Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 12

Tema: Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje

Član foruma burne's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Daumen hoch Osvajanje vlastitog sela - bilo kad i bilo gdje

Osvrnuo bi se na jednu situaciju koju sam nekidan imao.

Naime, pred nekih 20 dana sam se raspitivao kod nekoliko osoba o ovom pitanju. Izmedju ostaloga i MH, te supporta, i par ljudi s kojima sam dobar, a u top igračima su. I svi su mi rekli isti odgovor:

Kada osvajaš svoje selo gubiš slijedeće

- Rezidenciju (jer je moraš :katapult
    - Zid (jer to nestane, a i bolje da ga nema pa ga onda van
    - Razvoje u akademiji
    - Nadogradnje u kovačnici/oružarnici
    - Vojsku iz tog sela

što mi je puno pomoglo. No na pitanje, naivno moje, trebaju li mi za to kulturalni bodovi. Apsolutno svaki mi je rekao da trebaju.

I tako ja pred par dana slažem jednu akciju, i ne uspijem osvojit selo u kompletu, već reko, sutra ću. No savez kojeg sam napadao ima jaku deff strategiju, pa sam poslao jedan plan B napad, a ostavio otvorenu opciju plana A. Naravno. Plan A je uspio i sad ja bezbrižno mislim - KB-ovi su ispunjeni, čekaju se novi, ova ekipa senatora šta je išla će se vratiti (2 komada).

Zaključak priče je bio - selo sam osvojio 3 puta :senator:.

I pitam se kako je to moguće? Dragi moji - Kulturalni bodovi vam ne trebaju da bi svoje selo osvajali i oslobađali slotove za senatore / naseljenike u BILO KOJEM trenutku.

Naime, logika nalaže da se bez promjene broja gradova ne gledaju KB-ovi i sami sebi u bilo koje doba možete osvajati selo!

S obzirom da na ovo pitanje mi nitko nije dao do sada odgovor - evo da imaju napismeno svi koje ovo zanima.

Pozdrav svima

burne

Gino65
    Gost

Uobičajeno

ja radim drugo naselje sada tj drugoga naseljenika za drugo selo

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

yap burne, tako je....

Član foruma n00b's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Gino65 Vidi post
    ja radim drugo naselje sada tj drugoga naseljenika za drugo selo
    i..? sta onda?

Selo ima odanost, svakim napadom odanost se smanjuje, u zadnjem napadu ce pisati nesto ovakvo: Naselje xxx se pridruzilo Vasem carstvu! - nemoj me primat za jezik

Znaci zakljucak je - ti trebas napasti 3-4-5 puta senatorom da bi na kraju uspio oduzeti selo, u selu ce nestati sve ono sto si nabrojio + sve razine zgrada i resursnih polja ce se smanjiti za jedan!

I josh neshto! Ti kada napadas nekoga i nemas dovoljno Kulturalnih Bodova(KB) neces mu uspijeti uzeti selo ili smanjiti odanost vec ce ti pisati neshto slicno ovome: Nemate dovoljno Kulturalnih Bodova! - opet me nemoj primati za jezik

p.s. kako to da se nitko nije usudio odgovoriti na ovo malo duze pitanje?

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od n00b Vidi post
    Znaci zakljucak je - ti trebas napasti 3-4-5 puta senatorom da bi na kraju uspio oduzeti selo, u selu ce nestati sve ono sto si nabrojio + sve razine zgrada i resursnih polja ce se smanjiti za jedan!
    Procitaj jos jednom naslov

Osvajanje vlastitog sela. Dakle, da ponovim. Selo je bilo osvojeno (svježe) jos nije bila reza dignuta. Odanost 0%. Došao sam 4 sata poslije sa 2 senatora (1 + 1, dva napada). I oba su mi osvojila selo.

Zaključak je bio - SVOJE selo - KOJE IMAŠ. Možeš osvojiti u bilo kojem trenutku ako imaš slot + senatora.

Osvojio sam 6 sela do sada, tako da znam osvajat i proceduru. Malo sam ovo skratio pa nije bilo skroz jasno. Uglavnom, samo je bitna bila poanta - spuštat odanost samom sebi možeš bilo kada bez kulturalnih bodova - ne uzimaš novo selo, broj sela ostaje isti.

A mnogi igrači u top50 ne znaju da se to može, i čekaju kulturalce da stignu. Pa sam čisto tio natipkat.

A lol na ovaj reply od maloprije.

Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od n00b Vidi post
    i..? sta onda?

Selo ima odanost, svakim napadom odanost se smanjuje, u zadnjem napadu ce pisati nesto ovakvo: Naselje xxx se pridruzilo Vasem carstvu! - nemoj me primat za jezik

I josh neshto! Ti kada napadas nekoga i nemas dovoljno Kulturalnih Bodova(KB) neces mu uspijeti uzeti selo ili smanjiti odanost vec ce ti pisati neshto slicno ovome: Nemate dovoljno Kulturalnih Bodova! - opet me nemoj primati za jezik

p.s. kako to da se nitko nije usudio odgovoriti na ovo malo duze pitanje?
    ili 7

pa kad si je sam odgovorio :p:p

edit: n00be, smanje se za 1 lvl polja, samo ako je branitelj slabiji od napadača po popu...

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od liverpool FC Vidi post
    ili 7

pa kad si je sam odgovorio :p:p

edit: n00be, smanje se za 1 lvl polja, samo ako je branitelj slabiji od napadača po popu...
    Kad sam sebi osvajas onda ne gubis nista (osim onog gore navedenog), da. Kad tudjeg osvajas, gubis ako je slabiji 10%. Neznam koliko ako je jaci.

Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od burne Vidi post
    Kad sam sebi osvajas onda ne gubis nista (osim onog gore navedenog), da. Kad tudjeg osvajas, gubis ako je slabiji 10%. Neznam koliko ako je jaci.
    ako je jaci ne gubis nista...

macak12345
    Gost

Uobičajeno

pa sam si sebi odgovorio...

White Duke
    Gost

Uobičajeno

Kad kaže osvoji sam svoje selo,na kaj ti točlno misliš.

Slične teme

1. Odgovori: 19
    Zadnji post: 22.07.10, 17:15
  2. To bi bilo to.
    By floosh in forum Obavijesti
    Odgovori: 88
    Zadnji post: 13.07.10, 18:56
  3. WW igrac i osvajanje sela
    By illblader in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 23.01.10, 22:35
  4. Osvajanje svog sela