pozitivno je), a to što ti ne znaš njegove neke rezultate prije, to znači da si samo jedan obični početnik, zbog kojeg se i srozala travian hr domena, i takvi ko ti, uništavaju i ono malo dobrog što je ostalo na HR travianu

zimzeleni
27.05.14, 18:18
bok tebi pobožna listopadna biljko

s1...prvi server na kojem sam imao priliku igrati sa dadom zajedno u savezu, inače, odigrao sam i 2 servera gdje mi je bio i protivnik.
Dado je na s1, zajedno sa svojim dualcima, izbacio respektabilan off na artevima(koji je za tebe vjerovatno nemoguća misija)
sudjelovalo se sa tim offom u svakoj akciji na tnt, dok se off nije skucao...
sa accounta je izbačen, na kraju jako dobar ww off...pogotovo kad se uzme u obzir da je to off iz cropa, te da uopće nije korišten art male obuke za taj off
sa accounta,trenutno u ww fazi je izbačeno, cca 150k deffa sa accounta, a vjerujem da je to količina deffa za koju je potrebno 10 tvojih suigrača da je naprave, plus redovno slanje hrane.

to je što se tiče s1...o ostalim serverima,ja nebi davao misljenje(a vjeruj mi, nije loše, dapače, pozitivno je), a to što ti ne znaš njegove neke rezultate prije, to znači da si samo jedan obični početnik, zbog kojeg se i srozala travian hr domena, i takvi ko ti, uništavaju i ono malo dobrog što je ostalo na HR travianu

Bok tebi advokatu...
jasno,naravno da neces reci za njega losu rijec jer nesmijes,uvlacite se jedan drugome toliko da vire peraje...
ajde daj onda sliku toga ofa,da vidimo,kolio vremena se treba da se izbci taj offf...
imam priliku viditi off bodove toga acc i uopce nisu neka sila-sjedi pani kako govoris...
cuj radjen u cropu,tko si ti da uopce kazes da se off nesmije raditi u cropu,ili da se radi u off selu,tj da sumiram,da ga je radio u off selu ti bi rekao cuj,morala se prebacivati hrana,neznas kako je to hraniti toliki minus i te seme,da je koristio male/velike obuke,artove i neznam sta ne ti bi rekao nije dobio push,takod a nisi objektiva da kazes ista...
i da,ako je sa njihovog acc izislo ofa,to nije od dade off,a ako zelis dati cu ti i prepisku od jedne meni jako drage osobe,nezelim ovdje,koja je silom morala igrati jedan server sa dadom,i onda ti meni reci da je to liker,ne to nije kliker,on je jedan obicni forumas,tj ne forumas,on nema cinjenice,on je troler...
cuj,neznas dadu pa si pocetnik...
inace je dado neka velesila hr domene da ga se treba znati?
kakvih sve bisera ima danas..
katastrofa...
sjedi dolje i zapitaj se...
P.S respekt za 150 k defa,stvarno respekt,imas pravo,citav savez nebi mogao toliko izbaciti...
kakvi likovi...

sbk83
27.05.14, 18:28
Bok tebi advokatu...
jasno,naravno da neces reci za njega losu rijec jer nesmijes,uvlacite se jedan drugome toliko da vire peraje...
ajde daj onda sliku toga ofa,da vidimo,kolio vremena se treba da se izbci taj offf...
imam priliku viditi off bodove toga acc i uopce nisu neka sila-sjedi pani kako govoris...
cuj radjen u cropu,tko si ti da uopce kazes da se off nesmije raditi u cropu,ili da se radi u off selu,tj da sumiram,da ga je radio u off selu ti bi rekao cuj,morala se prebacivati hrana,neznas kako je to hraniti toliki minus i te seme,da je koristio male/velike obuke,artove i neznam sta ne ti bi rekao nije dobio push,takod a nisi objektiva da kazes ista...
i da,ako je sa njihovog acc izislo ofa,to nije od dade off,a ako zelis dati cu ti i prepisku od jedne meni jako drage osobe,nezelim ovdje,koja je silom morala igrati jedan server sa dadom,i onda ti meni reci da je to liker,ne to nije kliker,on je jedan obicni forumas,tj ne forumas,on nema cinjenice,on je troler...
cuj,neznas dadu pa si pocetnik...
inace je dado neka velesila hr domene da ga se treba znati?
kakvih sve bisera ima danas..
katastrofa...
sjedi dolje i zapitaj se...
P.S respekt za 150 k defa,stvarno respekt,imas pravo,citav savez nebi mogao toliko izbaciti...
kakvi likovi...

bok i tebi jos jednom :D

Advokat i uvlačenje? Zbog čega? Tko je meni dado, il tko sam ja dadi, osim sto smo suigrači :D

a ovo, da tko sam ja da kazem da se off ne smije radit u cropu? pa gdje sam ja to rekao...pa 95 % ww offova od SC je napravljeno u cropu, moj je iz cropa...o čem ti pričaš?

Rekao sam da je njegov čak iz cropa, jer je taj isti off skucan prije...a znaš da off selo ima prednost da se puno brže vojska
vrati...
sto se tiče slika...ako te zanima...

s1 tema...borbeni izvještaj, pa gledaj i divi se

zimzeleni
27.05.14, 18:31
bok i tebi jos jednom :D

Advokat i uvlačenje? Zbog čega? Tko je meni dado, il tko sam ja dadi, osim sto smo suigrači :D

a ovo, da tko sam ja da kazem da se off ne smije radit u cropu? pa gdje sam ja to rekao...pa 95 % ww offova od SC je napravljeno u cropu, moj je iz cropa...o čem ti pričaš?

Rekao sam da je njegov čak iz cropa, jer je taj isti off skucan prije...a znaš da off selo ima prednost da se puno brže vojska
vrati...
sto se tiče slika...ako te zanima...

s1 tema...borbeni izvještaj, pa gledaj i divi se

Volis uredjivati postove? :D
Ne hvataj se za slamke,i niceg tu specijalnog vrijednog divljenja nema...
Bar ne od strane dade...
oces prepisku?
da se prestanes i ti uvlaciti nebitnim ljudima...

sbk83
27.05.14, 18:33
Volis uredjivati postove? :D
Ne hvataj se za slamke,i niceg tu specijalnog vrijednog divljenja nema...
Bar ne od strane dade...
oces prepisku?
da se prestanes i ti uvlaciti nebitnim ljudima...

kakve sad postove uređivam?

