PDA

View Full Version : Koliko napada u jednom danu?

u kori tame
08.10.07, 23:34
Ne mogu odgovor na ovo pitanje pronaci na forumu pa pitam da li je broj napada od strane jednog igrača u jednom danu ograničen. Inače kod igara ovakvog tipa broj napada u jednom danu bude ograničen na 5 napada od strane jednog igrača. Zanima me može li se ikako prijaviti igrač koji napada više nego što je to predviđeno?

Extremist
08.10.07, 23:37
Bashing? 5 puta? To je ogejm po novim pravilima (nekad bilo 3) jelda?

Toga u ovoj igri nema. Možeš nekoga napast 849367658768436847658726874265834puta u minuti ako hoćeš.

Ako te netko maltretira, imaš razne opcije za riješit ga se. Skrovište je početak.

u kori tame
09.10.07, 10:57
E vidiš, skrovište mi je bio odgovor dosta dugo... Dok nisu došli na red došli katapulti i ovnovi. Pouzdavao sam se u skrovišta i nisam radio vojsku, a sada mi lik ruši polako sve i nemogu se odupreti. Počnem praviti vojsku, al šta vredi kad mi poruši akademiju i ostale građevine za vojsku i u banani sam. Igra nije fer.
Prvo, malo dana zaštite novajlija, drugo, bashing omogućen... A dobro, ako su to pravila igre, ili igraj po njima ili nemoj igrati, stvar je jasna ko dan.

hzg
09.10.07, 11:52
A cuj imas jako puno travian servera, mozda da pokusas na nekom novijem tek otvorenom serveru!
Zastita od katapulta dok si slab i bez vojske ne postoji, mozes jedino pokusati uci u neki jaci savez, ali te niti oni vise nece primiti jer si vjerojatno preslab, i jos ak si pod napadima, nema sanse!

Mozes lijepo zamoliti da te prestane napadati, ali i onda tesko da ces nesto postici previse:)

Pa ni nemoze biti za sve isto, ako neko igra ovo vec par mjeseci normalno da je jaci i bolji od nekoga tko je nedavno poceo!
A ovo je ratna igrica, sve je u unistavanju (vojske,zgrada,igraca)!

Extremist
09.10.07, 15:23
Katapulti? Ovnovi? Pa gdje ti je account onda? Pored multihuntera?

Kad si se prijavio trebao si najprije pogledat okolicu i otpilit account pa napravit novi ako je pored tebe bilo neko naselje sa recimo 400 ljudi. Mislim... Pa nećeš započet igrat u susjedstvu psiho tatice, jelda?

Međutim... Kad je već tako kako je...
U igri postoje i savezi. Pogledaj je li taj lik s katapultima u ratu s nekim, itd. Kako ga sredit, a napada te s katapultima i ostalim? Pa daj reci njegovim neprijateljima da nakrcaju tvoj grad sa svojom vojskom par dana, pa da vidiš. Dobro tebi - dobro njima. Ako lik nema neprijatelja, pa gdje je onda tvoj savez i njihova vojska? Postoji puno načina za riješit ga se u biti, ali sve ovisi o tvojoj situaciji i o tvojoj okolini.

u kori tame
10.10.07, 11:40
Katapulti? Ovnovi? Pa gdje ti je account onda? Pored multihuntera?

Kad si se prijavio trebao si najprije pogledat okolicu i otpilit account pa napravit novi ako je pored tebe bilo neko naselje sa recimo 400 ljudi. Mislim... Pa nećeš započet igrat u susjedstvu psiho tatice, jelda?

Međutim... Kad je već tako kako je...
U igri postoje i savezi. Pogledaj je li taj lik s katapultima u ratu s nekim, itd. Kako ga sredit, a napada te s katapultima i ostalim? Pa daj reci njegovim neprijateljima da nakrcaju tvoj grad sa svojom vojskom par dana, pa da vidiš. Dobro tebi - dobro njima. Ako lik nema neprijatelja, pa gdje je onda tvoj savez i njihova vojska? Postoji puno načina za riješit ga se u biti, ali sve ovisi o tvojoj situaciji i o tvojoj okolini.

Eh, šta da ti kažem, lik pripada savezu koji je na prvom mestu, mislim da to dovoljno govori... No dobro, shvatio sam poentu. Ostaje mi da se sam izborim s tim.:D

Extremist
10.10.07, 16:42
u kori, ma da je on i u savezu sa multihunterima, to ne znači da mu se treba popustit. Način postojat mora. Sredi ga! ;)

Jimi Hendrix
10.10.07, 16:47
Ne mogu odgovor na ovo pitanje pronaci na forumu pa pitam da li je broj napada od strane jednog igrača u jednom danu ograničen. Inače kod igara ovakvog tipa broj napada u jednom danu bude ograničen na 5 napada od strane jednog igrača. Zanima me može li se ikako prijaviti igrač koji napada više nego što je to predviđeno?

zar je potrebno bilo koga napasti više od 5 puta dnevno?

hzg
10.10.07, 16:49
Ako je dobra farma, ili ako si u ratu potrebno je!!!

Jimi Hendrix
10.10.07, 16:52
Ako je dobra farma, ili ako si u ratu potrebno je!!!šta znači "dobra farma"? ako si sposoban farmati nekog s velikom proizvodnjom, onda valjda imaš i dovoljno vojske da ponesu 20-30 tisuća resursa...

a rat ionako nema neka pravila...

hzg
10.10.07, 18:01
Pokupis mu sve, a on opet za par sati ima novih 2ooo od svega, pa da ti netko ne pokupi pokupis ti :))

I tak mozes vise od 5 puta dnevno, a mozes i cekati da ti se nakupi 10000 od svega i dode netko i mazne ti sve prije tebe i onda si u banani!

Extremist
10.10.07, 19:07
Čekaj netko pušta da mu se resursi gomilaju i neće da ih potroši na ništa nego čeka da mu ih ti uzmeš? Po 2K svega? Pa pljačkaj to! Očito njemu/njoj ne treba.

Deviant
10.10.07, 19:15
Čekaj netko pušta da mu se resursi gomilaju i neće da ih potroši na ništa nego čeka da mu ih ti uzmeš? Po 2K svega? Pa pljačkaj to! Očito njemu/njoj ne treba.

mirise na neaktivnog igraca

nemojte zaboraviti na fake attacks
vidjeti samo 5 napada u jednom danu je jos i siromasna cifra
vise mi pase ex-ova racunica