PDA

View Full Version : Korisnici istog računala

maxcro
01.10.07, 23:34
Slanje resursa nije moguće sa jednog računala na kojem su registrirana dva ili više igrača,ili to znači sa jedne IP adrese?Naime ja recimo imam tri računala povezana routerom na jednom računu i tri člana obitelji koji bi i grali svaki za sebe.Jer glupo mi je radi igre uzet još dva.(i plaćat)

Jimi Hendrix
01.10.07, 23:36
Slanje resursa nije moguće sa jednog računala na kojem su registrirana dva ili više igrača,ili to znači sa jedne IP adrese?Naime ja recimo imam tri računala povezana routerom na jednom računu i tri člana obitelji koji bi i grali svaki za sebe.Jer glupo mi je radi igre uzet još dva.(i plaćat)
to je dobro pitanje. isti bi problem imali, recimo, studenti koji stanuju u jednom studentskom domu.

floosh
02.10.07, 00:06
Zabranjeno je međusobno slanje, ne slanje općenito. Onda bi svaki multi stavio "koristimo isti pc" :D
Resurse drugim igracima u sklopu jednosatne proizvodnje mozete slati a i primati. A sa korisnicima istog pc samo mozete trade 1:1, slati hranu za vojsku ako je imate tu što je također vremenski ograničeno.

floosh
02.10.07, 09:24
Isti PC, navedeno je u pravilima da se korištenje iste Lan mreze ne smatra korištenjem "istog pc" i ne navodi se u profil. Samo se isti unosi kada se koristi isti računar.

maxcro
02.10.07, 20:41
Uredu.Ali logike nema.Ja i buraz,zaštone bi cugali pivu za istim stolom nego on u svojoj sobi a ja u svojoj,a pretplata je zajednička!!!

maxcro
02.10.07, 20:45
zaboravio reći,igranije toliko brza da bi je trebali igrati multiplayer.Ty sinhronizirano.Ako čovjek oće meni pomoć,neka pomogne,ipak smo braća.

mariik
03.10.07, 20:08
pa ako je on recimo puno jači od tebe, i ti bi recimo da ti on jedno vrime šalje rese, neka jednostavno on pošalje nekom svom prijatelju iz saveza ili slično a on tebi... naravno jednosatna;)
tako ne bi tribalo bit problema:D:D

Asterix
05.10.07, 00:36
jos jedno pitanje u vezi acc.
ne mogu se logirati.
nece da prihvati password, imam mail s pass-om, a nece da prihvati mail za promjenu pass

lvan
05.10.07, 02:15
jos jedno pitanje u vezi acc.
ne mogu se logirati.
nece da prihvati password, imam mail s pass-om, a nece da prihvati mail za promjenu pass

nista odustani od igre :D