SC KILLER
27.05.14, 18:38
Sumasti kad maknes svoje usnice od nigerove guzice onda nekome pricaj u uvlacenju :D

zimzeleni
27.05.14, 18:39
Sumasti kad maknes svoje usnice od nigerove guzice onda nekome pricaj u uvlacenju :D

Nebrini se ti za mene i nigera...
Nisi objektivan da tu kazes ista,kad se budemo opet gledali preko nisana onda mos reci nesto,kao i prije ;)

legeendica
28.05.14, 19:42
P.O.R.N. ce vas sve pobijediti

DADOOZG
29.05.14, 17:42

:cerek: dajte pustite ovog kvazi igrača vidite da je njemu pravi player onaj sa off bodovima :cerek: a kaj očekivat drugo od poluigrača kojem je vrh vrhova napadanje oaza i neaktivnih igrača :brukica:

navsegda
07.06.14, 19:01
Pozdrav svima iz Saveza "Dobri ljudi") iz Rusije s ljubavlju :lovju: all gg!

legeendica
08.06.14, 11:38
haha tu vas savez sa 7 clanova masakrira hahahah

britak
30.06.14, 14:02
Taj savez sa 7 članova je na 5 minuta katama od našeg igrača, samo polako, uskoro, uskoro... :katapult:

maka12345
01.07.14, 00:05
Nebrini se ti za mene i nigera...
Nisi objektivan da tu kazes ista,kad se budemo opet gledali preko nisana onda mos reci nesto,kao i prije ;)

pozz jesi se rego ti,evo ja sam novi tu na hr4 pa vidim da se tu nesto svadate,ak jesi reci nick da malo to istarzimo :D

btw.ja sam PicoloDaimao da nebi bilo da je sad neki anonimac :D

pijani gal
17.07.14, 12:48
ma jel to Maka pacijent?:witch:

The Thor
19.07.14, 11:51
pozz jesi se rego ti,evo ja sam novi tu na hr4 pa vidim da se tu nesto svadate,ak jesi reci nick da malo to istarzimo :D

Ovo je znanje Picolo Daimao http://travian-reports.net/hr/report/5220663fce0 :cerek:

Kuduz
19.07.14, 22:11
Taj savez sa 7 članova je na 5 minuta katama od našeg igrača, samo polako, uskoro, uskoro... :katapult:

to one GTI kate, jel imaju nitro i te fazone ?

The Thor
19.07.14, 23:11

iskustvo haha http://travian-reports.net/hr/report/522094c717f:cerek:

straki
20.07.14, 23:49
hoćeš igrati ovaj novi europa server??

amon ra
21.07.14, 12:41
ima kakvih događanja na serveru

Bloom_32
21.07.14, 15:32
ima kakvih događanja na serveru
Nista posebno :)

amon ra
21.07.14, 15:50
nije vrag da je i tu dosadno

jabuka
21.07.14, 20:37
Thor, prije svega trebaš znat kad neko namjerno zakuca off, a drugo kad budeš htio naučit kako postat pro igrač, javi, obrati se, bez ustručavanja. Kad to naučiš nikad nećeš bit ZiF jer je to savez kojem se svi igrači podsmjehuju.

Kao drugo baci reporte kako mi skatamo megalodona, a kako se vi zakucate u mene. I oaze su sigurno dovoljan protivnik za tebe. Za savez poput zifa koji je pobjego na 150-150, ali i tamo ćemo doć do vas...

I damo, ima događanja, ali i mene bi bilo sramota pričat da je u ZiFu 15 igrača sa +- a ostatak sa ++ -+ i --
Još jednom se potvrđuje moja teorija, za tebe nije vodstvo, za tebe je da šutiš i slušaš, možda onda zifu i uspije.

A posebno ću istaknut sljedeće. Mi napadamo thoru prvo selo, a šta napravi zif kako bi spriječio napade? Oni mu skataju selo na nulu hahahahahahhaha, svaka čast ZiF. Rađe promijenite ime u L&B, Lolek i bolek bar imaju reputaciju :D

The Thor
22.07.14, 16:55
nije vrag da je i tu dosadno

nije :harmonikaš:

amon ra
22.07.14, 23:56
nevidim nikakvih borbenih izvještaja reko nitko ne napada da nije server ljubavi

The Thor
23.07.14, 08:25
MiD-ovci sve napadaju samo što neznaju napadat..primjer je Picolo :fajter:

amon ra
23.07.14, 11:40
:cerek: stvarno znaci i zakucavanja ima

amon ra
23.07.14, 20:13
server s4 neigram nego sam zamoljen da objavim ovo na forum. doticnu Pik Damu nepoznam niti aktere ove price http://prntscr.com/45lgzk

Bloom_32
24.07.14, 10:38
ooo RAmone mislila sam da ti nisi potkupljiv :) kako se covjek grdno prevari :cerek:

jabuka
24.07.14, 10:44
Ovaj thor stvarno ne shvaća kad neko namjerno ide zakucat vojsku, a čovjek je tako veliki ofer da se skup sa cijelim zifom otišo na 150-150 i kolje oaze :D

A dama nikad bila nit će bit dobar vođa.

Znate šta zif napravi kad se njohovom igraču kata ili pljačka selo? Oni ga sami skataju na nulu, jel tako thor? :D
Sramota ste od saveza i iskreno sramota me igrat protiv vas, 2 čovjeka iz vodstva vam pređu k nama.

Bloom, ja bi na tvom mjestu zadržo to malo dostojanstva što ti je još ostalo i obriso bi se sa servera

The Thor
24.07.14, 11:10
server s4 neigram nego sam zamoljen da objavim ovo na forum. doticnu Pik Damu nepoznam niti aktere ove price http://prntscr.com/45lgzk

Inače to je napisao igrač Čarizard kojeg farmeri sigurno znaju :D

jabuka
24.07.14, 12:08
Inače to je napisao igrač Čarizard kojeg farmeri sigurno znaju :D

znamo i tebe thor, pa su ti saveznici morali katat prvi grad da prestaneš bit farma i posvetiš se klanju oaza na 150-150

bravo majstore ;)

amon ra
25.07.14, 01:31
koliko cujem i ti si bio rado viđen na farm listama. P.S u zatvor češ zbog napastovanja životinja

The Thor
25.07.14, 08:44
dobro si cuo,ali BIO.Kad nema nikog moram životinje ;)

amon ra
25.07.14, 10:47
kad si pobijego na 300 -300 normalno da nema nikog

The Thor
25.07.14, 13:02
na 400 -400 :party:

amon ra
26.07.14, 00:52
i kako ide ubijanje životinja

The Thor
26.07.14, 09:09
teško..prelazi se na igrače

amon ra
26.07.14, 17:02
teško..prelazi se na igrače

hahaahahhahahahhaah

amon ra
01.08.14, 02:07
kakvu ja bruku u travianu doživim da me fejka bloom.

