Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 11

Tema: objave rata

Her Cindric
    Gost

Uobičajeno objave rata

Dali to nes znaci u ovoj igrici ak netki savez nekom obajvi rat?
    kao sto je napr. bilo u ogame-u pa mos napadat do besvjesti

Uobičajeno

pa objavite rat i onda mi ovde zbrajamo ako bih admini da to ovako fukcijonira znaci koji savez izgubi manje jedinica pobjedio je!
    Budala koja prodaje pamet okolo i naokolo..a priznajem nisam bas pmetan .. By kreten

Her Cindric
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Cro Vidi post
    pa objavite rat i onda mi ovde zbrajamo ako bih admini da to ovako fukcijonira znaci koji savez izgubi manje jedinica pobjedio je!
    e to bi bilo fora kad netko obajvi rat nekom nek objavi pod diplomatika. I onda kad su borbe nek naprave screanshotove pa uploudaju i stave linkove na forum i na taj nacin izgubljeni budu javno osramocnei

Član foruma
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

to nema veze sa brojem jedinica ako se zna,stvar je u rezultatu,jer moze se frtvovati puno jedinica za nesto vazno
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

PRETRAZITE forum prije nego postate,PRETRAGA

PROCITAJTE
    PRAVILA FORUMA
    FAQ - ako vam je engleski problem uskoro ce biti dotupan i na hrvatskom - FAQ NA HRVATSKOM
    PRAVILA IGRE

NEĆU VAM MIJENJATI NICK AKO NISTE NA FORUMU BAREM POLA GODINE-GODINU. AKO NISTE U TOJ KATEGORIJI, MOLIM VAS NEMOJTE MI SE JAVLJATI S PITANJEM MOGU LI TO UČINITI! HVALA

Uobičajeno

Citat Citat od shaggy Vidi post
    to nema veze sa brojem jedinica ako se zna,stvar je u rezultatu,jer moze se frtvovati puno jedinica za nesto vazno
    ee nisi me skuzio broji se broj jedinica koji savez izgubi vise jedinica izgubio je mogli bi uvest nesta sta pobjednik dobiva od saveza recimo svvako iz savez mora dati svega 100 pobjednicima a moze se igrat ko ce prije ubiti odredeni broj vojnika!!
    Budala koja prodaje pamet okolo i naokolo..a priznajem nisam bas pmetan .. By kreten

Član foruma
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

ee nisi me skuzio broji se broj jedinica koji savez izgubi vise jedinica izgubio je mogli bi uvest nesta sta pobjednik dobiva od saveza recimo svvako iz savez mora dati svega 100 pobjednicima a moze se igrat ko ce prije ubiti odredeni broj vojnika!!
    ma nema to smisla,kad krenu pravi ratovi necete traziti nove neke izazove bit ce vam dovoljan da vas neko ne sravna sa zemljom i da vi nekog pokusate vjerujte
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

PROCITAJTE
    PRAVILA FORUMA
    FAQ - ako vam je engleski problem uskoro ce biti dotupan i na hrvatskom - FAQ NA HRVATSKOM
    PRAVILA IGRE

NEĆU VAM MIJENJATI NICK AKO NISTE NA FORUMU BAREM POLA GODINE-GODINU. AKO NISTE U TOJ KATEGORIJI, MOLIM VAS NEMOJTE MI SE JAVLJATI S PITANJEM MOGU LI TO UČINITI! HVALA

Rex Mundi
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Her Cindric Vidi post
    e to bi bilo fora kad netko obajvi rat nekom nek objavi pod diplomatika. I onda kad su borbe nek naprave screanshotove pa uploudaju i stave linkove na forum i na taj nacin izgubljeni budu javno osramocnei
    To je odlicna ideja, koja je vec prihvacena, na stranim serverima; nasto kao Finest Attack & Defense Reports, tu stvarno zna bit svega

Član foruma
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Rex Mundi Vidi post
    To je odlicna ideja, koja je vec prihvacena, na stranim serverima; nasto kao Finest Attack & Defense Reports, tu stvarno zna bit svega
    ma ok to,ali ovo zbrajanje zrtava i slicno,nema pas smisla previse,koga briga kolko vojnika izgubi ako dobije ono sto zeli

PROCITAJTE
    PRAVILA FORUMA
    PRAVILA IGRE

Član foruma spansko's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Frage

VEZANO ZA RATOVE, MOŽE LI MI TKO DATI NEKI LINK GDJE JE
    OBJAŠNJENO NA KOM PRINCIPU FUNKCIONIRAJU RATOVI I ŠTO SE
    DOGODI KAD NPR. SAVEZ XXX ZARATI SA SAVEZOM XXX
    BTW.TRAŽIO SAM DRUGDJE POD TEMU RATOVI ITD. ALI NISAM
    NIŠ NAŠAO HVALA UNAPRIJED:rolleyes::rolleyes:

Član foruma yasha's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

To rat znači da su u ratu, tj. da se cijeli savezi tuku itd. Jedino mi nije jesno zašto skoro nitko ne objavljuje rat ak se stalno tuku....
    Gnilort Boon.

Pravila postanja