Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 12

Tema: Sramotni savezi

Član foruma m_a_t_e_j_a's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno Sramotni savezi

Hey! Imam pitanje u vezi nekih saveza.. Zar se može dopustiti da ljudi iz nekog saveza tako dugo napadaju nekog člana drugog saveza dok ne prihvati pozivnicu za taj napadačev savez?? Jel to normalno?? Meni je to sramotno.. ako je savez, on bi morao pozivati neke članove koji žele ući, a ne druge prisiljavati i to samo zato da bi popunili savez ili bili na večem rangu.. Glupost!!!! Dopušta li se to? :gun:
    Aaajem si jej.... XD :eek::eek::bic:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

ima takvih saveza na s2 ali ja se nedam

Uobičajeno

To su i mome prijatelju radili i dopusta se..

"Zrinjski ti si moja sreća, Zrinjski, ti si život moj, nek' se naša pjesma čuje, ajde Zrinjski zabij gol."

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Zašto to ne bi bilo dopušteno?

Ako je član kvalitetan i imate obrane, branite člana! Ako nemate obrane, član je za vas izgubljen i ugasit će acc ili prijeć k njima.

A nemoj bit lijena napisat nam u trač rubriku koji to savez radi. Nek' se zna koji će nam savez bit omiljen, a kojim ćemo bit zgađeni.

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

haha.. vrlo funny! .. ne mislim ja nikoga tračati .. već samo velim!.. što.. ljudi bi se regali na Travian da budu prisiljeni na nekakva sranja?? Mislim stvarno.. netko igra 4 mjeseca i više i slično i onda ga neki debil u nešto prisiljava.. najbolje da briše account! Drugo mu ništa ne preostaje.. naravno ili se braniti.. ali kako će kad se uvijek najbolji okome na početnike! Strašno kakvi ljudi sve postoje! ...

daky00
    Gost

Uobičajeno

Tako se i meni dogodilo al sam se izvukao al bilo je gadno

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

ma.. nije da se meni to dogodilo nego igračima našeg saveza.. žale se i ništa.. a ja im neznam kako pomoći.. a već je jedan obriso account zbog toga i sve ostale koje je pozvao na to potaknuo... neznam što reć... ako je Travian igra onda se bi morala igrati, a ne igrače iskorištavati.. Svatko ima pravo na igru, a ne na prisilu!

Uobičajeno

Citat Citat od m_a_t_e_j_a Vidi post
    ma.. nije da se meni to dogodilo nego igračima našeg saveza.. žale se i ništa.. a ja im neznam kako pomoći.. a već je jedan obriso account zbog toga i sve ostale koje je pozvao na to potaknuo... neznam što reć... ako je Travian igra onda se bi morala igrati, a ne igrače iskorištavati.. Svatko ima pravo na igru, a ne na prisilu!
    Točno slazem se , al takva ti je to igra , pretezito RATNA IGRA i nema priče.

"Zrinjski ti si moja sreća, Zrinjski, ti si život moj, nek' se naša pjesma čuje, ajde Zrinjski zabij gol."

Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Antonio11 Vidi post
    Točno slazem se , al takva ti je to igra , pretezito RATNA IGRA i nema priče.
    pa da ratna igra... ali svatko bi morao imati svoja prava!!

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ne da ti se tračati... Dakle mi ne smijemo znati koji savez je nastao prisiljavanjem igrača da u nj uđu?
    Pa čemu onda uopće pitanje o tome?

A prava u igrici su ti da moš pljačkat i bit opljačkana, moš kakat i bit skatana i to ti je otprilike sve.

Slične teme

1. savezi novi s3
    By Stipeee in forum hr3
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 10.08.10, 11:27
  2. DARK™ vs Đ-Savezi
    By NINO THE KILLER in forum hr4
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 14.02.10, 12:36
  3. Netko me napada a savezi su nam u nap-u
    By Area in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1