Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od 15

Tema: [Tutorial] Travianer - Objasnjenja zadataka

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

DAN 54
    Tonks pravu prirodu

Bez poruku da smo pokrenuti Matricia nam nekoliko savjeta o podrijetlu dati naše prase. Između ostalog, mora da ima veze.

Onda smo pokrenuti Tonk izravno na stražnji od Gallierlagers očekuju nas na području violets.

On nam može dati više informacija. Ovo stavlja se van, ali samo ako smo mu dati 3 stvari.

1. A Loorbeerkranz
    2. Vječni violets
    3. Plemeniti odjeća

U lovor vijenac Karamix smo dobili u tom odjeća za Isolde i violets je u oku od lubanje rock.

Sa 3 stvari koje su sada natrag na Tonk. On je sve što i vi ćete dobiti od obale mora reći. Direktni smo neće ići, ali će ispasti.

Mi sada izvoditi na jezeru između Kuća i Livije Jolaisus. Tu je toranj u vodu. mi kliknite na ovaj, pročitajte informacije koje je kasnije postao važan i tako je završio zadatak.

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

DAN 57
    MehanizmiPoruka od Horatios umu:

Navod
    Staviti XXXXXXX Hello!

I'm a: Horatio. Pravi, vjerujte mi! Istom mjestu, istom mjestu?

Horatio

Prvo, ići pogled na ruševine (s Mundus Vult decipi kao slogan)

Duh je i tu je već čeka na nas. Prvo, mi test i ako mu je on pravi duh, i pita kako mi dođe u zabranjeno područje? On će nam dati znak da Tonratius u svojim zidovima tajni tunel izgradili ovdje. Ovaj lik iz našeg zadatka.

Prvi smo poduzeli Scrolls kako 1,2,3,4,5,6,7. Posljednji je magija zaštita tla najave.

Tada smo uklonili kamena u lijevom kutu.

Sada smo uspon do pristup portalu i vidim da 4 portali i 9 kamenje prikazivanja.

Prvo, pritisnite sljedeće kamenje u ispravan redoslijed: 2-7-6

Onda smo čekati do mehanizam je dovršen i unesite portal 4 (crveni X) u kojem smo toranj na more.

Sada smo pokrenuli stepenice jednom visoke, a neposredno uz vrata i kula na portal. (mala preklopnici)

Vratiti se dolje i pritisnite zajednica ponovno u sljedećim redoslijedom: 3-9-1 portal i pritisnite 5 (crveni X)

Portal će razgovarati s nama i daje nam neki nagovještaj o sudbini na prase, ali više nažalost, još ne.

To je ujedno i zadatak je završila.

Na portalu ponovno ga ostavite da se može gurnuti na kamena ploča kamenja 2-7-6 i proći kroz Portala 1 (crvena). Sada dolazi joj na clay pit na stijenama iz lubanje i mogu nastaviti normalno.

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

DAN 60
    Scheintotregel

Ćete dobiti sljedeću poruku od Matricia:

Navod
    Huhu, xxxxxxxxx!

Imam nachgesinnt i vjerujem rješenje za vaš problem je znati: Scheintotregel! Mi moramo predmeta, od duhova mrtvih duša. Najbolja dva, jer ste ponekad s runolista na putu.

Toplo se pozdravila,

Matricia

Pokreće prvi Matricia, koja objašnjava sve što vas opet. Tada izravno na Tombo, da joj lubanje hats pita. The će Vam reći da su oni bili potonuo u glib.

Tako, bez obzira na blato i kape. Budući da nije bilo stalnih mjesto gdje su oni, oni će morati pretraživanje dok ste ga.

Imate li ga, on donosi Matricia, a zatim poziv na kape.

S hats u inventar, mi ćemo nastaviti kroz portale. Podsjetnik: 2-7-6 portal i 4 i onda 3-9-1 i portal 5. Natrag ići sa 2-7-6 i Portala 1

The čuvarice Portales, međutim, tek treba skupit snage i mogu ti samo kratko na nedopuštenom području.

Zemlje njihove opet direktno u portal prostora i zadatak je završen.

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

DAN 63
    Rescue nears

Jolaisus Post:

Navod
    Moj hrabri prijatelj,

Tako želite put u Zabranjene Površina usuditi? Matricia je mene poslao poruku s zahtjev, za koju je otok u održavanju jednog oka gdje na portalu. Tako bih mogao šetati na provjerite da hums i buzzing nedavno kada pristupi jedan otok. U nadi da je ovo prava stvar za Vas napraviti vrijedna referenca je ....

