PDA

View Full Version : Napad s izvidnikom

hzg
21.09.07, 14:28
E dali ima ikakve svrhe poslati Izvidnika s vojskom kada pljackam ili napadam?

hzg
21.09.07, 14:32
Sva sreca da te imam na ignore listi, ali dam se kladiti da je odgovor skroz nepotreban i kriv!!

E i da jos nadodam jedno pitanje, imam EC heroja, sta je najbolje razvijati NAPAD,OBRANU, BONUS NA NAPAD, BONUS NA OBRANU ili REGENERACIJU.

ostacro
21.09.07, 14:57
pa nema svrhe,osimmožda kao neke trupe da ti ubiju prvo skaute a onda ostale jedinice,ali to je sasvim beskorisno.
Evo dikhed pa zašto spamaš?
HZG jesam i ja na ignore listi?
A koji imaš lvl EC-a?
Mislim da je najbolje za početak napad i nešto regeneracije,da ne umre odma.

Deviant
21.09.07, 15:01
nesretnim slucajem sam nekako uspjela poslati svoje tragace u napad
nisu obavili svoj posao jer im nisam odredila sto da izvide i zavrsili su u zamkama nekog gala

vjerujem da, bas zbog toga sto im se ne moze dati odredeni zadatak, nema nikakve dodatne koristi kad ih se posalje sa ostatkom vojske

hzg
21.09.07, 15:02
Nisi na ignore listi :)

kak to mislis koji lvl EC-a

E a dli ovj napad smo od heroja ili onaj gdje mi podize cijelu vojsku???

Deviant
21.09.07, 15:08
E a dli ovj napad smo od heroja ili onaj gdje mi podize cijelu vojsku???

bonus napad za vojsku nema smisla osim ako nemas stvarno veliku vojsku
za svaki bod dobijes tek 0,2% tog bonusa

ako ces koristiti heroja za napadacke pohode, razvijaj samo napad, bez obrane, zajedno sa regeneracijom
za heroja kojeg bi koristio u obrani, umjesto napada pojacavaj obranu

hzg
21.09.07, 15:16
E da ali kad tad ce i nas server postati dobar :) a 20% na vosjku od par tisuca nije malo!

cazin
21.09.07, 17:50
Dajte ljudi ne budite smjesni. Jeste pokusali ikako sracunati bonus napad ??
E sad da ja iznesem svoju teoriju !!!
Gle kad napada heroj i 1 theutatesov grom sa 0.2 bonus.napad dobijes 18 napada bonus kao 1 falanga e sad sracunaj kad napada 30 t.g sa 1 herojem bonus napad 0.2 je 540 napada bonus,sto je priblizno 6 do 7 t.g +

AKO NEGDJE GRIJESIM MOLIM ONE KOJI ZNAJU DA ME ISPRAVE.

Deviant
21.09.07, 19:11
Dajte ljudi ne budite smjesni. Jeste pokusali ikako sracunati bonus napad ??
E sad da ja iznesem svoju teoriju !!!
Gle kad napada heroj i 1 theutatesov grom sa 0.2 bonus.napad dobijes 18 napada bonus kao 1 falanga e sad sracunaj kad napada 30 t.g sa 1 herojem bonus napad 0.2 je 540 napada bonus,sto je priblizno 6 do 7 t.g +

AKO NEGDJE GRIJESIM MOLIM ONE KOJI ZNAJU DA ME ISPRAVE.

grijesis
radi se o 0,2%
a ti racunas kao da se radi o 20%

gromovi imaju napad 90
0,2% od toga je 1,8

dakle... na 30 gromova dobijes 54 napada bonusa, a to nisu ni cijele 4 falange

E da ali kad tad ce i nas server postati dobar :) a 20% na vosjku od par tisuca nije malo!

da bi dosao do tih 20% treba ti 100 bodova
svakim lvl-om heroja dobijes 5 bodova
5 po 5... i treba ti heroj 20-tog lvl samo za bonus napada
ako ima jadnu napadacku moc, tesko da ce ubiti onoliko neprijatelja koliko treba da bi dosao do tako visokog lvl-a

Black Revenger
21.09.07, 19:28
E dali ima ikakve svrhe poslati Izvidnika s vojskom kada pljackam ili napadam?
buduci da nema nis napada (0) i nemre nosit nis resursa mislim da nema. jedino ak ga mislis koristit kao cannon fooder, ali sada neznam jel to ima svrher jer neznam kak se odvija napad, po kojoj forumi.
bio bih zahvalan kad bi netko detaljno objasnio kak se vrse napadi, tj koja je foruma u borbama.

cazin
21.09.07, 19:36
pa probaj izracunati 0.2 puta 90 :D

Deviant
21.09.07, 19:45

o cemu ti?

Ludonja
22.09.07, 05:01
isplati li se istranirat falangu za heroja??
.................................................. ........

Black Revenger
22.09.07, 16:41
Ali heroji inace sluze da bi zauzeli naselje?Mislim, ne razumijem kako to funkcionira?
heroj more zauzet oazu, a ne naselje, naselje more zauzet samo jedinica tipa senator.

isplati li se istranirat falangu za heroja??
bolje nejmoj, rađe druida ili Haeduana.

shaggy
22.09.07, 21:20

mili moj,nije tebi matematika jaca strana,to je 0.2%,dakle 90 * 0.2/100,mili moj,ajde malo mislit ubuduce...ah

sto se heroja tice,ja obicno idem do negdje 8k-9k napada i nesto regeneracije,onda tek na bonus prijedjem,to je cirka,ali prije toga se ne isplati,tek s tisucama vojnika mozda

i sto se tice napada s izvidnicima,jedno je fodder,a druga opcija je usporavanje tt-a(tg)sa galima ili usporavanja teutonske konjice,jedino za to