PDA

View Full Version : Što je to farmanje?

Alkaloid
25.10.07, 19:54
šta to je farmanje?

pukovnik
25.10.07, 19:58
farmanje ili ti krađa ressursa...

Znaci ako ja svakih malo napadam tj. pljackam tvoje selo i kradem ti resurse...ti si u tom slucaju moja farma....
I tako par igraca kao ti imam i ja ih farmam...

Extremist
25.10.07, 19:59
Redovno pljačkanje.

Dado
25.10.07, 20:33
A da se zastitis od toga sagradi skroviste resorsa i dizi na vece razine

Alkaloid
25.10.07, 20:38
Znači kak točno ratovanje funkcionira moš slat armiju baš u pljačku, a jel moš ak pošalješ dosta vojske zauzet selo pa izvuč sve rese na neku foru il moš nosit sam kolko ti vojka ima da može nosit
i jel se može "ubit" igrač i uzet selo?
i ak ja iam recimo na kraju 10dana nekih 70-100 popa kolko šanse ima da če me napast i pravit štetu susjed od nekih 150-200 popa?

hzg
25.10.07, 21:13
1. Naselje mozes osvojiti s starjesinom
2. Naselje mozes unistiti s katapultima
3. Moze netko imati popa koliko god hoce, ali to nemora znaciti da ima i vojske, ja sam na jednom serveru igrao s teutoncima i mogu ti reci da sam sa 11pop-a imao 50 vojnika, tak da ti to sve ovisi o igracu!

Extremist
25.10.07, 21:14
Ta ratovanje kako funkcionira reć će ti nadam se netko od igrača koji već ratuju, ja eto nisam još počeo ratovat. Ali koliko sam primijetio, važnija ti je puno organizacija, nego količina vojske.

A ostala pitanja...

Kad napadaš nekoga, vojska odnese resursa onoliko koliko može nosit. I to se odnosi i na obični napad i na napad-pljačku i tu se ništa ne osvaja.
A da bi osvojio neko naselje moraš mu smanjit lojalnost na 0, a to radiš starješinom/poglavicom/senatorom. Da bi mu smanjio tu odanost, moraš mu najprije srušit ako ima rezidenciju ili dvorac. Čime? Katapultima.

I treće... Ako ti imaš kad ti istekne zaštita 298374398543 populacije, a ja samo 100, ja te svejedno isti čas napadam. Je. Jer vi koji ste tek počeli igrat izgleda ne radite skrovišta dok vas se prvi put ne napadne. Pa umjesto da ste se na vrijeme osigurali od pljačkanja, bilo vam je žao potrošit resurse na skrovišta. Dosad sam tako "riješio" najmanje 20 igrača od kojih mi se vojska od NITI JEDNOG nije vratila sa 0 0 0 0.