Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 22

Tema: Kako se obraniti protiv ljudi bez života?

Banned
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno Kako se obraniti protiv ljudi bez života?

Daklem, stvar je jasna, odeš petkom i subotom van, a tip te napadne u pol tri ujutro i dekne ti sve rese (i/ili vojsku)...

Normalno da to vrijeme nisam doma kad petkom i subotom već u 7-8 budem bvani i krećem sa pivom i malom na zabavu, mislim, kako se obraniti od takvih? Jel im treba kupiti 20 grama života, pa da i oni izađu van iz kuće? :p

Jel ima tko kakav prijedol, jer ako odem van u 8, do 2-3 ujutro se uvjek nakupi dovoljno resursa da me opljačka... Heljp meee....:bang:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

sitter

troop save(slanje vojske na 8-9 sati)

skrovišta

nema druge........ili traži pomoć saveza
    ...

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Valnjes Vidi post
    Daklem, stvar je jasna, odeš petkom i subotom van, a tip te napadne u pol tri ujutro i dekne ti sve rese (i/ili vojsku)...

Normalno da to vrijeme nisam doma kad petkom i subotom već u 7-8 budem bvani i krećem sa pivom i malom na zabavu, mislim, kako se obraniti od takvih? Jel im treba kupiti 20 grama života, pa da i oni izađu van iz kuće? :p

Jel ima tko kakav prijedol, jer ako odem van u 8, do 2-3 ujutro se uvjek nakupi dovoljno resursa da me opljačka... Heljp meee....:bang:
    same problem!!!
    mozda je rjesenje da nađes sittera koji nema zivot
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

varatinho
    Gost

Uobičajeno

to je takva igrica ako nemaš vremena nemoj je niti igrati

Extremist
    Gost

Uobičajeno

U igrama ovakvog tipa nikako, jedino da nađeš sittera koji također nema RL-a.

Najbolja obrana od nolifera ti je Xevijeva filozofija (lik je igrao onaj prvi s1) koja ti se svodi otprilike ma nek mi radi šta ga god volja, puca mi k., a ja odo vani važnije mi je to od nekakve glupe igrice.

Ili si nađi drugi tip igrice u kojoj tvoj acc "živi" samo kad se spojiš na server.

oirad
    Gost

Uobičajeno

Sačekuša bih tu jako puno pomogla, ali mora biti takva da mu iz jednog pokušaja dernete svu vojsku kojom napada.

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    U igrama ovakvog tipa nikako, jedino da nađeš sittera koji također nema RL-a.

Najbolja obrana od nolifera ti je Xevijeva filozofija (lik je igrao onaj prvi s1) koja ti se svodi otprilike ma nek mi radi šta ga god volja, puca mi k., a ja odo vani važnije mi je to od nekakve glupe igrice.

Ili si nađi drugi tip igrice u kojoj tvoj acc "živi" samo kad se spojiš na server.
    a koliko acc-ova je meni propalo radi te filozofije
    valjnes nemoj se uopce zabrinjavati radi takvih likova.neka njima tvoji resi to im nece puno pomoci u socijalizaciji
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Član foruma paul's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

sam si reko da ces radije izaci van,sto je i logicno...

kako je reko ex, Xevijeva filozofija... to je dobro... sta sad ako ce tebi neko ukrast 10k ressa. dotle ces ti po**bat curu,a on ce visit za kompom..
    under construction

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Valnjes Vidi post

Trazi pomoc iz saveza!Radi sacekusu!Nađi sittera ili igraj dualll(puno pomaze)!
    Ili nađi Assain!I napravi jedno 3-4 skrovista(prednost imas ako si gal)!
    Uređeno od strane sRGB (05.10.08 um 15:58 Uhr)

Slične teme

1. Napadi i kako se dobro obraniti.
    By Senpai in forum Upute - FAQ
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 28.02.15, 21:26
  2. veleposlanstvo - koliko ljudi stane u savez?
    By b_a_r_o in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 04.10.10, 10:44
  3. Kako se obraniti od katapulta?
    By Charly_95 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 08.04.09, 14:46
  4. Kako se obraniti od uzastopnih napada?
    By Nine in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 05.08.08, 14:24
  5. Kako se obraniti?
    By Domesticus in forum Stara pitanja
    Odgovori: 16
    Zadnji post: 12.10.07, 14:47

Pravila postanja