PDA

View Full Version : skrovište se ne može opljackati, a skladiste?

vandamia
27.10.07, 12:18
skroviste se ne moze opljackati a skladiste?

marko1795
27.10.07, 12:21
skladište se može opljačkati...u njega samo spremaš resurse da ne kisnu :D

egZo
27.10.07, 15:00
svaki lvl skladista ti povecava kapacitet ressa koje mozes imati
a svaki lvl skrovista ti povecava kapacitet skrivenih ressa tako ako te netko napadne a ti imas ressa jednako ili manje od kapaciteta skrovista napadac nece ukrasti nista(skroviste kad nadogradis na lvl 10 mozes sagradit novo skroviste)

Extremist
31.10.07, 01:13
Taktika je vrlo jednostavna. Nakrcaš 5 skrovišta level 10, pa ako treba i šesto, stavi i šesto. Baš me zanima koji će gorštaci to popljačkat.
Onda furaš samo mine do određenog trenutka kad stekneš proizvodnju dovoljnu za brzo štancanje vojnih jedinica, ali NE pješadije, nego konjice! Kad si ih naštancao dovoljno, kreneš razvaljivat sve teutonce oko sebe. A većina njih oko tebe kad tek kreneš igrat imaju baš gorštake kojima je obrana od konjice samo 5. Pa tvojih 5 konjanika razvaljuje po miljun tih gorštačića, nije baš, ali otprilike - provjeri u simulatoru.
Odnosno teutonci su kvantitet, ali ne i kvalitet.

I sad kako sam neki dan napisao... Ne ide mi u glavu, stvarno mi ne ide u glavu koliko na ovom serveru ima teutonaca u top20. Na koju foru? Pa šta su rimljani i gali radili sve ove mjesece?

Extremist
12.11.07, 01:50
Ressi koji ne stanu u skladište - ispare. Dakle moraš graditi skladište. Privremeno ako vidiš da će ti se skladište popunit nečim, a baš ti taj ress treba, možeš na tržnici nešto bijesno ponudit tipa da za 3000 hrane tražiš 6000 gline, tada se ti ressi uzimaju iz skladišta.