The Thor
01.08.14, 07:12
hahaahahhahahahhaah
pogledaj djk gal pa jel se još smiješ?:D

kovac91
01.08.14, 09:57
Kak bi se reklo,ko se zadnji smije nasjladje se smije

amon ra
01.08.14, 10:58
pogledaj djk gal pa jel se još smiješ?:D

farmo ti pssst ja dobio komšinicu

The Thor
01.08.14, 12:24
farmo ti pssst ja dobio komšinicu

koji si nick u igri?da nisi ti mozda farma :)

amon ra
01.08.14, 12:28
naravnoo

The Thor
01.08.14, 12:35
boji se i nick reć :kid:

amon ra
01.08.14, 12:41
izgubljeni di se gubis

The Thor
01.08.14, 12:42
u šumi

Bloom_32
02.08.14, 17:18
Amone,sapnula mi pticica da ti deff krepava od gladi u suportima :cerek:

Mr Einstein4
02.08.14, 19:18
Amone,sapnula mi pticica da ti deff krepava od gladi u suportima :cerek:
:bruka:

amon ra
02.08.14, 21:47
o komšinice javila se ti napokon, krivo ti pticica govori, da nemuca možda

Bloom_32
02.08.14, 23:08
neznam,mozda muca,a mozda je i deff mucao jer je povucen brzinom munje ROTFL

amon ra
03.08.14, 07:24
znas ti sve, a znas i za prijavu protib tvoje ferendice

Bloom_32
03.08.14, 09:01
znas ti sve, a znas i za prijavu protib tvoje ferendice

Oprosti ali ja stvarno neznam o cemu ti pricas,al dobro tko gubi kazu da se ima pravo ljutiti ;) i tipkovnica ti malo steka vidim :D

The Thor
03.08.14, 13:56
o komšinice javila se ti napokon, krivo ti pticica govori, da nemuca možda

onih 800 preta jel vam to sav rimski deff u savezu?:cerek:

amon ra
03.08.14, 15:50
vjerujem da neznas o cemu pričam.

de sta je ovo s2 to si davno obrisala, imas jos par farmi na s4 i to ceš da birises

Bloom_32
03.08.14, 16:10
vjerujem da neznas o cemu pričam.

de sta je ovo s2 to si davno obrisala, imas jos par farmi na s4 i to ceš da birises

da,dragi,kako god ti kazes :)
over and out

Megan Fox
03.08.14, 22:36
onih 800 preta jel vam to sav rimski deff u savezu?:cerek:

ima britak još 400 u GG
:)

amon ra
04.08.14, 10:40
komšinice pa šta to bi nočas oko 3

jabuka
04.08.14, 10:44
da vam ja nešto kažem. iako je bloom još igrački zaostala, na forumu je prava profesorica. realnost je 30 skatanih igrača zifa na jednog iz mida. Uzeli ste jedno selo djk galu, a mi smo uzeli vama najjačeg defera i vođu vašeg winga ak se to tak može nazvat, zatim supertomu itd da ne nabrajam.

Nemojte stvarno da počnemo reporte lijepit i da vas obrukamo pred svima. MID je sila bio i ostao, a oni koji ne znaju bit vojna sila, sila su uvijek bili na forumu.

Toliko od mene

The Thor
04.08.14, 14:03
bio je mali URAGAN :)

amon ra
04.08.14, 14:11
je mali ali je za vaš savez bio tornado 5 kategorije

amon ra
04.08.14, 14:14
bilo je sta je bilo, mozda budemo i saveznici

The Thor
04.08.14, 22:48
bilo je sta je bilo, mozda budemo i saveznici

Možda i da,al kad nemas deffa neznam bas ROTFL

amon ra
05.08.14, 00:41
koliko ja znam došla je od mid-a ponda u vezi savezništva, samo je na bloom da odluci

The Thor
05.08.14, 08:16
sreca pa je bloom normalna :)

amon ra
05.08.14, 13:55
nema to veze s normalnošču nego je bit u tome da pravi vođa nekad preuzme i teret na sebe da savezu bude bolje a ona nema te odlike

The Thor
05.08.14, 14:10
eto glavno da kod vas jabuka uzima teret..salje sve ispred njega da neizgubi svoj off ROTFL ,u izvini..na super tomu je izgubio off iz prvog sela i izlika je bila "neda mi se minus odrzavat" :cerek:

amon ra
05.08.14, 14:14
sta ti pričaš, govorim o odlukama u vezi napredka saveza

The Thor
05.08.14, 14:24
s vama u savezništvo?pa vi budite sretni ako it budete digli ww na 1

amon ra
05.08.14, 14:27
ti češ ga mozda rusit

Bloom_32
05.08.14, 14:28
sta ti pričaš, govorim o odlukama u vezi napredka saveza

Ajde prijatelju da ja sad tebi objasnim tvoje odlike
1 pobjego si iz saveza cim su spomenuli da bi te mogli katat ako ne odes kos njih
2 meni si govorio da je jabuka (ne zelim biti prosta),dok si istodobno meni iza ledja muljao sa njim
3 sada kada sam ti uzela crop,taj isti jabuka te sutnuo van iz saveza
4 i ti sad opet molis po mom savezu da te primimo barem u wing ako nemozes u glavni savez
ja bi se obrisala radije nego klecala pred nekim,kako to ti radis :cerek: i jos imas morala doci na forum prozivati necije odlike

A sto se tice saveza i saveznistva moji igrace ne zele to saveznistvo,ne onih par spija koje drzim tamo da ih iskoristim kada i kako mi pase,nego igraci koje cijenim,tako da prekini trkeljati o bilokakvom saveznistvu,tebe se to ionako ne tice jer nisi vise clan ni jednog saveza,zbog tvojih dobrih ODLIKA :)

The Thor
05.08.14, 14:31
ti češ ga mozda rusit
možda,ali ti ga branit nećeš :cerek:

amon ra
05.08.14, 14:34
koliko ja znam da te je jabuka pitao da se vise ne kata zif neznam sta ste se dogovorili
blage veze neznas o cemu se radi pa trkeljaš nikad mi nisu rekli da ce me katat nego
radi tebe je skatano pola saveza ccc,

