PDA

View Full Version : Trenutno stanje na serveru

CM Marko
17.12.14, 17:25
Ovdje mozete raspravljati o trenutnom stanju na serveru, iznijeti neke novosti ili svoje mišljenje o nekim situacijama.

Diskusija mora teći u skladu sa pravilima foruma (http://forum.travian.com.hr/announcement.php?f=4) i općim pravilima igre (http://www.travian.com.hr/spielregeln.php), svako odstupanje od istih bit će kažnjeno.

Od posebne je važnosti točka 1.3 općih pravila foruma.

§1.3 Objavljivanje koordinata, imena sela i imena igrača u izvještajima bez dopuštenja svih uključenih strana je zabranjeno.

The Thor
17.12.14, 19:19
jel ko dolazi na ovu "uspješnu" verziju :D

tunto
17.12.14, 20:34
jel ko dolazi na ovu "uspješnu" verziju :D

niko :pece palacinke::tough::tough::tough:

straki
19.12.14, 20:15
ovo će bit zabavna verzija x2 bolja :D

The Thor
19.12.14, 20:23
ovo će bit zabavna verzija x2 bolja :D

dok nepočmu koalicije :cerek:

milan rapajic
21.12.14, 23:37
dok nepočmu koalicije :cerek:

strasna verzija
ufffffffffffffffffffffffff
mozes misliti
ko hr5
strasan server
zbog kojeg mi se travian pocima gaditi

Maxi_Th
22.12.14, 15:32
strasna verzija
ufffffffffffffffffffffffff
mozes misliti
ko hr5
strasan server
zbog kojeg mi se travian pocima gaditi

nemoj tako, to je mnogo dobar server, jedan od najboljih, ako ne i najbolji... ROTFL šta će još izmislit, samo da mi je znati.. :brukica:

Hrvatska Patriotska Liga
24.12.14, 22:15
Dosli neki stari momci isto :tough:
Nema nas 3 godine i prvo sto vidimo su neki zenskasti savezi?

tunto
26.12.14, 15:22
i jel igra ko ovo veselje :bic::bic::tough::tough:

milan rapajic
26.12.14, 20:17
nemoj tako, to je mnogo dobar server, jedan od najboljih, ako ne i najbolji... ROTFL šta će još izmislit, samo da mi je znati.. :brukica:

naj su bolji server izmislili
ako i nejbolji
jes jes
najbolji

Hrvatska Patriotska Liga
30.12.14, 02:51
Ovaj shield se uspio krenuti raspadat u 3 tjednu igre.NOT BAD

tunto
30.12.14, 18:32
Dosli neki stari momci isto :tough:
Nema nas 3 godine i prvo sto vidimo su neki zenskasti savezi?

a koji su to

Mentalist
31.12.14, 14:15
Ovaj server je zesce smece.Ideja nije losa ali nacin na koji se igra je???15 najacih saveza u saveznistvu,a ovi drugi svi solo igraju.Ajme meni.

Mist
31.12.14, 15:37
Ovaj server je zesce smece.Ideja nije losa ali nacin na koji se igra je???15 najacih saveza u saveznistvu,a ovi drugi svi solo igraju.Ajme meni.

Nije 15 saveza u saveznistvu, neznam dali gledamo isti server !? Lijepo se vidi da su napravili smijuriju od koalicije VOS i Shield koji imaju sa wingovima oko 8 saveza... Ali neka i treba im tolko kad je vecina dice tamo i amatera.

Srecom pa ima par normalnih saveza TGA, o2, KG da trenutno soliraju i nema nista lose u tome... Svi smo umorni vec tih mega koalicija, ljudi misle da je travian Sim City...

Mentalist
31.12.14, 17:53
Nemaju sanse ti sto soliraju kraj ove megakoalicije

Mist
01.01.15, 14:04
Nemaju sanse ti sto soliraju kraj ove megakoalicije

To ti mislis :)

Mentalist
01.01.15, 14:22
U kojem si ti savezu

Mist
01.01.15, 18:39
U kojem si ti savezu

Ma to nije bitno...

Rasputin
02.01.15, 02:02
Neko ima neizmjernu potrebu odma od starta napravit splačinu od servera

http://prntscr.com/5nfoma

Za one koji ne igraju, ti u crvenom su u nekom savezništvu, a ovi drugi se bore sa vjetrenjačama.