Vaša brigu Jolaisus

Runs sada na propast (možda prije Jolaisus i Matricia), oni ulaze (Mundus Vult Decipi) i beamt vas u portal (2-7-6 & Portal 4). Nakon zatim u sljedećem soba portal izravno u zabranjeno područje next (3-9-1 portal 5).

Nakon što smo se izvoditi samo jednom da svinje, koje je vezao daliegt.

Od svinjskog smo dobili znak da imamo čaroban sklopivi nož. Tako smo i dalje izravnim božanskim kovati i unesite ga

Tamo smo brzo zgrabite čarobnom sklopivi nož i napustiti zgradu.

Sada natrag na svinje i brzo ga slobodna od shackles. Nažalost, ne možemo pratiti pig kako je samo pravi vlasnik je svinja može biti izdana. Ovo je ujedno do sada dokazati.

The pig predstavlja nas 7 pitanja, koja treba odgovoriti:

Odgovore na pitanja:

Pitanje 1: Rezervni u roku, onda je potrebno u UD
    Question 2: The Hero od svinjske sprema
    Question 3: 7 ovaca
    Pitanje 4: Sling
    Pitanje 5: Stari okvir
    Pitanje 6: Žene bez Men's monitoring
    Pitanje 7: kućanstvu robovi

To je vaše slobodne svinje i dobiti nakon što u radnom Soba 2 svemirski brod su, sljedeću poruku:

Navod
    I hvala vam za moje oslobođenje.

Bio sam sužanj od Druids. I to je ono što mi je rekla:

"Verhilf me luck amulet. Vi ste učinili jednom, brate! I na sreću, bili su progonjeni, dok je nesreća grabbed me. Ja coveted. Od verwahrtest Vam sreću amulet s Vašeg prijatelja Tonkarius, ali je ukradenih. Horatio i njegov klan! I ostaviti vas samo besplatno, Schlabberlatz ako mi pomogne, novi amulet ili kako bi stari da ih ispunim.
    Imam moć! Jer sam bio Registracija prerasta u piglet i prozor geschubst. I sam je bio Registracija ahnungsloses, odrasla svinja je doveo do sebe. Dok sam zaboravio, uključujući i vaš dom i vi izgubili na Horatio. "

The Druid je moj brat blizanac. A sada, jer smo obojica znali istine, dovede me do Matricia.

Tako je samo ostaviti portal (2-7-6 Portal 1) i direktno na prase Matricia postavljeni tako da se može oporaviti.

Kraj pitanja
    Uređeno od strane WoltLab (08.08.08 um 21:57 Uhr)

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

66 U dan podzemne rijeke
    08.08.2008 Frido ~ ~

Senkel Post:

Navod
    Pozdrav xxxxxxxxx,

na, što je vaš sretan ribičima? Jeste li ikada pronašao drugu prikolicu? Nedostatak za cleverness ili blagostanje? (Ne da bih se Apart.) Moć sam ovo čudno vode map, moje oči ne bih mogao stati iz njega. Ako je zaista ništa?

Mnogi pozdrav

Senkel

Dakle: prva u Senkel da nas malo što vodi vein pripovijeda.

Sada smo pokrenuti izravno na Kippfix i dovedi ga sa šibom. Ako to ne izravno rausrücken, verzagen ne pitaj opet.

To traje do konoba u rimske granice (s Livije kuća) samo sjeverno od kojih je ograđeno područje. On nastoji vode vene, sa štapom.

Konačno, amulet Senkel, cleverness show, koji u svojoj jezgri imaju found.
    To je sve

Slične teme

1. Izašao je Travianer na engleskom
    By Matejm in forum Općenito
    Odgovori: 696
    Zadnji post: 25.09.10, 15:09
  2. [Tutorial] Kako NE SMIJE izgledati tutorial
    By Dr_Evil in forum Upute - FAQ
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 21.10.09, 10:50
  3. Mogu li dobiti redoslijed Questmasterovih zadataka?
    By big bang in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 12.04.09, 11:19
  4. Travianer
    By WoltLab in forum Stara pitanja
    Odgovori: 24
    Zadnji post: 02.05.08, 15:15

Pravila postanja