Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Rezidencija>Dvorac

Hero111
    Gost

Uobičajeno Rezidencija>Dvorac

Iz nekog razloga sam u glavnom gradu izgradio rezidenciju na lvl 20 ali sad razmišljam o prednostima dvorca pa imam par pitanja,nadam se da neko zna odgovor.
    Iz glavnog grada mogu napadati sa 3 senatora iako sam već osvojio selo iz njega?
    Želim zamijeniti rezidenciju za dvorac na način da srušim rezidenciju sa lvl 20 i izgradim dvorac (vjerujte mi,isplati mi se!).Kakve su posljedice?
    Hoću li nakon rušenja rezidencije ostati bez glavnog grada i izgubiti sva polja 10+?
    I sela koja su izgrađena/osvojena od tog sela za vrijeme rezidencije ostaju ili ih gubim :confused:

E još nešto,čisto informativno,kad dolaze Natari na speed server?Na običnom je nakon 300 dana ali trenutno igram speed i prošlo je 62 dana od početka i sad ja se spremam za Natare (50k+ ) iako nemam pojma kad dolaze...

Hvala!

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hero111 Vidi post
    Iz nekog razloga sam u glavnom gradu izgradio rezidenciju na lvl 20 ali sad razmišljam o prednostima dvorca pa imam par pitanja,nadam se da neko zna odgovor.
    Iz glavnog grada mogu napadati sa 3 senatora iako sam već osvojio selo iz njega?
    Želim zamijeniti rezidenciju za dvorac na način da srušim rezidenciju sa lvl 20 i izgradim dvorac (vjerujte mi,isplati mi se!).Kakve su posljedice?
    Hoću li nakon rušenja rezidencije ostati bez glavnog grada i izgubiti sva polja 10+?
    I sela koja su izgrađena/osvojena od tog sela za vrijeme rezidencije ostaju ili ih gubim :confused:

E još nešto,čisto informativno,kad dolaze Natari na speed server?Na običnom je nakon 300 dana ali trenutno igram speed i prošlo je 62 dana od početka i sad ja se spremam za Natare (50k+ ) iako nemam pojma kad dolaze...

Hvala!
    1.možeš samo s jednim pošto si iskristio 2 slota kod rezidencije
    2.Zašto bi ostao bez polja ako ti je to i dalje glavni grad
    3.Ostaju
    ...

Cvija
    Gost

Uobičajeno

Na speedu ti je poslije 100 dana... strpi se jos malo i eto ti natarA

Hero111
    Gost

Uobičajeno

E super,hvala!Zbog Natara i igram,ovaj Sim City stil mi je već dosadio ali dobro...Za 40 dana bit će još 48000 novih boraca sa sjekirom (u glavnom gradu) znači pristojno se potući i brisati Idem rušiti tu rezidenciju...

Cvija
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Hero111 Vidi post
    E super,hvala!Zbog Natara i igram,ovaj Sim City stil mi je već dosadio ali dobro...Za 40 dana bit će još 48000 novih boraca sa sjekirom (u glavnom gradu) znači pristojno se potući i brisati Idem rušiti tu rezidenciju...
    HEhe svaka cast covjece ja sam napravio jednog lika.. drug me je zamolio... sad idem uzet 15 croop... i samo vojsku pravit... opskrbljivace me savez jedan... pa cu za mj. dana rec svoj nick al sad sam anonimni WW Crusher

Uobičajeno

Eto odogovori dobijeni ide lock.

"Zrinjski ti si moja sreća, Zrinjski, ti si život moj, nek' se naša pjesma čuje, ajde Zrinjski zabij gol."

Slične teme

1. dvorac & rezidencija
    By Totonko in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 27.02.09, 10:45
  2. rezidencija ili dvorac?
    By ponovo gerrard in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 25.02.09, 20:36
  3. dvorac-rezidencija
    By mrle in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3