Neznam čemu ovo, aj da ste početnici al ima tu iskusnih igrača... :brukica:

The Thor
02.01.15, 07:43
neko ima neizmjernu potrebu odma od starta napravit splačinu od servera

za one koji ne igraju, ti u crvenom su u nekom savezništvu, a ovi drugi se bore sa vjetrenjačama.

rotfl

Mentalist
02.01.15, 13:36
Znaci realno SHIELD i VOS osvajaju server,a ovi drugi nemaju sanse?

Rasputin
02.01.15, 13:55

Ne budi smiješan. Realno su VOS i SHIELD trebali igrat nešto na fejsbuku.

Mentalist
02.01.15, 14:22
Pa sad si reka da se ovi drugi bore s vjetrenjacama.Koji po tebi najjaci savez ?

Korisničko ime
02.01.15, 14:29

Za one koji ne igraju, ti u crvenom su u nekom savezništvu, a ovi drugi se bore sa vjetrenjačama.

Nisu ni vjetrenjače što su nekad bile :na karte:

Rasputin
02.01.15, 14:47
Pa sad si reka da se ovi drugi bore s vjetrenjacama.Koji po tebi najjaci savez ?

Najjači? Pa sigurno ne to veliko carstvo, ali evo jedan od njih je definitivno KG. Imamo tu i TGA itd. Vidim da pripadaš tom gulašu od saveza. kako je tamo reci ti meni :)

Mentalist
02.01.15, 15:41
Losa je organizacija.

Rasputin
02.01.15, 18:07
Losa je organizacija.

Bit će bar dobar push od tog čušpajza. Samo naprid, još 3 winga i na konju ste, a štit (shield) već imate. Zabavno je gledat pretumbavanje iz jednog u drugi savez i promjene imena. Sad je na redu SHIELD 4 i wing winga od winga VOS-a da se ne zajebete. Na CRO se može dodat koji monkey :D Vrime je za penziju

Mentalist
02.01.15, 18:18
Brzo cu ja van iz saveza.Pocinje izbacivanje...ko nema dovoljno popa van.hahahahaha

Rasputin
02.01.15, 18:30
Brzo cu ja van iz saveza.Pocinje izbacivanje...ko nema dovoljno popa van.hahahahaha

Hahaha, a nije više ko nema dovoljno vojske. Mogli su bar stavit kriterij ko nema tržnicu na dovoljnom levelu ide vanka. Ovo sa popom mi je bezveze.

Mist
02.01.15, 19:16

A budemo ih lijepo na fino naguz :D Nisu drugo ni zasluzili s ovom sprdacinom sto izvode s saveznistvima. :pece palacinke:

Hrvatska Patriotska Liga
03.01.15, 17:33
Prva organizirana akcija im kucanje kod Hansa,plac majke Bozije

tunto
07.01.15, 21:16

hehehe tak je i hr5 počel sa megakoalicijom NVC no nekeko se sprhnula
ovo je ipak igra strategije i znanja nije dovoljno biti samo veliki :blackeye: :opala::pece palacinke:

ma i to
08.01.15, 18:57
Ima tko kakav acc za klikat? :)

straki
17.01.15, 01:37
pomalo se okuplja ekipa, valjda će ovaj bit ok, ipak je x2 brži

tunto
18.01.15, 13:13
pomalo se okuplja ekipa, valjda će ovaj bit ok, ipak je x2 brži

moš misliti :tough:

Mentalist
18.01.15, 14:33
Vos se malo pomalo raspada,a o2 i TGA su sve jaci.Tako se bar meni cini.

Mist
19.01.15, 16:00
Vos se malo pomalo raspada,a o2 i TGA su sve jaci.Tako se bar meni cini.

Dobro nebi se bas slozio s time da se VOS raspada, prije bi reko da sva tri saveza trenutno odrzavaju svoju poziciju kakva je vec koji tjedan... Pitanje je sto ce biti u narednom periodu.

Kratki osvrt na "mocni" Shield koji evo sada gotovo i ne postojeci... Al ocekivano kad dica vode savez :D :D

Mentalist
19.01.15, 20:04
Neka,neka mozda nesto i bude od ovog servera.

