PDA

View Full Version : Kraj igre?

Primus Avatar
30.09.07, 18:13
zanima me oce li u ovom serveru isto tako postojati kraj igre?

i kad sam vec kod tog pitanja... molim odgovorite na anketu gore

floosh
30.09.07, 18:20
Pozz
Hoće...nekad =)
Svaki server dozivi restart, ako ima igrača :D E sada, kada će to biti....to ti nebi znao reci....ali prvi reset na orgu je bio nakon 10 mjeseci ako se dobro sjećam (stim sto mi nemamo toliko igrača koliko je org imao/ima )

Primus Avatar
30.09.07, 18:22
a o kome to ovisi?
tko odredjuje kada ce bit restart (za ovaj server me samo zanima)

dali ono gore sto si napiso znaci da ako ima vise igraca da ce brze doci do restarta (i zašto)?

Valnjes
30.09.07, 20:47
Ma ne!! jesi lud???

hzg
30.09.07, 21:34
@ primus

Vise igraca znaci vise resa, znaci brzi razvoj i vise vojske.

Pise da se natari uvode kada neki savez postane prejak za server ili kada ima puno jakih igraca!

Deviant
30.09.07, 21:59
necu odgovoriti na anketu jer mi nema smisla
prvo sto zvuci prefanaticno sa toliko upitnika i usklicnika
a drugo sto fali treca opcija kojom bi se dalo do znanja da je nekome svejedno sto ce biti na kraju

npr. ja sam znala sto ce biti sa igrom kad sam se ukljucila u nju
da mi je to smetalo ne bih je ni krenula igrati

cudno mi je vidjeti svojevrsne revolucije, ili barem njihove potencijalne zacetke, zato jer se nekima ne svida nacin na koji je neka igra slozena. ali zasto bih jednu ovakvu banalnu anketu nazvala (potencijalnom) revolucijom? zato jer vidim pitanja koja su postavljena i kuda bi to moglo krenuti premda se na kraju nece nista promijeniti.

jedna je stvar rjesavati bugove u igri, nadopunjavati je nekim stvarcicama koje ne bi toliko promijenile cjelokupni ugodaj... ali ovako se usmjeriti prema jednom dijelu igre koji je itekako odreduje... jednostavno nema smisla

mozda da ipak pitam autora...
sto te je nagnalo da otvoris ovu anketu i sto zelis postici s njom?

hzg
30.09.07, 22:12
Ja sam glasovao samo da vidim hoce li mi se racunalo srusiti (tj. resetirati) kao sto se nekima to dogada kada glasuju :)

Pa ova igra i je zanimljiva zato sto ima kraj, da nema vrlo brzo bi je velika vecina prestala igrati.

A porazno je sto 70% (od 14 glasaca :) ) ne zeli vidjeti kraj igrice, to ili su pocetnici ili simciti igraci.