Bloom_32
05.08.14, 14:45
koliko ja znam da te je jabuka pitao da se vise ne kata zif neznam sta ste se dogovorili
blage veze neznas o cemu se radi pa trkeljaš nikad mi nisu rekli da ce me katat nego
radi tebe je skatano pola saveza ccc,

a ti nisi medju njima jer si kukavicki pobjegao na drugu stranu:D kad shvatis da se tako ne radi i da mozes imat prave prijatelje u svijetu traviana bez obzira koliko puta budu skatani onda ces se dici na novu razinu i postati mnogo bolji igrac a u konacnici i covjek ;)

amon ra
05.08.14, 14:49
nisam pobijegao na drugu stranu nego nista nije bilo organizirano gazi se u savezu koga se god hoče bez da ti reagiras, 2 igraca bi bila katana da znas nesta o vođenju saveza a ne samo pisat da ceš izbacivat ljude koda je nesta biti u zif-u

Ti pravis zif da drugim igracima nebude dosadno na serveru tj. da imaju koga farmat

I ajd molim te odgovori mi sta si odgovorila jabuci kad te pitao da se nekata vise zif

Bloom_32
05.08.14, 14:59
nisam pobijegao na drugu stranu nego nista nije bilo organizirano gazi se u savezu koga se god hoče bez da ti reagiras, 2 igraca bi bila katana da znas nesta o vođenju saveza a ne samo pisat da ceš izbacivat ljude koda je nesta biti u zif-u

Ti pravis zif da drugim igracima nebude dosadno na serveru tj. da imaju koga farmat

I ajd molim te odgovori mi sta si odgovorila jabuci kad te pitao da se nekata vise zif

pa mozda im je deff crkavao u selu ko i kod tebe:cerek:
nego,imas sasvim krive informacije,jabuka mene nije uopce pitao o nikakvom nenapadanju zifa u zadnje vrijeme,to ti onaj tvoj frend krive info prenosi:)

krizanich
06.08.14, 18:26
amon nezna di ce, pa nije ti ovo stanica ( mozes birat oces autobus il vlak ) da mozes gdje hoces :blabla:

The Thor
08.08.14, 08:54
i gospon amon ra se povukao sa servera..izgubljen crop i odma se prekida..koji :gamer:

amon ra
08.08.14, 14:26
kad neznam igrati kao vi iz zif-a

DADOOZG
08.08.14, 15:08

ko prizna pola mu se oprašta :)

The Thor
08.08.14, 16:10

možda bi znao da si ostao :cerek:

amon ra
08.08.14, 17:35
da kao i ti, goleder koji negolda

The Thor
08.08.14, 20:48
hahahahah ja nisam golder..nezz ko ti je rekao da jesam

amon ra
08.08.14, 23:25
tako mlad a vec zaboravlja, a da se zabunio imas golda a negoldaš to neka posebna taktika za osvajanje servera

The Thor
09.08.14, 08:25
jedan igrač neosvaja server kolko ja znam :D

amon ra
09.08.14, 11:41
zif osvaja

The Thor
09.08.14, 12:01
zivi bili pa vidili :)

amon ra
09.08.14, 18:28
zivi bili pa vidili :)

ti si promašio zanimanje. idealan si za pervanov show. ti i bloom u duetu

Bloom_32
09.08.14, 19:04
ti si promašio zanimanje. idealan si za pervanov show. ti i bloom u duetu

Al je Bloom tebi uzela crop i natjerala da se ugasis:cerek: a i cujem da si se uvalio na jedan acc kao dual,steta vlasnika sad ce i on morat gasit uskoro clown

amon ra
09.08.14, 19:33
bloom svaka čast na akciji nemam sta reci, osim moje krivice cak kad se poslali napade nisam ni deff htio trazit jer reko sta farme rade napade.

The Thor
09.08.14, 23:54
da si deff tražio stigli bi ti konji samo a to bi mi lako maknuli D

amon ra
10.08.14, 04:07
da,a šta bi vi da nema multihuntera ada imate srece pa je bloom dobra s njom

The Thor
10.08.14, 08:04
bloom i ada dobre?ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTF LROTFLROTFL

DADOOZG
10.08.14, 08:25
da,a šta bi vi da nema multihuntera ada imate srece pa je bloom dobra s njom

nemoj zaboraviti i mamića :D

The Thor
10.08.14, 08:33
a amon ra što je nama MH pomogao?jesmo mi krivi što npr. vi tražite slonove po oazama i klikate cijeli dan?umjesto da imate skriptice :cerek: ,što vam svaki drugi igrač ima multi acc kao Micko G i Gagy Zvijer..

kovac91
10.08.14, 11:12
Zasto se vi uopce prepirate tu s njim,taj covjek je proslost na ovom serveru.

amon ra
10.08.14, 12:31
sinko ti opet vidiš bjele miševe pitaj šeficu za adu i njezine multice

The Thor
10.08.14, 13:37
hahahah ajde bjez..gasis acc kad ostanes bez sela :cerek:

amon ra
10.08.14, 13:45
hahahah ajde bjez..gasis acc kad ostanes bez sela :cerek:

sta cu mozda s tobom igrat

amon ra
10.08.14, 13:56
tunto fejekovi kad se šalju u 6 onda je to obicno u 6 http://prntscr.com/4bdwlc
po tebi se zna da je fejk

The Thor
10.08.14, 13:56
jadni webster..i on ce kao ti i to vrlo brzo ;)

amon ra
10.08.14, 14:15
hahaah ti ces ga

The Thor
10.08.14, 14:17
ja imam partnericu..a za tebe i njega nisam siguran hahahaha :cerek:

amon ra
10.08.14, 18:33
jel dobijes i njezine multije uz to tunto jedan

DADOOZG
10.08.14, 21:41
ne zna se ko je gori farma amon ra koji je pobegel sa servera ili vi ostali kaj ulazite u rasprave s njim :)

The Thor
10.08.14, 22:45
ne zna se ko je gori farma amon ra koji je pobegel sa servera ili vi ostali kaj ulazite u rasprave s njim :)

ma dobri smo mi :cerek:

amon ra
11.08.14, 06:25
:welcome: pik dama
:welcome: the tunto
:welcome: kovac91

Bloom_32
11.08.14, 10:50
welcome i tebi
samo za tvoju info akcija je stopirana zadnji cas jer su nam dojavili da nas cekate kod uragana,kako vase spije tako su i nase odradile posao u dobrom duhu:cerek: bolje izgubljene moje kate nego 2 offa koja su planirala ici ;)

amon ra
11.08.14, 11:52
i nije ti to neki izgovor kad nemoš bolje slagat dobar je i ovaj