Mist
24.01.15, 19:49
:brukica: nego sto savezi cekaju s uzimanjem DG, vidim samo THE i o2 nekaj, nije valjda da ostali neznaju da je ovo server sa PB !? :cerek:

Korisničko ime
24.01.15, 20:28
I ATJ jedan :pece palacinke:

tunto
25.01.15, 13:16
I ATJ jedan :pece palacinke:

kaj se niste mogli dogovoriti ko ide po njega

cokolinozder
27.01.15, 01:22
kaj se niste mogli dogovoriti ko ide po njega

ko nas napadne dobije push...:pije kavu:

tunto
29.01.15, 17:42
ko nas napadne dobije push...:pije kavu:
naravno ja mu dajem dnevnu proizvodnju

ne satnu nego dnevnu

samo si bu moral sam dojti po nju ali mislim da nemaju tolko vojske da isprazne moja skladišta :opala::pece palacinke:

Korisničko ime
29.01.15, 22:49
Kamo šaljem? :wanted:

cokolinozder
12.02.15, 09:10
mlati mala štapom po glavama ko jučer boysi torcidu :cerek: šala, šala...:pivo:

Mist
17.02.15, 11:58
Cijeli server protiv malog savezica o2 od 50 igraca .... ha - ha
A to je tako, kad se nezna igrat jedino sto preostaje je napravit mega koaliciju 3/4 servera ha - ha

:brukica:

cokolinozder
18.02.15, 14:50
A to je tako, kad se nezna igrat jedino sto preostaje je napravit mega koaliciju 3/4 servera ha - ha

pa neriješeno je :D mi 31 dg, oni 31 dg :D :D

farma
18.02.15, 18:33

Daj ne pričaj gluposti.
Ako malo bolje pogledaš o2 je megakoalicija naspram par malih saveza, nije to tak teško za skužit.

adam
28.02.15, 17:03
koliko još traje o2aj sever ?

Pafke
28.02.15, 21:44
Daj ne pričaj gluposti.
Ako malo bolje pogledaš o2 je megakoalicija naspram par malih saveza, nije to tak teško za skužit.

Nevalja ti nick. :D :D

Pafke
28.02.15, 21:45
koliko još traje o2aj sever ?

Do kraja. :D

Mist
28.02.15, 22:33
Daj ne pričaj gluposti.

Cek cek nas 48 u savezu je megakoalicija, na cemu si ti? :cerek: sta je onda ostalih 300 acc. udruzenih !? Sim City ? Da, vjerovatno.

Rasputin
01.03.15, 03:04
Sa profila PPZ-a http://prntscr.com/6b645r, mada mi se čini da se TGA malo srami toga jer njima ipak piše da nema napova, savezništa, a bome ni ulazaka u savez :D
Piše i PPZ-u da nema ulazaka, al nemožeš ni primit više od 60 ljudi.
Uglavnom situacija je http://prntscr.com/6b699w
Kako ćemo bilo šta znat kad se neznamo ni igrat. pljuc

cokolinozder
01.03.15, 04:06
Daj ne pričaj gluposti.

daj to malo elaboriraj... kak to misliš megakoalicija?? ja sam glup ko tava pa mi treba malo duže da skužim...

Rade1986
01.03.15, 05:11
ma ti nemaš pojma :P

cokolinozder
01.03.15, 10:50
ma ti nemaš pojma :P

zato i tražim da mi malo to pojasni :D
nego Rade kad si ti doma stigao i u kakvom stanju?? :D :D

Debelii
01.03.15, 14:54
Uglavnom situacija je http://prntscr.com/6b699w
Kako ćemo bilo šta znat kad se neznamo ni igrat. pljuc

Warriors come out to play ;)

cokolinozder
03.03.15, 07:36
juhhuu, asterix je zaboravil popit čarobni napitak i :opala: :tough:

Hamco
03.03.15, 21:27
Do kraja. :D

http://cdn.ebaumsworld.com/thumbs/gallery/2117880/83721784.jpg

farma
03.03.15, 21:55
daj to malo elaboriraj... kak to misliš megakoalicija?? ja sam glup ko tava pa mi treba malo duže da skužim...

A mislim da sam dobro opisal stanje, kakvo je bilo u trenutku pisanja.
o2 i KG su napravili spajanje i bili jedini veci savez, oko 50 njih prema ostalima sa 30-40 otprilike.
S tim da su ostali igrali svaki za sebe, bar moj savez tada.
Nemojte me krivo shvatit, odlicni ste i sigurno ste jaci od svih skupa.
Ali moral sam komentirat postove tipa: par igraca pomelo cijeli server

Pafke
03.03.15, 23:22
http://cdn.ebaumsworld.com/thumbs/gallery/2117880/83721784.jpg

:cerek:

adam
04.03.15, 07:59
stvarno zna ko koliko još traje server ?

Korisničko ime
04.03.15, 21:03
traje 140 dana, a danas je 70 i neki. Znači malo više 60 dana...

