PDA

View Full Version : Negativna proizvodnja hrane?

Gasho
18.07.07, 22:25
Nisam znao ide li ovo u Greške ili Pitanja, ali vjerojatno je problem u mojoj igri, a ne na serveru, pa rek'o neka ide u Pitanja. :-)

Elem daklem... Igram ja tako igram ovaj HR-ov Travian, n00b kakav jesam i najednom - problemi. :-( Dižem levele proizvodnje, gradim građevine i sad sam došao na proizvodnju hrane od -4, tj. potrošnja je 58/54!

Evo i screeenshota.
http://img125.imageshack.us/img125/2739/travianlj0.gif

E sad, što mi nije server morao zabraniti potrošnju veću od proizvodnje? To je prvo pitanje. Drugo, kako se sad izvući iz šita? Moram žicat dobru dušu žita ili? Ima li ili?

Iggyca
19.07.07, 00:11
Ako se nevaram imas vojske pa si zato otisao u minus. Samo sa zgradama ne mozes otici u minus. A u plus ponovno opet mozes otici tako da sagradis farmu ili si ubijes vojske nekoliko ( u tvom slucaju 5) pa ces biti u plusu.

zoki2007
19.07.07, 00:15
nebude ti dugo negativna, vjerujem da ti je vec dost vojske pokrepavalo da si u plusu

mariik
19.07.07, 02:17
ja san još od subote u debelom minusu:D:D:D:D
to je sasvim normalno, kasnije će minus bit bez problema i priko -1000, a ako te napadaju i dobiješ pojačanja, ići će i priko -10k...

Gasho
19.07.07, 08:48
Ako se nevaram imas vojske pa si zato otisao u minus. Samo sa zgradama ne mozes otici u minus. A u plus ponovno opet mozes otici tako da sagradis farmu ili si ubijes vojske nekoliko ( u tvom slucaju 5) pa ces biti u plusu.
Varaš se, nemam vojske. Imam samo zgrade i sad kad kažeš da samo sa zgradama ne možeš u minus, sad mi je to još čudnije. Ne kužim. Eto.

Cro
19.07.07, 10:16
jel je moguce da ga je neko opljacko ili zapali neku njegovu farmu!

shaggy
19.07.07, 11:29
ne jos,nitko nema katapulte sigurno,jos mozda mjesec dana ih nece biti,ovisi kakve ce taktike ovi najjaci uzeti

mariik
19.07.07, 12:50
a možda je koristio zlato za povećat proitvodnju hrane za 25%, i sad mu isteklo...

Gasho
19.07.07, 15:36
a možda je koristio zlato za povećat proitvodnju hrane za 25%, i sad mu isteklo...
Eeeee, care, bit će da je to. Uključio sam Plus za proizvodnju hrane i nakalemio stanovnika više od svoje stvarne proizvodnje. I sad kad nemam 25 % dodatka, sad sam u minusu. Eto, n00b, šta'š!
Anyway, fala puno!

jaskanac
23.01.08, 18:35
evo ista mi se stvar dogodila a nemoze biti ako je proizvodnja 60 po satu 25% nemre bit -3zasto to?

yasha
24.01.08, 10:10
Al svejedno se može uć u minus hrane, bez tog plusa. Lik kojem ja sittam je u drugom naselju imo -6 proizvodnju jer si je dizo samo skrovišta i zamke, nije pisalo da ne može sagraditi više zgrada. Al mala donacija iz drugog grada i sve se sredi.