PDA

View Full Version : Plaćenici?

Extremist
27.09.07, 20:23
Ok, pushing je zabranjen to je jasno.

Međutim mogu li ja platiti određenu "svoticu" resursa nekome da mi skine s k... um... skine s vrata lika koji radi "fleetsave" na mene, a kojemu za to spašavanje vojske treba više od 12 sati u samo jednom smjeru?

Dakako plaćenom ubojici bih javio točno koje jedinice su bile došle do mog sela tako da može točno izračunat u sekundu kad će se jedinice vratit te naštelat svoj napad uz upotrebu atomic clocka ko u ogejmu.

shaggy
28.09.07, 13:42
pa kaj nemas zato savez???

Extremist
28.09.07, 16:20
pa kaj nemas zato savez???

Shaggy (um, jesi l' ti bio u HEG-u na ogejmu ili je to bio drugi Shaggy i gnjavio me u Uni2?) savez je predaleko, a plaćanje usluga jačem igraču je zabranjeno i unutar saveza.

hzg
28.09.07, 17:25
Shaggy (um, jesi l' ti bio u HEG-u na ogejmu ili je to bio drugi Shaggy i gnjavio me u Uni2?) savez je predaleko, a plaćanje usluga jačem igraču je zabranjeno i unutar saveza.

Mozda je zabranjeno, ali se da vrlo lako izbjeci :) javi se na PM pa mi reci koordinate i koliko vojske ti salje pa se mozda dogovorimo, volim exp bodove za svog heroja!

Extremist
28.09.07, 17:39
Moguće da neće biti potrebno - napisao sam mu poruku što ga čeka s takvim "fleetsejvanjem" na aktivne igrače posebno kad se radi o 12 sati, e da bi mi on odgovorio na to, citiram: "de glup si". ROTFL

Vidjet ćemo kako će se stvari dalje odvijati.

shaggy
29.09.07, 17:38

hehehe,nisam bio u hegu,bio sam u uni2,ali davno to bilo,vise neznam ni kako sam se zvao:D
savez nikad nije predaleko,pogotovo ako je napad od 12 sati.a placanje unutar saveza nebi trebao biti potrebno,nego bi oni trebali drage volje pomoci

Red dragon
23.11.07, 23:11
da li se u ovoj igri moze na nekom odredjenom mjestu pronac placenike koji mi uz odrdjenu svotu napali nekog

marrac
23.11.07, 23:15
naravno da se može

Valnjes
24.11.07, 02:14
Možeš naći plaćenike, ali ne znam dali se smije i dali krši pravila...

Ako ne krši, onda me dodajte na listu, rado ću napasti! :D

Nizidramani
24.11.07, 14:43
Trebalo bi na forumu bacit posebnu temu u kojoj možeš vidjeti plaćenike (mislim moraju i oni oglašavati se - zakoni tržišta). Neš slično kao na forumu od Ogamea. Heheh ili osnovat savezništvo koje se prodaje usluge... :gorštak :gorštak :gorštak