Rasputin
05.03.15, 02:45
traje 140 dana, a danas je 70 i neki. Znači malo više 60 dana...

Tribalo bi to malo produžit da se ovi pokemoni isprimištaju iz saveza u savez dok zaborave kojem savezu pripadaju.
Primjetih u razgovoru s nekima da ni ne znaju u kojem su savezu.
E za takve je dosta 140 dana, i previše. Ovi koji još znaju di su evo jedan primjer pa ih slijedite. ("možeš li mi dat report zabijanja xyz", "pa pogledaj na selu", "kako ću ja to vidit kad nismo u istom savezu", "jeste jeste", "aha")
Jeeebeeenoooo :D

@ farma

Pogledaj post broj 19 i stanje na serveru na početku

cokolinozder
05.03.15, 07:02
tuljani vračajte me na prvo mjesto branitelja kak god znate, inače vam dižem šator ispred veleposlanstva :paladinko:

Mist
05.03.15, 09:33
A mislim da sam dobro opisal stanje, kakvo je bilo u trenutku pisanja.
o2 i KG su napravili spajanje i bili jedini veci savez, oko 50 njih prema ostalima sa 30-40 otprilike.
S tim da su ostali igrali svaki za sebe, bar moj savez tada.
Nemojte me krivo shvatit, odlicni ste i sigurno ste jaci od svih skupa.
Ali moral sam komentirat postove tipa: par igraca pomelo cijeli server

Pa sto lazes ovaj napaceni narod. Nas 50 u savezu je megakoalicija daj me nemoj! Od pocetka servera je postoja megashit od vase strane Shiled sa 3 winga - VOS sa wingom - ATJ ili kako god da su se zvali, i sad jos ste si dodali TGA i THE sa svojim wingovima.

I ti ces meni rec da smo MI KOALICIJA !? I da vi jadni niste uopce igrali skupa od pocetka servera, tu pricu nekome drugom prodaj a ne ovdje.

SC KILLER
05.03.15, 12:13
Pa sto lazes ovaj napaceni narod. Nas 50 u savezu je megakoalicija daj me nemoj! Od pocetka servera je postoja megashit od vase strane Shiled sa 3 winga - VOS sa wingom - ATJ ili kako god da su se zvali, i sad jos ste si dodali TGA i THE sa svojim wingovima.

I ti ces meni rec da smo MI KOALICIJA !? I da vi jadni niste uopce igrali skupa od pocetka servera, tu pricu nekome drugom prodaj a ne ovdje.

Kako si me nasmijao nisam se mogao sjetit di si igrao s1 i onda kad sam malo prevrtio proslost vidio da si igrao u onim prijateljima :cerek: :cerek:. Tuzno je kad je neko igrao u koaliciji 2 kvadranta i onda nekog drugog naziva jadnicama:brukica:
Ps i zaboravio sam kako si ujedinio pola s5 kao voda uskoka :cerek: :cerek:

farma
05.03.15, 18:52

Nisam ti ja nikakav shield. A sad kad si već počeo tu temu i počeo nas nazivati jadnicima.
Meni je jadno što su se o2 i KG ujedinili na odgovor velikoj koaliciji od shielda.
Šta ste se uplašili djece? ATJ je sa 5 igrača i 10 napada rasturio shield v jednom danu, nisu djeca znala koje su off a koje deff jedinice.
Nemam ja ništa protiv savezništva, koalicija i ostalog. Ali ve ste se vrlo rano spojili i imali 50 članova malo jačih, naprema drugih prosječnih 30( THE, TGA, PPZ, ATJ koji nisu međusobno surađivali). A razlog ste vidjeli u shieldu i VOS-u kojih nema nigdje trenutno. A sad ako vam je čudno što će se ostali savezi udružiti ako žele pokušati pobijediti, neka vam i dalje bude, ali meni je to sasvim logično.

farma
05.03.15, 18:59
@ farma

Pogledaj post broj 19 i stanje na serveru na početku

Pogledao sam. I odlično ste procijenili da vam je ta velika koalicija najveća opasnost.
Nijedan drugi ozbiljniji savez nije krenuo u neka spajanja. Svi su negdje na brojki 30-tak članova.
Sve vrlo ravnopravno, dok vi niste napravili savez od 60-tak članova.
Tako da se sad možeš zapitati tko je to zapravo napravio splačinu od servera!?
Ja vidim da ste vi napravili prvi korak.
A sad smisli nešto zanimljivo i uvjeri me da sam u krivu.

