Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Pocetnicke greske?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno Pocetnicke greske?

Postavit cu par glupih pitanja ali eto novi sam pa mi valjda necete zamjeriti..
    Prije pocetka igre informirao sam se koliko sam mogao ali mislim da sam svejedno napravio par pogresaka koje ce bitno utjecati na daljnji tijek igre..,pa bi vas zamolio za par savjeta ako ikako mogu nesto od ucinjenog ispraviti...
    Dakle,krenuo sam jucer i sad imam ovakvo stanje:
    3 glinokopa na lvl.1
    2 drvo lvl.1
    2 zeljezo lvl.1
    2 hrana lvl.2
    Uz to,napravio sam gresku sto sam sagradio zitnicu i skladiste sto ocito u samom pocetku igre nije potrebno..
    Skroviste resursa mi je na lvl.2 i glavna zgrada na lvl.2...
    Vec sad imam problema sa nedostatkom resursa jer moram cekati po par sati da bi jedno polje resursa mogao nadograditi..
    Molim Vas za par savjeta sto i kako dalje i unaprijed se ispricavam zbog ovak "glupih" pitanja...
    P.S. Imam zastitu jos 12 dana...valjda mogu popraviti stanje??

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Cool

Svi mi ponekad moramo čekati .Par sati i ponekad cijeli dan da se dalje razvijamo.Potrošio si rese i sada čekaš da se napune, pa da ponovo gradiš.To što si izgradio skladište tako rano je mala greška.Moj savijet::Razvijaj resurse i pazi na hranu/žito/ i za par dana počni SKROVIŠTA .Prati forum i puno ćeš naučiti.Napravi si sam strategiju razvoja.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Hvala...
    I jos nesto..
    Trebam li potrositi zlato koje sam dobio u pocetku igre??

LjubiteljDobreKapljice
    Gost

Uobičajeno

zašto gradite skrovišta tako rano??
    pod zaštitom ste određeno vrijeme!!!!
    zlato potroši, ja bar jesam...
    za dodatak resursa, bar

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Böse

:paladin:-7. ,8. dan počni polako dizati skrovište.Pusti ove kaj štede na tome i kaj vele da ne moraš.Skrovište glavu(rese) čuva.Kada te par puta napadnu i ništa ne uzmu odustanu.Imaš jako puno o tome na forumu(-ö,ö.ö-)(-ö,ö.ö-)(-ö,ö.ö-) Što se zlata tiče troši ,amožeš i poslije.Ja sam za par dana ne odmah
    Uređeno od strane bero (19.12.07 um 11:21 Uhr) Razlog: dodatak

Lord Mike
    Gost

Uobičajeno

ne zlato koristi poslije svi smo se mi zaje**li sad nemamo zlata osim ak ne narucimo....
    ...na pocetku je najgore iskoristiti zlato...poslije...npr kad imas proizvodnju na npr 120 onda ide plus tih 25% onda imas 120+

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Slazem se sa ovim posljednjim...to je i meni bilo logicno,25% donosi vise ako imas vecu proizvodnju...
    Dobro,hvala decki na savjetima. Znaci nisam se toliko zeznuo sa nekim nelogicnim preranim gradnjama..
    Moze lock

zacov
    Gost

Uobičajeno

Nisi se nista zeznuo. Skroviste moras odmah napraviti na lvl 1 da dobijes extra resurse. Skladiste i zitnica mozda nisu potrebni odmah ali ionako na levelu 1 ne kostaju puno pa i nisi puno ni izgubio.
    Sad samo gradi resurse i nista vise. Posto imas jos 12 dana zastite nitko ti nista ne moze. Onda ti je najbolje jos 10tak dana samo ulagati u resurse. A onda kad ti se priblizi kraj zastite digni skrovista koliko ti treba. Za 10 dana ces vec imati solidnu proizvodnju resursa tako da mozes dici jedno skroviste u jednom danu. Dakle uzmi si 2-3 zadnja dana i samo stancaj skovista tako da imas ih na isteku zastite imas 2-3 skrovista level 10. Zitnicu i skladiste digni samo ako vidis da ti se resursi preko noci skupljaju toliko da ti se skladiste/zitnica skoro napuni.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od zacov Vidi post
    Nisi se nista zeznuo. Skroviste moras odmah napraviti na lvl 1 da dobijes extra resurse. Skladiste i zitnica mozda nisu potrebni odmah ali ionako na levelu 1 ne kostaju puno pa i nisi puno ni izgubio.
    Sad samo gradi resurse i nista vise. Posto imas jos 12 dana zastite nitko ti nista ne moze. Onda ti je najbolje jos 10tak dana samo ulagati u resurse. A onda kad ti se priblizi kraj zastite digni skrovista koliko ti treba. Za 10 dana ces vec imati solidnu proizvodnju resursa tako da mozes dici jedno skroviste u jednom danu. Dakle uzmi si 2-3 zadnja dana i samo stancaj skovista tako da imas ih na isteku zastite imas 2-3 skrovista level 10. Zitnicu i skladiste digni samo ako vidis da ti se resursi preko noci skupljaju toliko da ti se skladiste/zitnica skoro napuni.

Zahvaljujem na pomoci...
    Tako cu i napraviti

Slične teme

1. Greške na s1
    By exAzriel in forum Greške u igri
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 13.10.16, 17:48
  2. greške na hrx speedx3
    By straki in forum Greške u igri
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 18.09.15, 21:47
  3. hr2 greske