Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Arena

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno Arena

U uputama i kad ju ideš gradit piše:

Arena
    Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske unutar minimalne udaljenosti od 30 polja.

A u tutorialu:

Arena je mjesto gdje Vaša vojska trenira izdržljivost. Većom razinom postižete bržu i veću pokretljivost vojske izvan minimalne udaljenosti od 30 polja.

http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&mod=352

Sad, što je točno, prvo ili drugo?

mister11
    Gost

Uobičajeno

izvan

Wertox
    Gost

Uobičajeno

Ti kad sagradis arenu,sad recimo 20 level,dobro nije vazno koji level,unutar tvojih 30 polja tebi ce brzina biti ista ko i prije dok nisi imao arenu,a izvan ce ti biti brza,capishi?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Wertox Vidi post
    Ti kad sagradis arenu,sad recimo 20 level,dobro nije vazno koji level,unutar tvojih 30 polja tebi ce brzina biti ista ko i prije dok nisi imao arenu,a izvan ce ti biti brza,capishi?
    Ne trebaš se tako praviti pametan, capishi?
    Lijepo sam (i pristojno) napisao što piše u igri, dakle, dovoljno je da si napisao prvo ili drugo...
    Sad, ako je to tako (a vjerujem da je) zašto to nije ispravljeno? Zar je moguće da niko nije primjetio da pišu dvije suprotne stvari?

Wertox
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od davorblues Vidi post
    Ne trebaš se tako praviti pametan, capishi?
    Lijepo sam (i pristojno) napisao što piše u igri, dakle, dovoljno je da si napisao prvo ili drugo...
    Sad, ako je to tako (a vjerujem da je) zašto to nije ispravljeno? Zar je moguće da niko nije primjetio da pišu dvije suprotne stvari?
    Je,primjueceno je,ali ,jbg,obecanje,ludom radovanje,ma nisam se ja pravio pametna,ovo caspihi,tako,sad sam gledo reklamu za cappy,samo sam htio lijepo pomoc,da se shvati,da bude pregledno.....

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Je,primjueceno je,ali ,jbg,obecanje,ludom radovanje,ma nisam se ja pravio pametna,ovo caspihi,tako,sad sam gledo reklamu za cappy,samo sam htio lijepo pomoc,da se shvati,da bude pregledno.....
    OK Hvala....

Mezuki
    Gost

Uobičajeno

da jer kužiš arena ti pomaže izvan udaljenosti 30 polja brže se jedinice kreću npr. ak ideš u pohod

Slične teme

1. Arena
    By xXxCickoxXx in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 01.12.10, 17:31
  2. Arena
    By Trinket in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 25.07.10, 12:08
  3. arena
    By genijalac in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4