Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 56

Tema: Kazna kod pozivanja u igru zbog zlata

Uobičajeno

Zar se po novim pravilima zabranjuje i slanje resursa igračima registriranim preko osobnog linka? Ili samo u slučaju da su igrači istog računala?

Ja imam polubrata i njegovu curu i prije nego sam ovo pročitao poslao sam u par navrata pola satne proizvodnje. Što je bilo u skladu sa pravilima.

Da li se to smije još uvijek ili ne?

Napominjem da nismo igrači istog računala (iako sam se doduše jednom ulogirao kod njih doma da im pokažem travian (koji im se svidio) prije nego su se uopće registrirali - poslije toga nikad više).

Deviant
    Gost

Uobičajeno

To 'prvo' logiranje i nije toliko bitno jer se vecina igraca znala logirati na svoj racun sa tudih racunala koji tad jos nisu bili 'sluzbeno' ukljuceni u igru.

Sto se resursa tice, ako nije rijeci korisnicima istog racunala ili cuvarima racuna, nema razloga da se ne salju resursi u visini jednosatne proizvodnje unutar 24h.

Medutim, ako se pojavi jos par faktora koji se nikako ne uklapaju u cjelokupnu sliku... onda nastaju problemi.

ronaldo900
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Pozz

ovako, previše ljudi to ne shvaća ozbiljno i poziva sebi po 2 - 5 - 10 novih "prijatelja" da bi dobili po 20 zlata od njih. Čudno je što svi ti prijatelji igraju sa istog računara :mad:

od ovog momenta, svi koji budu imali pozvane igrače u igru, a da se radi o igračima na istom pc, da su slani resursi za razvoj, ulazilo se na acc od tog pozvanog igraca biti će kažnjenji bez prijašnjeg blokiranja.

Svi multi računi koji su pozvani u igru biti će obrisani a svi koji su pozivali gube sve resurse u skladištu, svu vojsku, i 25% populacije bez ikakvih opomena ili blokiranja. Pa ako vam se isplati za 20 zlata slobodno.

Pozz
    prvo ste rekli da cemo dobivat zlato ak potovemo igrace sad ste i to zabranili pa kaj cete jos.lance nam stavit
    __________________________________________________ ________________________

floosh
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od ronaldo900 Vidi post
    prvo ste rekli da cemo dobivat zlato ak potovemo igrace sad ste i to zabranili pa kaj cete jos.lance nam stavit
    __________________________________________________ ________________________

???

Pozovi igrača, kada on stigne do 75 ppl dobiti ces zlato, samo ako ti pozoves igraca, i on slucajno igra sa istog pc kao i ti, i on slucajno od tebe dobiva resurse da bi sto prije nabio 75 ppl, i on slucajno uvjek u isto vrijeme kao i ti online, eeeeee onda ja slucajno blokiram sve

Menu
    Gost

Uobičajeno

Ccc...znamo kako je Gollum prošao...

Eugen
    Gost

Uobičajeno

Moram priznat,htio sam igrat ispocetka,bez ikakve veze između 2 acc,drugi je trebo biti sa galima!AL PEKLA BI ME SAVJEST!PECE ME I OD SAME POMISLI!

Član foruma jackass9's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

ajoj,ovo je bilo...

vitrenik
    Gost

Uobičajeno

Jel ja mogu biti sitter onome koga sam pozvao, jel to legalno naravno bez slanja resursa?

Član foruma Barbir's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Falus Vidi post
    hehehe... da da... HDZ i ostali se brinu i izmisljaju neke "Pro-Natalitet-Kampanje" i pricaju o kojekakvim demografskim obnovama hrvatske a vi tu kaznjavate obitelji sa velikom brojem clanova u obitelji!!! SRAM VAS BILO! puj, puj puj!

sam jos fali da trudne travian igracice trerate na abortus kako joj u dalekoj budcnost dijete nebi igralo na istoj IP ardesi, pa ista dobila 20 zlata.

sramota...

hehehe
    :p

reko sam vec da ce doc to toga. al ako budete strogi super. bit ce puno novih farmi, nakon sto odustanu kad ostanu bez vojske i sve im bude smanjeno za 25%! hehehe
    IDEMO DALJE!!!

Shadowfax
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od vitrenik Vidi post
    Jel ja mogu biti sitter onome koga sam pozvao, jel to legalno naravno bez slanja resursa?
    je............

Slične teme

1. Kazna za varanje
    By pachenko in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 28.03.09, 15:58
  2. Kolika je kazna za prekršaje u igri?
    By balavander in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 21.03.09, 20:12
  3. ban zbog vrjeđanja
    By mister11 in forum Stara pitanja