PDA

View Full Version : Komentari na borbene izvještaje s1

MOD_Superhik
21.10.14, 13:07
Ukoliko želite ostaviti svoj komentar na neki od borbenih izvještaja (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?55744-Borbeni-izvje%C5%A1taji-s1) to možete ovdje učiniti.

Da biste komentirali izvještaj morate ga citirati u svojem postu pomoću opcije "quote" ili prvo ostaviti link na post sa izveštajem kojeg želite komentirati.

Uz ovo vrijede i opća pravila foruma.

artakserkso
15.02.15, 22:46
zanimljivo odmjeravanje snaga - bit će interesantno kad pravi offovi krenu...

maliplavi
18.02.15, 01:20
zanimljivo odmjeravanje snaga - bit će interesantno kad pravi offovi krenu...

pa nije valjda da i drugi salju sekundarne offove.. ja mislio da to samo mi iz SC-a radimo...

DADOOZG
18.02.15, 06:25
pa nije valjda da i drugi salju sekundarne offove.. ja mislio da to samo mi iz SC-a radimo...

ma pusti ga vidiš da samo spama di god stigne

artakserkso
18.02.15, 08:18
ma pusti ga vidiš da samo spama di god stigne

nakon nekoliko dana: terapija djeluje pozitivno, pacijent počinje pokazivati prve znakove relaksiranosti, zjenice blago proširene, krvna slika uredna, verbalni ejakulat i dalje obilan što ipak upućuje na kronično oboljenje i dugotrajnu terapiju. pacijentu potreban stalni nadzor i dobra kontrola bolesti.

artakserkso
18.02.15, 08:19

na vaše sam i mislio kad sam rekao pravi offovi

Optimus Prime
18.02.15, 11:49
Ma SC je poznat po tome da vecina offera ima dva WW off-a, i jos jedan sa strane za igranje po serveru :)

DADOOZG
18.02.15, 14:16
Ma SC je poznat po tome da vecina offera ima dva WW off-a, i jos jedan sa strane za igranje po serveru :)

jok,svaki offer koji imalo drži do sebe u SC ima jedan ww off i jedan sekundarni za katanje farmi :)

rudlavi cezar
18.02.15, 14:41
jok,svaki offer koji imalo drži do sebe u SC ima jedan ww off i jedan sekundarni za katanje farmi :)

baš gledam malo stanje na serveru i vidi vraga jedina akcija je na djelu servera ,di su oni koje si nazvao autsajderima.Nigde drugde ništa,pa pojasni mi to ,veliki krležo.nema čak ni sekundarci.Pa bude opet cjeli server nav ovi oni gljivarili,daj dadet odmori malo od igrice:pece palacinke:nejdu te prognoze nešto u zadnje vrijeme

artakserkso
18.02.15, 14:55

po tome dado ti ili nikada nisi bio ofer ili nikada nisi držao do sebe?

sbk83
18.02.15, 15:01
po tome dado ti ili nisi offer ili ne držaš do sebe? ( prema do sada odigranim serverima)

Pa evo laprdalo jedno, kad ga već laprdaš, dado je prošli s1 izbacio poprilično dobar WW off( a taj off je sudjelovao u svim akcijama, i jednom je zakucan i napravljen iznova od 0) Naravno, uz taj ww off imao je i neloš sekundarac, za katanje, sa kojim je čak i oteo Veliki BO tvom velikom savezu u jednom trenutku.

A u ovom trenutku dado igra deff i ima 60k fali i oko 12-13k druida, tak da laprdalo ne možeš se mjeriti sa dadom.

Optimus Prime
18.02.15, 15:03
@ Dadet :)

offer iz SC-a koji ima samo jedan WW off i jedan off za katanje pripada 3-ešalonu SC offera :)

Top offeri SC-a imaju 2 WW offa i jedan za katanje ;)

@ Franc

Dadet je top igracina :)

sbk83
18.02.15, 15:06
Kako si ti dosadan više sa tim, gdje god se spomene SC, ti si tu, jesi ljubomoran, iskompleksiran, sta ti je sa glavom?

rudlavi cezar
18.02.15, 15:07
Pa evo laprdalo jedno, kad ga već laprdaš, dado je prošli s1 izbacio poprilično dobar WW off( a taj off je sudjelovao u svim akcijama, i jednom je zakucan i napravljen iznova od 0) Naravno, uz taj ww off imao je i neloš sekundarac, za katanje, sa kojim je čak i oteo Veliki BO tvom velikom savezu u jednom trenutku.

A u ovom trenutku dado igra deff i ima 60k fali i oko 12-13k druida, tak da laprdalo ne možeš se mjeriti sa dadom.

tolko deffa pa to je nemoguče,pa tolko falanga ni druida ni ja nemam hahaha,možda imam al ne na tri acc-a;)

sbk83
18.02.15, 15:09
tolko deffa pa to je nemoguče,pa tolko falanga ni druida ni ja nemam hahaha,možda imam al ne na tri acc-a;)

hahahahahaha, ti nisi nikakvo mjerilo, ti ak imaš 30k deffa, mozemo svi brisati accounte

Bloom_32
18.02.15, 15:14
http://prntscr.com/66ol4c

rudi i sve je na 20 ;)
a sad papati žganaca
pa-pa

Sad nam ti rudi slikaj svoj deff,ako nas ikada stignes i na pola sa deffom svaka cast,nikad ti vise necu reci nista

artakserkso
18.02.15, 15:36

znam da je deff - shvatio čovjek da nezna of igrati - kao i ja

Ana
25.02.15, 23:21
"šta je ovo ne smijete na boschu ni fejk pustit jer je on dadina farma?"

Pafke
28.02.15, 21:47
"šta je ovo ne smijete na boschu ni fejk pustit jer je on dadina farma?"

Čuj samo Dadina. :D