Rasputin
05.03.15, 22:11
Kako si me nasmijao nisam se mogao sjetit di si igrao s1 i onda kad sam malo prevrtio proslost vidio da si igrao u onim prijateljima :cerek: :cerek:. Tuzno je kad je neko igrao u koaliciji 2 kvadranta i onda nekog drugog naziva jadnicama:brukica:

Sad mi ništa nije jasno. farma piše o hr19 i napiše da je o2 megakoalicija, na što Mist reagira da se radi o savezu sa 48 članova i da to nikako ne može bit megakoalicija.
Tu se valjda slažemo. Onda dođeš ti i napišeš da te nasmijao jer je on na nekom drugom serveru napravio megakoaliciju. kakve to veze ima sa hr19 i šta je tu smišno toliko da ti je post šaren od tih debilnih smajlova.
Jesi napisao išta o hr19, o sebi na tom serveru ili samo misliš da si zabavan. wtf
To bi bilo u rangu kao da te ja sad pitam jesi ti onaj što voli započet 10 servera i ne završit nijednog. Zaboli me k... Prekidaš ljude u dubokoumnom razgovoru o hr19 i daj malo toga da se i ja nasmijem :brukica:

SC KILLER
05.03.15, 22:37
Sad mi ništa nije jasno. farma piše o hr19 i napiše da je o2 megakoalicija, na što Mist reagira da se radi o savezu sa 48 članova i da to nikako ne može bit megakoalicija.
Tu se valjda slažemo. Onda dođeš ti i napišeš da te nasmijao jer je on na nekom drugom serveru napravio megakoaliciju. kakve to veze ima sa hr19 i šta je tu smišno toliko da ti je post šaren od tih debilnih smajlova.
Jesi napisao išta o hr19, o sebi na tom serveru ili samo misliš da si zabavan. wtf
To bi bilo u rangu kao da te ja sad pitam jesi ti onaj što voli započet 10 servera i ne završit nijednog. Zaboli me k... Prekidaš ljude u dubokoumnom razgovoru o hr19 i daj malo toga da se i ja nasmijem :brukica:
Jel tebe ko sta pitao ili ???

farma
05.03.15, 22:38

Pogledaj si post 46 u kojem mist objašnjava kako o2 tuče cijeli server.
Da razjasnim konačno, ja sam njemu odgovoril da je o2 "megakoalicija" naspram par malih saveza.
Nisam pri tome mislil da o2 ima 150 članova, jer je jasno da ih nema, već da je takav odnos snaga u usporedbi njih sa bilo kojim drugim savezom.

Rasputin
05.03.15, 22:41
Jel tebe ko sta pitao ili ???

Smetaš mi u pdf-u o hr19 sa svojim pošalicama. Imaš spam zonu pa kakaj do besvjesti

SC KILLER
05.03.15, 22:43
Smetaš mi u pdf-u o hr19 sa svojim pošalicama. Imaš spam zonu pa kakaj do besvjesti
Zasto kad mogu tu :D

Rasputin
05.03.15, 22:50
Zasto kad mogu tu :D

Aj bar si priznao i sam da kakaš. Eto javi moderatorima da ovaj pdf nazovu SC KILLEROV wc da ne zavirujem u njega misleći da je neko nešto pametno napisao, ili bar vezano za server pa makar bilo i glupo poput megakoalicije od 48 ljudi. Pozdrav

Mist
05.03.15, 23:28

Ma ti si covjece genije, bolje si upucen u moju proslost od mene samoga. Svaka cast.
Ali znas iskreno starim pa niti ne pamtim vise ko prije, ja ti se tog s1 uopce ne sjecam ako sam igro onda sam samo igro, shodno tome krojit politiku saveza ne mogu zar ne... A sto se tice mojeg dragog USKOK-a odlican server, ekipa i rasturanje. Sjecam se da ste svi bili koma i dobili dobre batinice, je kasnije smo suradnju stavili s Lost ako se ne varam i tako kako ti kazes pola servera... No dobro, bolje i pola, nego cijeli. :)

Ugl. malo mi skrenuli s teme...

sbk83
06.03.15, 20:44
Kako se netko umisli kad napravi dobar acc na serveru duhova, bez ikakve konkurencije

tunto
09.03.15, 00:06
Kako se netko umisli kad napravi dobar acc na serveru duhova, bez ikakve konkurencije

a kaj je to konkurencija?
jel to nekaj za jesti

Mist
10.03.15, 12:20

Najbitnije da S1 nije server duhova. :)

Rasputin
11.03.15, 18:49
Najbitnije da S1 nije server duhova. :)

Naravski, s1 ti je profi i tamo moraš polizat šupak PC-u kad procuri informacija da deffaš Non jer imaš izrazitu potribu za zdravom konkurencijom

Ropee
11.03.15, 22:06
Ma ne, hr19 je creme de la creme travijana u hrvata.

