PDA

View Full Version : Koliko se maksimalno može imati naselja?

Archaonus
30.09.07, 14:12
Koliko se maksimalno može imati naselja? :confused:

Deviant
30.09.07, 14:18
Koliko se maksimalno može imati naselja? :confused:
koliko ti srce zazeli
dok mozes trenirati naseljenike, mozes naseljavati sve vise i vise naselja
takoder mozes i osvajati tuda naselja
bitno je samo da imas dovoljno kulturalnih bodova za novo naselja
jedino ogranicenje ti je kraj igre, tj. trenutak kad se resetira server
a do tada mozes imati svoje malo carstvo :)

Primus Avatar
30.09.07, 16:46
oce li ovaj server imat "kraj igre"? i kada? (mislim da sam negdje procito da je na jednom stranom serveru iskljucen World Wonder)

bjeli
30.09.07, 16:53
kako dobivam kulturne bodove i koliko kulturnih bodova treba za jednog naseljnika ?

Deviant
30.09.07, 17:01
kako dobivam kulturne bodove i koliko kulturnih bodova treba za jednog naseljnika ?

dobivas ih izgradnjom zgrada

Kulturalni bodovi (http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=532&s=500)

za prva tri naseljenika (koliko je potrebno za izgradnju novog naselja) trebas 2000 bodova

Jimi Hendrix
30.09.07, 20:53
oce li ovaj server imat "kraj igre"? i kada? (mislim da sam negdje procito da je na jednom stranom serveru iskljucen World Wonder)nadam se da hoće, jer inače nema smisla.

Jimi Hendrix
30.09.07, 20:56

za naseljenika ti nije potreban nijedan bod, već dovoljno resursa. bodovi su ti potrebni da bi ti naseljenici (glup naziv, bdw.) osnovali novo selo. a u rezidenciji ili palači možeš vidit kolko bodova imaš, kolko ih dnevno proizvodiš i kolko ti ih treba za novo selo.

dobivaš ih izgradnjom rezidencije, ambasade i gradske vijećnice.

Deviant
30.09.07, 21:06
nemoj ih trenirati prije nego imas dovoljno kulturalnih bodova.
tj. iskombiniraj njihovo treniranje tako da naseljenici ne cekaju dok se tebi nakupe kulturalni bodovi.
razlog? uvijek postoji mogucnost da te netko negdje saceka i unistiti ih, a resursi koji su potrebni za njihovo treniranje nisu za baciti.

hzg
30.09.07, 21:09
dobivaš ih izgradnjom rezidencije, ambasade i gradske vijećnice.

kulturalne bodove dobivas s svakom zgradom, samo sto s ovima koje si napisao dobivas najvise.
Gradska vjecnica ti daje opciju da odrzavas proslave i tako povecas kult. bodove.

mala proslava 500, a velika 2000 kult. bodova!