Bloom_32
11.08.14, 12:32
hahah,samo se ti tjesi da je tako,poslala sam tvom sefu dokaz tko je nas prokazao,a poslat cu mu jednom tko je i vas :cerek:

mozda ce ga i ovo zanimat http://prntscr.com/4boqgx

amon ra
11.08.14, 13:09
opet ti kažem smiješni izgovori, mislili ste probit s 5k offa a ti ni hraprosti nisi imala poslat svoju vojsku

The Thor
11.08.14, 13:11
ajde amon ra zbog bloom si izbrisao acc i sad još ode pametuješ

amon ra
11.08.14, 13:13
ajde amon ra zbog bloom si izbrisao acc i sad još ode pametuješ

o vidi the tunto se pojavio

Bloom_32
11.08.14, 13:34
opet ti kažem smiješni izgovori, mislili ste probit s 5k offa a ti ni hraprosti nisi imala poslat svoju vojsku
a nisam kad je - bio 80k u selu
a doticni sretan kao malo dijete kad dobije kesu slatkisa;)
zasto mu pokvariti srecu ROTFL

SniperFox
11.08.14, 14:36
Dobro bloom o cemu mi tu pricamo? Fejkat neznate, offove nemate. Po meni vi nemate pravo glasa. A ovo sa offom pec peca su ciste lazi. Strah ga bilo krenut 1.

amon ra
11.08.14, 14:42
Snipe sad češ vidit kad prvi offer zif-a krene u napad The Tunto zasad samo ustimava vezane napade da nemaši za 5 sec i udari po midu i bloom mu podrška (tandem kao xavi i iniesta u barceloni)

SniperFox
11.08.14, 14:46
Snipe sad češ vidit kad prvi offer zif-a krene u napad The Tunto zasad samo ustimava vezane napade da nemaši za 5 sec i udari po midu i bloom mu podrška (tandem kao xavi i iniesta u barceloni)

Ma najjakiji su :D nema im ravnih.

Bloom_32
11.08.14, 14:47

tako je...ali jos uvijek mi nije jasno kako ti mozes se pojavit na forumu,nakon samo jednog napada ugasio si acc:cerek:
i moram reci dado ako neznas ovaj ti je bio prosli server u nucleusu pod nickom dipy,ako se jos uvijek pitas odakle su Navu curile informacije,ovaj divan lik je bio i tamo prodana dusa
a sad stvarno good by javim se na kraju servera da cestitam pobjednicima ;)

amon ra
11.08.14, 14:52
navu curile inf od mene ccc pa Nav bi ti uzeo sva sela da mi iz Nuca nismo uletili jedina prava akcija u tvom zif-u je bila kad smo te mi deffali.

Pa di odma biježiš neznas organizirat akciju pa ode i doceš na kraj servera ostani još malo mi u midu nemamo onda koga sprdat

webster
11.08.14, 14:55
navu curile inf od mene ccc pa Nav bi ti uzeo sva sela da mi iz Nuca nismo uletili jedina prava akcija u tvom zif-u je bila kad smo te mi deffali.

Pa di odma biježiš neznas organizirat akciju pa ode i doceš na kraj servera ostani još malo mi u midu nemamo onda koga sprdat osim zif-a

telenovela

DADOOZG
11.08.14, 14:56
a stvarno je i bilo informacija koje su mogle procuriti :cerek:

amon ra
11.08.14, 14:57
izgleda da je malo cvrcnila rakijice

The Thor
11.08.14, 15:37
a ko je SniperFox?
amon ra tunto ti je u gaćama :)

amon ra
11.08.14, 15:41
a ko je SniperFox?
amon ra tunto ti je u gaćama :)

pa disi kolega, soryy ja kad sam vidio tvoje vezane napade u akciji kodnog imena ''Lupi me lopatom'' da je The Tunto slao a ono The Thor oprosti malo sam se zabunio moj bed

The Thor
11.08.14, 15:43
ja napade nisam uopce slao vezane a i sada ih NEMOGU slati zbog brzine neta nit nevjerujem da ću ih ikad moć slat vezane :D
koji je nick onom tvom kolegi :cerek:

amon ra
11.08.14, 15:50
tunto pa ti si prvi offer zif-a kako češ nas katat kad neznaš vezane napade slat, možepš ih slat samo treba naucit

The Thor
11.08.14, 15:51
ja prvi offer zifa? 10. offer možda ali 1. nikad :D

Ima vremena,još se učim :D

amon ra
11.08.14, 15:54
nemoj da kopiram sto si se hvalio na skajpu ahahahhaahaha, kaže duksi pozdravi The Tuntu, oprosti The Thora da ce te pozdravit dok ti bude katama prolazio kroz selo ne onako kako ti katas u razmacima nego u istoj sec

The Thor
11.08.14, 15:58
amon ra pod prvo ti nikome na ovom serveru nemozes nista rec,jer pogledaj sebe kakva si...niti zadnjem (neaktivnom) igraču
a ja s tim duksiem nemam nista i reci mu da barem tuce moj GG a ne po čemu ste vi poznati supprote od 200 popa..necemu ni u istoj sec pomoć :D

The Thor
11.08.14, 16:03
i onda ce uci u izvjestaje i vidit crvene krizice :cerek:

amon ra
12.08.14, 00:45
da baš kod tebe to ce vidjet the tunto i pik dama heroja dva smiješna strana traviana

The Thor
12.08.14, 14:42
ko tebe razumi svaka mu dala :D

tunto
12.08.14, 15:38
a kakve veze ima tunto sa ovim serverom?

amon ra
12.08.14, 15:44
a kakve veze ima tunto sa ovim serverom?

pozdrav kolega uvijek se zabunim pa umjesto the thor napisem the tunto

amon ra
12.08.14, 15:46
oprosti molim te

amon ra
12.08.14, 15:56
Nuliranje sela s 3 kate pa to može samo zif http://prntscr.com/4c0s4t

The Thor
12.08.14, 17:10
a jedino MID tuče po supportima od 200 popa a ne po GG

jabuka
12.08.14, 18:33
thor, mid tuče po svemu, pitaj živca recimo, a nismo mi krivi što ste s ggovima pobjegli na 150|-150
ali i tamo ćemo doć do vas

