PDA

View Full Version : Serveri nisu bili dostupni

CM Marko
02.04.15, 13:15
Dragi igrači,

tijekom noći sve igre i druge stranice nisu bile dostupne od 1:30 pa sve do skoro 06:00.

Za sada nemamo puno informacija o tome ali je umiranje vojske isključeno na svim T4 serverima do sutra u podne. Trenutno tehnička podrška radi na oživljavanju vojske, pratite obavijesti čim budemo znali više detalja obavijestit ćemo vas.

Ispričavamo se na nastaloj neugodnosti.

Vaš Travian tim

CM Marko
03.04.15, 04:13
Dragi igrači,

Kao što svi već znate, tijekom prošle noći naši serveri nisu bili dostupni. Problem je bio izazvan DDOS napadima na naše servere.

Već smo oživjeli vojsku koja je umrla od gladi i aktivirali da vojska ne umire od gladi kako bi smanjili utjecaj događaja na vaš račun. Mi smo svjesni da ste imali velikih problema zbog nedostupnosti servera i veoma nam je žao zbog toga.

Ali zbog činjenice da nismo mi niti naš server provajder kojeg smo kontaktirali doveli do nedostupnosti servera, želimo vas podsjetimo na sljedeće:
Mi nikad nismo i nikad nećemo podržavati ljude koji dovode do nedostupnosti servera. Bez obzira da li šalju DDOS napade na nas ili šalju milijune lažnih napada kako bi usporili igru ​​i pokušali nas natjeraju da vratimo igru ​​unatrag.

Ali ako bismo dodali zlato kao kompenzaciju u ovakvim slučajevima, mi bismo baš učinili to! Mi bismo podržali i ohrabrili te ljude... Zbog toga dodavanje zlata ili bilo koja druga komenzacija nisu moguća rješenja.

Nama je vrlo žao zbog nastale situacije i poduzet ćemo sve moguće korake da dodatno povećamo sigurnost naših servera. Iako je sigurnost naših servera već na vrlo visokoj razini, 100% zaštita od DDOS napada nažalost nije moguća.

Vaš Travian tim