Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Rimljani vojska

White Duke
    Gost

Uobičajeno Rimljani vojska

Zanima me kasnije kad ču imat 5 6 naselja da li j rimska pješadija(imperian,pretorina i legionar) dovoljno jaka za obranu protiv konjice i napad na iste.

Ako mi to neko može reći koje sam iskusni rimljanin jer jedno je ono što piše u uputama a jedno je prava igra.

Član foruma malcolm's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od White Duke Vidi post
    Zanima me kasnije kad ču imat 5 6 naselja da li j rimska pješadija(imperian,pretorina i legionar) dovoljno jaka za obranu protiv konjice i napad na iste.

Ako mi to neko može reći koje sam iskusni rimljanin jer jedno je ono što piše u uputama a jedno je prava igra.
    je.........legionari su podjednako za napad i obranu,pretoriani za obranu,a imperiani ubijaju u napadu.....sve ovisi i o velicini vojske ali i o upgradu u oruzarnici i kovacnici
    nestao mi sig.....:(

mister11
    Gost

Uobičajeno

nisam nešto preiskusan, ali...
    legionari i pretoriani s razvijenom obranom bi mogli poslužiti ali ako ih ima više od konjice (puno više)
    imperijani teško jer su oni napadački orjentirani osim ako im ne rezviješ obranu ne visoki lvl, ali bolje nemoj nego ih koristi za napade a za vrijeme napada s konjicom na tebe ih sakriji u drugo naselje
    ovo možda malo glupo zvuči, ali ja bi se probao braniti i s caesarisima ako te ne napadaju s njima jer su dobri u obrani, ali ako ih protivnik šalje na tebe tvoji su gotovi jer su jači napadači

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

kombiniraš pretorijane s teutonskim kopljima, to je savršena kombinacija...nađeš susjeda teuta, i ti njemu šalješ prete, on tebi koplja....

Uobičajeno

Citat Citat od liverpool FC Vidi post
    kombiniraš pretorijane s teutonskim kopljima, to je savršena kombinacija...nađeš susjeda teuta, i ti njemu šalješ prete, on tebi koplja....
    Istina...
    Tako ja i susjed na s2 igramo...

I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

by big yellow guy

dola
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od liverpool FC Vidi post
    eto vidiš dobra ideja

Slične teme

1. Teuti-Rimljani ili Gali
    By oltar in forum Stara pitanja
    Odgovori: 37
    Zadnji post: 13.02.11, 22:09
  2. [Tutorial] Rimljani by Slacker
    By Crveni zmaj in forum Upute - FAQ
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 28.12.09, 02:29
  3. [Tutorial] Rimljani T3.5
    By Trilithon in forum Upute - FAQ