SC KILLER
12.08.14, 18:35
thor, mid tuče po svemu, pitaj živca recimo, a nismo mi krivi što ste s ggovima pobjegli na 150|-150

grip jesi to ti ili neko od tvojih lumena :D

jabuka
12.08.14, 18:37
ma ja sam :D

The Thor
12.08.14, 18:38

za živca,megalodona i davida1234 (Picolu) svaka čast al ovo ostalo je smješno :D

jabuka
12.08.14, 18:39
ah da thor, a ni kovacu91 nije katan gg... :De a bit će i tebi prije vremena ak ne prestaneš koristit ovaj forum kao oružje, što je evidentno

SC KILLER
12.08.14, 18:40
ah da thor, a ni kovacu91 nije katan gg... :De a bit će i tebi prije vremena ak ne prestaneš koristit ovaj forum kao oružje, što je evidentno

Smaras sa face forama evidentno :D

The Thor
12.08.14, 18:41
rekao sam vam:SAMO DODITE,NEBOJIM VAS SE kao webster,djk gal,Picolo Daimao,Super Tomo, i ostali :)

jabuka
12.08.14, 18:42
za živca,megalodona i davida1234 (Picolu) svaka čast al ovo ostalo je smješno :D

daj mi reci to glupiranje sa pikolom, čovjek je namjerno išo zabit taj off. čemu ga vi hvalite kad ga ja ne hvalim. ali ajde on se htio riješit, ali zabijanje offa nije hrabrost, to je obično loše isplanirana akcija, kao vaša neki dan. ali nije ni čudo s obzirom ko vam je šefica, pik dama kojoj je najveće iskustvo u vođenju, vođenje artikala na police u dućanu u kojem radi :D

jabuka
12.08.14, 18:44
rekao sam vam:SAMO DODITE,NEBOJIM VAS SE kao webster,djk gal,Picolo Daimao,Super Tomo, i ostali :)

bio bi ti u strahu da si bliže, a i to "samo dođite je i david govorio, pa osto sa pokojim selom manje

jabuka
12.08.14, 18:45
Smaras sa face forama evidentno :D
ti bi mogo i na cugu zvat, imam 4 žetona za biljar u vegasu :D

The Thor
12.08.14, 18:45
picolo ga je barem zakucao tako pricate..i ti si ga zakucao namjerno u SUper Tomu..daj molim vas hahah :D
a gle ostavi se ti Bloom ona barem nezica tvoje igrace da predu kod nas :)

The Thor
12.08.14, 18:47
bio bi ti u strahu da si bliže, a i to "samo dođite je i david govorio, pa osto sa pokojim selom manje

skatali mu selo od 300 popa i vi ste sada "strah" svima :D

jabuka
12.08.14, 18:48
picolo ga je barem zakucao tako pricate..i ti si ga zakucao namjerno u SUper Tomu..daj molim vas hahah :D
a gle ostavi se ti Bloom ona barem nezica tvoje igrace da predu kod nas :)
ja sam zakuco ofić iz prvog sela, i da namjerno, a tomin def je za uzvrat bio kod uragana.
al vi ste fascinantan savez, opljačka vam se dnevno skoro milijun resa, smiješno, skataju se barem 3 grada dnevno, smiješno, vama je valjda smiješno i kad nogu strgate...

i još jedna stvar, ja ne žicam, ja ne dajem izbora ;)

The Thor
12.08.14, 18:50
žicaš i vi MiD bili bi vi k.. od saveza da nemate 1000 špija u svakom savezu zato...ja bih šutio na vašem mistu ali vi ocito se hvalite a...mah :D

jabuka
12.08.14, 18:53
vi kad shvatite da su špije najvažniji dio igre, onda ćete bit respektabilan savez

jabuka
12.08.14, 18:54
a usput vaš savez je sastavljen od naših špija, aj dvije ste otkrili i čak ste tolko u banani da ih niste ni izbacili samo da bi vas bilo više hahahahah :D

The Thor
12.08.14, 19:13
cek ti nikad nisi neki savez uništio preko njihovih špija ?hahahaha o jbt

jabuka
12.08.14, 19:17
thor, da se mi ne svadimo, pogledaj moj profil, pa onda svoj, pa onda opet moj, e kad dva puta pogledaš moj onda od blještavila medalja više nećeš moć vidjet svoj.
zato mi je uopće ispod časti pričat s nekim ko je 15 godina iza mene.

i zato odi igrat PES, a i u njemu bi te zgazio :D i brate mili ne provociraj na forumu, šta znaš pokaži na travianu, ali razumijem gnjev, da sam ja u samom početku osto bez prvog sela i ja bi bio ljut i mrzio mid. ali da si jači od mene onda bi ti meni kato prvo selo, a ne ja tebi

The Thor
12.08.14, 19:18
hahaha jedna je velka razlika u meni i u veecini vas..ja priznam kakav sam ali vi nemozete priznat :opala:

jabuka
12.08.14, 19:20
ja isto priznam, psiholog sam najjači na serveru, u 15 minuta igrača koji vam je u vodstvu napravim okorjelog midovca, zar ne. A igrački o meni govori i statistika, klikni "najbolji napadači" pa pogledaj tko je prvi, ali pazi, ja nisam klao oaze kao neki :D

The Thor
12.08.14, 19:22
sve to stoji da si odličan i sve ali.. špije vam uništavaju obraz :D

jabuka
12.08.14, 19:24
ma koji obraz, nemamo mi to :D eto i ja priznam

The Thor
12.08.14, 19:43
sto je rec :D

pekel
12.08.14, 19:55
a jedino MID tuče po supportima od 200 popa a ne po GG
nevjerojatno,skandalozno,još neviđeno na hr serverima,u jenoj strategijskoj igri poput traviana da se napadaju suporti!!
Nego mene ovo neodoljivo podsjeća na jedan naš klub i njihove navijače,za sve su drugi krivi,a nikako priznati da je greška upravo u njima,da su slabi.Ali lakše je kme,kme,kme

amon ra
12.08.14, 19:59
jabuka sta i tebe The Tunto nasekiro, malo se ustrto jer mu je duksi reko da če ga posjetit, Evo kolega imam ja riješenje za tebe posto tražiš duala http://prntscr.com/4c4pc8 ja ti budem dual taman imam na mobu 7-8 kuna da uzmemo golda i duksi te nece ni dirati i imat ces golda a kad počme škola kad budes teebo ici spavat u 22:00 ja cu cuvati acc. DECKO EVO TI RIJEŠENJE ŽIVOTNIH PROBLEMA

pekel
12.08.14, 20:05
mislim da gospoda i DAME iz zifa traže krivca na pogrešnom mjestu,trebaki bi napraviti inventuru

