PDA

View Full Version : Želite predstaviti svoj savez? Ovdje mozete procitati kako

MOD_Superhik
02.07.14, 10:06
Želite predstaviti svoj savez? Ovdje mozete procitati kako
Ukoliko želite predstaviti savez, potrebno je otvoriti novu temu [klik (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55850-Potreban-vam-je-savez-Poku%9Aajte-ga-pronaci-u-ovoj-temi&p=964212#post964212)] sa imenom Vašeg saveza i upisati sljedeće podatke:

Oznaka saveza
Koordinate saveza (ukoliko su odredjene)
Ciljevi saveza
Povijest saveza

Molimo vas da vasi postovi budu uredni/pregledni i prikladni te da ne otvarate duple teme.

Ukoliko tražite nove članove za Vaš savez ovdje dopišite uvjete za ulazak u savez. Zainteresirani članovi neka kontaktiraju vodstvo saveza u igri ili putem privatnih poruka na forumu.

filipos998
03.07.14, 19:49
Ovako pozdrav svim travianistima :D

Kao sto znate dolazi ovaj hr5, eh sada, razmisljao sam o tome da pokusam okupiti sto bolju ekipu, iskusnu i odraslu. Ciljevi su naravno da odigramo taj server uzivajuci, zabavljajuci, ali i vrlo ozbiljno, a za to treba dobra ekipa, a ovo mjesto mi se cinilo najbolje za obavijestavanje :D... Naime mnogo puta mi se dalo desiti da na mojim kordinatama nema dobrog saveza i odmah vise nije igra onakva kakva bi trebala biti, jer 50% uspjesnosti acca odnosi se na savez u kojem igras, dali je organiziran, deff akcije, bla, bla... Da se vratim na temu, svi koji su zainteresirani za stvaranje jednog dobrog saveza na hr5 neka mi se jave na SKYPE: filip.travian ili preko PM. Koordinate i ostale stvari ce se dogovoriti u tijeku... Eto lijep pozdrav svima :D

grozd
06.07.14, 14:14
nova sila se rađa ....... idemeeeee :D

http://www.youtube.com/watch?v=oA4PnGGLkfU

ova igra je nešto novo i idemo ju zajedničkim snagama učiniti boljom :paladinko:

grozd
25.01.15, 10:02
baš ju i nismo učinili boljom ... čak smo ju i unazadili :D

Huny Bunny
25.01.15, 15:44
a jbg drugi put bu bolje valjd a znaš kak se kaže u nadi je spas ali ima i ona druga nada je kurva pa ga jb :opala: