PDA

View Full Version : Greške na s1

exAzriel
13.02.16, 08:33
Od početka servera pojavljuje se slijedeća greška
U IGM kad upisujete korde više sela, po svim pravilima pisanja korda, u poslanoj poruci spoji sve zajedno

Pred tjedan dana, pojavila se greška unutar pregleda saveza, naime ne može se kliknuti na kučicu napadi na članove, uvijek prikazuje napadi članova na.....

Danas su se zblokirali dnevni zadatci, naime ne možete doći do 100 bodova, jer recimo ne registrira zanji odrađeni zadatak, konkretno napad na slobodnu oazu.
Probao preko više browsera, od IE, Mozzile, preko androida, i uvjek je ista greška.

Za prve dve greške sto posto znam da nisam jedini koji na to mrgljaju. Za ovu zadnju neznam jel se kome još to dogodilo.
Hvala unaprijed

P.S. potvrđeno i kod drugih igrača, ako oaze ostanu zadnji zadatci, stane na oazama i neda 100 bodova. Inače se to ne događa.

Pafke
13.02.16, 18:43
15 puta moram kliknit na kacigu koju želim stavit heroju, 15 puta ljudi moji a vuči mu je do glave mi se neda, za na psihijatriji završit. :D

exAzriel
05.03.16, 12:14
još niste rješili problem koordinata kad se šalje više korda u MM. Bitno da ste reklamu ukomponirali, a funkcionalnost igre nije bitna jel

Megan Fox
21.03.16, 11:22
Sve vam se pobrkalo na ts19.
Grešaka kao u priči...
1. vrijeme servera se zaustavlja
2. vrijeme dolaska je zaustavljeno
3. "danas 06:50 %%allianz.user_build_new_village_at (hr)%%" i slične greške
4. linkovi se nemogu editirati
...

straki
05.10.16, 11:37
na s19 RoA nemože se pristupiti forumima u savezima, kad se klikne link otvori se prazna stranica...

Nikola
06.10.16, 20:14
Zamolite osnivača saveza da provjeri postavke za "link na forum" i kreira forum saveza.

straki
13.10.16, 16:48
ok,tnx