The Thor
12.08.14, 20:22
jabuka sta i tebe The Tunto nasekiro, malo se ustrto jer mu je duksi reko da če ga posjetit, Evo kolega imam ja riješenje za tebe posto tražiš duala http://prntscr.com/4c4pc8 ja ti budem dual taman imam na mobu 7-8 kuna da uzmemo golda i duksi te nece ni dirati i imat ces golda a kad počme škola kad budes teebo ici spavat u 22:00 ja cu cuvati acc. DECKO EVO TI RIJEŠENJE ŽIVOTNIH PROBLEMA
samo nekk duksi dode,vrata su mu širom otvorena ..a to za dualla..to moja stvar :D

The Thor
12.08.14, 20:28
ja isto priznam, psiholog sam najjači na serveru, u 15 minuta igrača koji vam je u vodstvu napravim okorjelog midovca, zar ne. A igrački o meni govori i statistika, klikni "najbolji napadači" pa pogledaj tko je prvi, ali pazi, ja nisam klao oaze kao neki :D
Jesi to i URAGANA učio o psihologiji pa i on počeo igrače prebacivat..

jabuka
12.08.14, 20:55
Jesi to i URAGANA učio o psihologiji pa i on počeo igrače prebacivat..
logično bi bilo da je on od mene učio, a ako postaneš midovac, nećeš imat problema s goldom, a ni sa lošim društvom :D

SniperFox
13.08.14, 15:19
ZiF-ovci dajte naucite igrace da crop proglase gg-om. Predugo cekam da im selo uzmem. :D

The Thor
13.08.14, 15:23
Ako si dosad čekao..čekaj i do arta :D

SniperFox
13.08.14, 15:38
Ako si dosad čekao..čekaj i do arta :D

ma brate sto je previse, previse je. ajd da je jedan takav. al njih je tri.

amon ra
13.08.14, 15:54
treba da im dode mm od pik nečeg da smiju to napravit

jabuka
13.08.14, 15:55
ma ne kužite vi, to je taktički pokušaj zbunjivanja :D

The Thor
13.08.14, 16:13
vidite kako jabuka sve zna.. ROTFL

amon ra
13.08.14, 16:15
i thor sta ima bilo zabavno sinoč u izlasku

amon ra
14.08.14, 00:25
Malo sam si wild danas

jabuka
14.08.14, 02:17
14.8. pokoj vječni daruj im gospodine... ZiFa više nema, i htio to neko priznat ili ne, kadroviranje je znak propadanja.

The Thor
14.08.14, 06:39
14.8. pokoj vječni daruj im gospodine... ZiFa više nema, i htio to neko priznat ili ne, kadroviranje je znak propadanja.
:pije kavu:

Mr Einstein4
14.08.14, 13:05
šmrc šmrc :blackeye::opala: kad je pogreb?

The Thor
14.08.14, 13:48
šmrc šmrc :blackeye::opala: kad je pogreb?

bio je.. :D

Mr Einstein4
14.08.14, 14:35
joj,pa ja sam zaboravio na njega :brukica:

amon ra
14.08.14, 23:35
ccc a tko si ti uopče ...

SniperFox
15.08.14, 01:03

s kim ste se sad spojili?

The Thor
15.08.14, 10:15
s kim ste se sad spojili?
s vama nismo :cerek:

Dama
15.08.14, 10:43
Kak obožavm ove koji najbolje igraju Travian po forumu i to na svakom mogućem serveru. :brukica:

SniperFox
15.08.14, 12:56
s vama nismo :cerek:

opa. najednom smo i pametni.

Mr Einstein4
15.08.14, 14:20
ccc a tko si ti uopče ...
dobro pitanje :cerek: un-ov promatrač sam ovdje :D

-siljo-
15.08.14, 16:47
dobro pitanje :cerek: un-ov promatrač sam ovdje :D

kako u igri tako i na forumu :pivo:

amon ra
15.08.14, 19:27
kao mirotvorac

Mr Einstein4
15.08.14, 21:48
kao mirotvorac
nešto slično :D

jabuka
17.08.14, 15:16
http://prntscr.com/4do9un

hahahahah :D

SC KILLER
17.08.14, 15:17

Kaj neka cuga cujem u utorak navecer :D

amon ra
17.08.14, 16:09
welcome i tebi
samo za tvoju info akcija je stopirana zadnji cas jer su nam dojavili da nas cekate kod uragana,kako vase spije tako su i nase odradile posao u dobrom duhu:cerek: bolje izgubljene moje kate nego 2 offa koja su planirala ici ;)

uglavom da ispadne da je bloom stopirala akciju hahahahahahahahaah

neznam uopče sta treba prvom raideru servera da se blamira s Pik Dama

The Thor
17.08.14, 18:51

malo ga je zasrao..samo klika i s nikim nepriča 80 dana servera i on sve zna haha dobar je on al nek neprica sto nezna :D

amon ra
17.08.14, 19:09
kad češ opet doci malo kod nas dosadno nam u sobi

The Thor
17.08.14, 20:34
kad češ opet doci malo kod nas dosadno nam u sobi
nikad..sto ste ono malo prestali napadat..al spije nedjeluju ROTFL

jabuka
17.08.14, 21:17
pa davidu sam 50k odnio, ak je to stopiranje, šta bi bilo da ne stopiramo :D

The Thor
17.08.14, 21:27
pa davidu sam 50k odnio, ak je to stopiranje, šta bi bilo da ne stopiramo :D

to šalješ 500 konja i zezas sve..ako ti je to akcija,svaka cast :D

amon ra
17.08.14, 23:31
a grip sta kažeš je ovaj The Tunto zanimljiv lik s njim nije nikad dosadno

The Thor
17.08.14, 23:37
a grip sta kažeš je ovaj The Tunto zanimljiv lik s njim nije nikad dosadno

opa..3 saveza se spojila..jako pohvalno...jeli to nas copy-paste? ROTFL

jabuka
18.08.14, 13:15
koja 3 saveza su se spojila?

