Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od 24

Tema: Travian trikovi

arcadia
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    a)lazeš
    b) lažeš
    c) lažeš
    d) lažeš
    Teske rijeci pa sam malo pogledala tutoriale sluzbeno napisane od tebe floosh i od ostalih moderatora.

I onda sam izmedju ostalog nasla:
    Citat Citat od floosh
    Posao prevoditelja, kao i moderatora i multihuntera je na dobrovoljnoj, volonterskoj bazi i ne plaća se (osim sto ja znam malo u goldu "počastiti")
    To se nalazi tu: http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=10870
    Po vlastitim rijecima ipak castis. Jedino ako si ti lagao onda je i lik taj banani lagao.

U tutorialima sam pronasla i: http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=4016
    Meni to izgleda kao da ipak postoji link za prebacivanje zlata i moze bilo tko prebacivati ko dobije link.

Takodjer sam sitala podrsku na s2 (hint: kucni ljubimci) i vidla da ima plus i da je besplatan. Tak da lika napadate, a svi pomalo lazete.

Jos si floosh izjavio negdje da si na sva pitanja odgovorio, a malome Romeu, koji jos niti 14 godina nema nisi. I sto mislis kako se osjeca klinac od 14 godina koji mi tu sa suzama u ocima kaze da mu nitko ne zeli odgovorit, a napravio je sve kako ovdje kazete da se mora napravit. I cekao odgovor i nije dobio. A na forumu od obicnih igraca dobio odgovor u 5 minuta mislim.
    Tak da nek se zna da svi pomalo muljate i lazete. I igraci i mhovi i admini. Jos malo pa bude ovo otprilike kao i ogame. :(

Član foruma jackass9's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

ja uvijek potrošim zlato u prvih tjedan dana sve,tj.za dva,tri dana...poslije igram bez zlata...tako sam igrao i prvu rundu s1 i uspio sam ga završiti...niti sam koji puta kupovao zlato niti sam koga zvao u igru...igram bez trikova jer je tako najbolje...barem za mene...ako imaš i nekakvu prednost pred drugima ja mislim da to nije dobro a posebno što se tiče beyonda...pa što će vam on?ako hoćete varati skinite si neku offline igru i tu varajte do neba ako hoćete i to samog sebe/samu sebe...zaključak:nemojte kenjat i igrajte pošteno...ja također cijenim igrače koji igraju bez golda jer je tako samo malo teže...a ni taj gold ti ne daje baš neku prednost...uf kaj sam se raspisal...ajd pozz svima...:cop:

Član foruma Scooby's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od jackass9 Vidi post
    ja uvijek potrošim zlato u prvih tjedan dana sve,tj.za dva,tri dana...poslije igram bez zlata...tako sam igrao i prvu rundu s1 i uspio sam ga završiti...niti sam koji puta kupovao zlato niti sam koga zvao u igru...igram bez trikova jer je tako najbolje...barem za mene...ako imaš i nekakvu prednost pred drugima ja mislim da to nije dobro a posebno što se tiče beyonda...pa što će vam on?ako hoćete varati skinite si neku offline igru i tu varajte do neba ako hoćete i to samog sebe/samu sebe...zaključak:nemojte kenjat i igrajte pošteno...ja također cijenim igrače koji igraju bez golda jer je tako samo malo teže...a ni taj gold ti ne daje baš neku prednost...uf kaj sam se raspisal...ajd pozz svima...:cop:
    meni je bolje zlato na početku čuvati

Član foruma Valkyrie's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Ja isto potrosim zlato za sekundu
    nema štednje.

Slične teme

1. Travian V postaje Travian Kingdoms
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 28.02.15, 22:16