PDA

View Full Version : Vojska-ako je u pojačanju zašto ne mogu upravljati njom?

Schmutzi
28.09.07, 20:40
Ne razumijem foru da u novom gradu ponovo moram istraživati vojsku u akademiji, te da moji vojnici koji dođu iz grada1 u grad2 ne mogu iz grada2 ići u napade nego tu služe kao obrana? U čemu je kvaka :confused: Pa zar nije to moja vojska i ja joj mogu davati naredbe kako ja hoću? Ima li neko bilo kakvo objašnjenje ili je to samo "pravilo" igre?

xivan
28.09.07, 20:56
Je to ti je kao da pošalješ nekom drugom svoju vojsku i to mu služi ko obrana kužiš? Jedno je glavni grad a drugo drugi osvojeni grad.

Deviant
28.09.07, 21:07
Ne razumijem foru da u novom gradu ponovo moram istraživati vojsku u akademiji, te da moji vojnici koji dođu iz grada1 u grad2 ne mogu iz grada2 ići u napade nego tu služe kao obrana? U čemu je kvaka :confused: Pa zar nije to moja vojska i ja joj mogu davati naredbe kako ja hoću? Ima li neko bilo kakvo objašnjenje ili je to samo "pravilo" igre?

posalji mail autorima i pitaj ih zasto su to tako napraviti
oni ce ti bolje objasniti
ja ti mogu samo reci da je to pravilo
i ti ces sad vjerojatno poceti civiliti kako je to glupo, kako je to ovakvo, onakvo
e pa takvo je i tocka
sljedeci molim

Schmutzi
28.09.07, 21:15
Neću cvilit, ali to je glupo iako ti očito misliš da je to pametno. A između ostalog niti u pravilima to nigdje ne piše. I molio bih te da se suzdržiš arogantnih odgovora. Rađe mi nemoj odgovarat nego da mi odgovaraš na ovaj način.
Što se mene tiče tema se može zatvorit.

patuljach
28.09.07, 22:24
Neću cvilit, ali to je glupo iako ti očito misliš da je to pametno. A između ostalog niti u pravilima to nigdje ne piše. I molio bih te da se suzdržiš arogantnih odgovora. Rađe mi nemoj odgovarat nego da mi odgovaraš na ovaj način.
Što se mene tiče tema se može zatvorit.

Bas gledam. Nevjerovatno nesto. Da sam expert u nuklearnoj fizici ne bi si to dozvolio.. Nes ti profesionalca u travianu..

Deviant
28.09.07, 22:41
steta pa volim svoju aroganciju
pogotovo kad me uhvati zuta minuta od previse pristojnosti :)
ali eto... prije nego me se potegne za jezik... autor je rekao lock :)

shaggy
29.09.07, 16:46
dat cu ti ja detaljan odgovor,recimo imas igraca a i igraca b,ti si igrac b,i manji si 10 puta od igraca a,recimo ti imas 5 sela on 50,i sada uvedu se natarska sela i ko za vraga tvoj cropper je blizu jednog natarskog sela,a dosta daleko od igraca a.i sada on zeli zauzeti tvoje selo,recimo da ide zauzeti,njemu cak to nebi trebao biti problem jer ima koliko hoces senatora,chiefa ili cega vec,ali ti si najslabiji igrac top 5 saveza,i mogli bi te nakrcati sa tako puno vojske da bi i on naveliko izgubio a ne zauzeo selo,i sada on odluci odigrati takticki,posalje naseljenike jedno polje do tvog croppera,samo digne granary i salje crop,i posalje svu vojsku potrebnu da ti zauzme to selo u to selo odmah do tvojeg,i zauzme ti selo u sat vremena prije nego mozes reagirati...

zato se nemoze premjestati vojska,jos jedno pravilo koje stiti manje i slabije...

sada lock prema zelji