The Thor
18.08.14, 13:21
GHorGH savez
ROTFL

jabuka
18.08.14, 13:53
ne znam kaj je tu tak smiješno, iako kao što vidiš sva tri saveza su tu i pms i mid i hash.
thor, takvi panjevi ko vi se jednom rađaju

amon ra
18.08.14, 14:09
jabuka nije on thor on je tunto

The Thor
18.08.14, 14:16
smiješno je to što ste pet minuta nakon nas spojili se jer ocito nemozete da vi nebdete prvi u svemu..ama su medalje bitne :cerek: a amon ra ima jedan gospodin na forumu tunto pa nije u redu da ga stalno spominješ to ti je i on rekao :)

amon ra
18.08.14, 14:25
smiješno je to što ste pet minuta nakon nas spojili se jer ocito nemozete da vi nebdete prvi u svemu..ama su medalje bitne :cerek: a amon ra ima jedan gospodin na forumu tunto pa nije u redu da ga stalno spominješ to ti je i on rekao :)

znam on je tunto a ti si The Tunto to sam več ja riješio s njime

jabuka
18.08.14, 14:29
haha ajde da se ne prepiremo nek on bude the tupko. nisu nama medalje bitne, čak ih ja osobno na svom profilu nemam ni pola koje sam osvojio. tolko o tome kolko su nam bitne.
Vama je to bitno, zato ste se spojili, bez imalo taktičkog promišljanja, jedini uvjet je bio... što više ljudi opljačka po 1 resurs to ćemo više ispljačkat. Ali sad poslije arteva ćemo vam pokazat kako se igra, i da, ono u opisu saveza "ne moemo se nositi sa velikim savezima" je istina, i ne možete.

a o tome ćemo vam više pojasnit kroz petnajstak dana ;)

The Thor
18.08.14, 15:59
mi vas rado čekamo :sjekiraš:

jabuka
18.08.14, 17:27
znam, vama je već po običaju radost kad vam sela ostanu ko hirošima

mexca
18.08.14, 17:41
Upravo tako
Ali sad poslije arteva ćemo vam pokazat kako se igra To bi se dalo shvatit kao prijetnja, da u tome se najbolji. Zapamti ko visoko leti nisko pada. Nisam neki forumaš niti se volim tu prepirat ko koga. Tako da ce ovo biti jedina poruka od mene. Uživajte u ostatku servera.

The Thor
18.08.14, 18:06
Upravo tako To bi se dalo shvatit kao prijetnja, da u tome se najbolji. Zapamti ko visoko leti nisko pada. Nisam neki forumaš niti se volim tu prepirat ko koga. Tako da ce ovo biti jedina poruka od mene. Uživajte u ostatku servera.
napokon neko pametan

amon ra
18.08.14, 19:40
napokon neko pametan

za razliku od tebe i prepametan

jabuka
18.08.14, 21:14
Upravo tako To bi se dalo shvatit kao prijetnja, da u tome se najbolji. Zapamti ko visoko leti nisko pada. Nisam neki forumaš niti se volim tu prepirat ko koga. Tako da ce ovo biti jedina poruka od mene. Uživajte u ostatku servera.

to i je prijetnja...

The Thor
19.08.14, 00:08
za razliku od tebe i prepametan
ajde nemoj i zg ov acc uništit(ako već nisi) ROTFL

amon ra
19.08.14, 14:55
ja unistim sve sto stignem, a tvoj acc je unisten cim si ga napravio

The Thor
19.08.14, 16:07
ja unistim sve sto stignem, a tvoj acc je unisten cim si ga napravio

Na serveru jos ima The Thor ali djk gal ...njega vise nemogu nac :cerek:

amon ra
20.08.14, 00:41
sta ja imam s acc djk gal tko je to uopče

The Thor
20.08.14, 02:43
sta ja imam s acc djk gal tko je to uopče

to se i ja pitam :brukica:

milan rapajic
25.08.14, 17:35
[QUOTE=The Thor;1015239]to se i ja pitam :brukica:[/QUOTE
vuco bambo
skola travian je svaki dan od 8h do 19h u savezu jrk
dajemo besplatne satove
za takave kako vas dvojica

amon ra
27.08.14, 20:02
Čestitke mom kolegi The Thor na uzetom artu

The Thor
27.08.14, 20:39
teško je bilo..jedva preživio

amon ra
28.08.14, 00:55
uff dobro da si mi preživio s kim bih se svađo

The Thor
28.08.14, 07:01
sam sa sebon

spajla
28.08.14, 11:16
Hhahahahaha dobio sam pogled na s4,i tu igra veliki MID,ne znam zašto uzimat ime od saveza koji je stvorio ime svojom igrom i vodstvom. Uzmite novo ime i stvorite od njega ime,a ne privlačit nove igrače koje su od nekog čuli za taj savez.

I pravi MID ima uvijek isto vodstvo,a da ne govorim o tome da ne potpisuje sa bilo kim ,kakav je ovdje slučaj.

amon ra
28.08.14, 12:11
Nemamo mi veze s midom o kojem ti govoriš. Mi smo dobili ime po tv emisiji sto se prikazuje nedeljom poslije ručka Mir i Dobro te se tako i ponašamo na serveru širuči mir i dobro uz puno ljubavi prema ostalim igračima na svim kordima

jabuka
28.08.14, 12:24
Hhahahahaha dobio sam pogled na s4,i tu igra veliki MID,ne znam zašto uzimat ime od saveza koji je stvorio ime svojom igrom i vodstvom. Uzmite novo ime i stvorite od njega ime,a ne privlačit nove igrače koje su od nekog čuli za taj savez.

I pravi MID ima uvijek isto vodstvo,a da ne govorim o tome da ne potpisuje sa bilo kim ,kakav je ovdje slučaj.

sori, otkud si se ti našo? Igro si u SC i govoriš o potpisivanju? :D osim toga ovaj mid ni nema vodstvo, kao što je vidljivo, a nama ni ne treba ime da bi dovukli igrače, nitko nije ni došao radi imena, nego radi naše prikazane igre na samom početku kada su mnogi izgubili svoja voljena prva sela, ovaj mid je pokazo najagresivniju igru u prvih 2,3 tjedna, agresivniju nego što će ikad iko pokazat i ako ne vjeruješ pitaj ZiFovce... ah da, pa tog saveza više nema :D

i zato ne prigovaraj o imenu, mi od ovog imena radimo još jači brend. A ti si prvo igrač koji još treba napredovat da bi uopće dosego razinu ekstra kvalitete, pa nećeš morat u potpisu pisat imena saveza di si igro, bit će dovoljan samo tvoj nick da svi znaju tko si i da te mrze jer ih maltretiraš, pa sve dok te ne skataju, ali ćeš bar ostat upamćen.

Ja sam svoje dokazo, a za ime mi neće niko prigovarat jer u ovom velikom MIDu igraju veliki igrači.