PDA

View Full Version : brzina kretanja vojske

vand
18.09.07, 08:56
kako mogu izračunat brzinu kretanja neprijateljskih jedinica?

jel ima negdje formula ili nesto slično? da mogu falangu narihtat :)))

thx

Extremist
18.09.07, 18:38
Možda ti ovo pomogne:
http://www.traviantoolbox.com/distance_and_time

Ludonja
22.09.07, 05:06
a možeš i uzet papir i olovku....vidiš polja..vidiš koje jedinice ima..vidiš brzinu tih jedinica i eto!

Zikij
22.09.07, 21:48
a dal se brzina vojske moze nekako smanjiti? il ne postoji ta opcija?

hzg
22.09.07, 22:16
Mislis povecati brzinu vojnika, mozes s Arenom

Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 polja.

A cijela vojska ti se krece brzinom najsporije jedinice u toj vojsci, npr posaljes 10 katapulta i 100 EC, katapulti se krecu brzinom 4 polja na sat, a EC se krecu 10 polja na sat.

Znaci posalji ih zajedno i brzina te vojske 110katapulta+100EC je 4 polja po satu.

Arena ti povecava brzinu tvojih vojnika do 300% na lvl20.

Ali samo izvan podrucja koje je udaljena od tebe min 30 polja.

Zikij
22.09.07, 22:46
hehe, ne povecat, neg smanjit...ko u ogameu:D da posaljem vojsku preko noci da putuje do nekog sela tipa 4 sata i da se onda vraca 4 sata i kad se probudim oni zivi i zdravi u selu:) il nema tu u travianu nikakvog fleet tj army savea:)

Deviant
22.09.07, 23:43
hehe, ne povecat, neg smanjit...ko u ogameu:D da posaljem vojsku preko noci da putuje do nekog sela tipa 4 sata i da se onda vraca 4 sata i kad se probudim oni zivi i zdravi u selu:) il nema tu u travianu nikakvog fleet tj army savea:)

posaljes svoju najsporiju jedinicu s njima
ako ti to ne pase, posaljes ih malo dalje
ne vidim gdje je problem

Zikij
23.09.07, 00:25
trenutno imam samo legionare tako da su mi oni i najbrzi i najsporiji...ma mislio sam da ima neka opcija da se pri napadu moze podesit brzina...al moze i ovako da ih saljem u bespuca:)