Rasputin
11.03.15, 22:29
Ko to kazo :D Ovdi pristaje ona- rugao se lonac loncu, a oba su crna

Ropee
11.03.15, 22:34
Ne pristaje, na s1 igraju najbolji savezi koji su trenutno na sceni, a na drugim serverima svi ostali. :)

Rasputin
11.03.15, 22:59
I Damir Keđo je zvijezda na hr sceni...

Ropee
11.03.15, 23:10
Nije.

Mist
12.03.15, 19:42
Ne pristaje, na s1 igraju najbolji savezi koji su trenutno na sceni, a na drugim serverima svi ostali. :)

:cerek: je je, vidim tolko vam je zabavno na serveru creme de la creme travijana S1, da obilazite forume drugih servera i trolate. Tolko o tome.

Ropee
12.03.15, 20:27
Meni je ok na serveru ali se nista nije dogadjalo prosli tjedan pa sam imao vremena obic i druge servere.

tunto
13.03.15, 16:06

aj potraži wc školjku i obavi nuždu ne smrdi tu po ovom jadnom forumu

samo jedan moj savez sa hrx pomete cjeli s1

dklen ne se napušiti ili trošiti alkohol prije pojavljivnja na forumu :tough:

Ropee
13.03.15, 18:09
aj potraži wc školjku i obavi nuždu ne smrdi tu po ovom jadnom forumu

dklen ne se napušiti ili trošiti alkohol prije pojavljivnja na forumu :tough:

Ne znam dal da se smijem ili da ovo shvatim ko uvredu. :D

tunto
13.03.15, 22:49
Ne znam dal da se smijem ili da ovo shvatim ko uvredu. :D

za vaš server su dosta samo ovi http://prntscr.com/6gewgb :blackeye:

cokolinozder
14.03.15, 05:04
šamarelicaaaaa za :101010: :D

Mist
14.03.15, 09:48
Jesu se to opet zakucali kod o2 :blackeye: :air kiss:

tunto
15.03.15, 21:11
Jesu se to opet zakucali kod o2 :blackeye: :air kiss:

a kod koga bi drugog

sbk83
15.03.15, 21:22

hahahahaha
ti kao velika igračina :D
a tek tvoj savez... :D profesionalac do profesionalca

tunto
15.03.15, 21:28
hahahahaha
ti kao velika igračina :D
a tek tvoj savez... :D profesionalac do profesionalca

ti imaš prvo šutiti

sbk83
15.03.15, 21:39
ti imaš prvo šutiti

Ubio si me sa argumentima

tunto
16.03.15, 00:30
Ubio si me sa argumentima

ti ne želiš da stavim argumente za javnost zato imaš pravo šutiti

sbk83
16.03.15, 00:53
ti ne želiš da stavim argumente za javnost zato imaš pravo šutiti

Ne zelis ni ti :)

tunto
16.03.15, 01:18
Ne zelis ni ti :)

pa gle ja sem malo stariji čovjek i imam nekog iskustva pa tako i takovog da ne sramotim ljude okolo ako se več oni sami sramote

a k tome sam još i kulturan

daklen imaš pravo šutiti

Usamljena
16.03.15, 07:35
Dosad nisam bila na forumu pa se ne snalazim jel mi neko može reći gdje se ovdje diže prašina oko ne poštenog MH imam dokaz za to radi se o hrx serveru:cowboy:

cokolinozder
26.03.15, 11:57
PPZ koja ste vi sirotinja :D :D Scooby prvi pa dead u glavi mijau, pa nadalje..
samo vi prijavljujte, to će sigurno unaprijedit vašu igru :D

p.s. sad kad me bezveze kazne jer si siromah, a istina te očito u srčeku strefila (imaš zanimljivu titulu u savezu) iskopat ću nekakav off račun i bit ćeš prvi poper u kari do asa...

Mist
03.04.15, 18:13
Pobjednički bodovi
Savez Igrač Gradovi Utjecaj
1. o2 47 48 45560

:tough:

reni
05.04.15, 12:37
Sretan Uskrs :zeko:

Mist
20.04.15, 17:09
Pobjednički bodovi