PDA

View Full Version : Prazna mjesta

bad blue boys
23.10.07, 22:40
evo, ja bih pitao što vi mislite o ovome: u svakom naselju imate 22 prazna mjesta. Od toga 2 mjesta su posebno za nešto predviđena (okupljalište i zidovi). Moguće zgrade koje možete napraviti ih ima 34, a od toga samo gali mogu raditi zamke. Mislite li da ima premalo mjesta ili ih je dosta?

Dado
23.10.07, 22:45
Pa valjda ima jer se jos nitko nije bunio na to a ionako ako ti netreba kasnije neka zgrada mozes je srusit kad imas glavnu zgradu na razini 10 :o

bad blue boys
23.10.07, 22:47
ja sam pitao za vaša mišljenja! osim toga imam glavnu zgradu na 10 ali kad rušim neku zgradu, opet ju trebam za 2 tjedna za nešto...

Elleipsis
23.10.07, 22:54
evo, ja bih pitao što vi mislite o ovome: u svakom naselju imate 22 prazna mjesta. Od toga 2 mjesta su posebno za nešto predviđena (okupljalište i zidovi). Moguće zgrade koje možete napraviti ih ima 34, a od toga samo gali mogu raditi zamke. Mislite li da ima premalo mjesta ili ih je dosta?

ponestane mjesta, ali zato je predviđena mogucnost da si izgradis novo naselje pa dobijes novih 20ak bianco gradilista

Deviant
23.10.07, 23:06
- Veleposlanstvo je dovoljno imati u jednom naselju.
- Rezidencija i Dvorac se medusobno iskljucuju.
- Kovačnicu, Oružarnicu i Akademiju je moguce srusiti nakon sto su obavljena sva zeljena istrazivanja.
- Skrovista resursa postanu nepotrebna u kasnijim stadijima igre.
- Kamenozidariju je moguce izgraditi samo u Glavnom gradu.
- Velika vojarna i Velika konjusnica se ne mogu izgraditi u Glavnom gradu.
- Zamke mogu graditi samo Gali.
- Veliko skladiste i Velika zitnica se grade samo u natarskom naselju.
- Nakon sto je sve izgradeno, Glavna zgrada se moze srusiti.

Ostaje 15 standardnih zgrada za koje je lako naci prostor. Sve to ovisi i o taktici namjenjenoj odredenom naselju.

Extremist
23.10.07, 23:26
Deviant, ali ja recimo ne želim istraživat poboljšanja recimo settlerima. Mogu li rušit oružarnicu i kovačnicu bez da to istražujem, mislim hoće li mi druga istraživanja ostat?

Ludonja
23.10.07, 23:39
- Veliko skladiste i Velika zitnica se grade samo u natarskom naselju.

Kako napraviti / osvojiti natarsko naselje?????????
Tu se radi ww jeli tako..molim pojedinosti..kad će to doći na naš server?
I ako ima neki link di je to pojašnjeno ..može i to..

Extremist
23.10.07, 23:45
O tome imaš sticky u Tutorialima:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=855

Madara
23.10.07, 23:49
ja cu osvojit natarovo selo...mozete se vi smijat kolko god hocete meni...ali ja hocu...vidjet cete kada vrijeme dode...:)

Extremist
24.10.07, 00:18
Uvjeren sam da ti nitko neće uopće smetat pri osvajanju...

Ali naše katapulte dovlačimo čim ga osvojiš. :D:p

Deviant
24.10.07, 01:28
Deviant, ali ja recimo ne želim istraživat poboljšanja recimo settlerima. Mogu li rušit oružarnicu i kovačnicu bez da to istražujem, mislim hoće li mi druga istraživanja ostat?

ok... ispravit cu u svom postu odmah to
nisam mislila da se ama bas sve mora istraziti, vec kad se istrazi sve ono sto zelis

Extremist
24.10.07, 02:27
- Veleposlanstvo je dovoljno imati u jednom naselju.
...
Ostaje 15 standardnih zgrada za koje je lako naci prostor. Sve to ovisi i o taktici namjenjenoj odredenom naselju.

Vrijedno je ovdje još napomenuti i to da i veleposlanstvo i akademija na levelu 20 daju svaki po 153 kulturalna boda. Znači ako ih imate to je 300 po danu. A jedan skupi mali (rave?) party dade "mizernih" 500 bodova. Zato, iako je nepotrebno, isplati se imati veleposlanstvo u svakom naselju i to na maksimalnom levelu. Odnosno kako je nedavno predlagao netko od osoblja foruma, ako morate nešto rušiti, najprije rušite skrovišta!!!

Inače koliko koja građevina na kojem levelu daje dnevno kulturalnih bodova imate ovdje:
http://help.travian.com/index.php?type=faq&mod=532

lisjak
06.01.08, 12:38
ok... ispravit cu u svom postu odmah to
nisam mislila da se ama bas sve mora istraziti, vec kad se istrazi sve ono sto zelis

Istražim li nešto pa poslije srušim oružarnicu zanima me hoće li onda i moja buduća vojska koju ću trenirati nakon što je srušio imati pojačan oklop?
Mislim da bi trebala no nikad se ne zna pa ne škodi priupitati.

Extremist
06.01.08, 14:47
Hoće. Ti bonusi ostaju i vrijede bez obzira postoji li zgrada u kojoj su istraženi. Odnosno jednom istraženi bonusi iz oružarnice i kovačnice ne ovise o postojanju tih zgrada i primjenjuju se i dalje, ali zato bonusi od rezidencije, dvorca, kamenozidara i zida ovise baš o postojanju tih zgrada.