Stranica 6 od 22 PrvaPrva ... 4567816 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 51 do 60 od 220

Tema: Hackeri / Ukradeni acc / Provaljene sifre

Član foruma Mislav's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Daumen runter

Danas mi je netko provalio sifru na hr2 i potrosio nesto zlata bezveze (nasrecu nije puno)
    Citat Citat od Gamer000 Vidi post
    ne laži jedan moj poznanik je natar
    pa gledo sam kako igra
    oni imaju natarski zid a jedinice su im nataranga,natarski vitez,natarov grom,equites natarus itd.
    Citat Citat od Zaxpalesol Vidi post
    Imam account na s3 i želim ga prebaciti na s1. Može li se to?

Član foruma qertz's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mislav Vidi post
    Danas mi je netko provalio sifru na hr2 i potrosio nesto zlata bezveze (nasrecu nije puno)
    Jesi li nekome davao password? Možda imaš uključeno "Remember me" pa ti je netko od prijatelja/braće ušao u acc i potrošio nešto zlata. Ili možda imaš neki lagani pass, npr. datum rođenja...

Inače u 99.9% slučajeva nije riječ o provali ili hakiranju nego je sam korisnik kriv.
    http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

The_Master
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od qertz Vidi post
    Jesi li nekome davao password? Možda imaš uključeno "Remember me" pa ti je netko od prijatelja/braće ušao u acc i potrošio nešto zlata. Ili možda imaš neki lagani pass, npr. datum rođenja...

Inače u 99.9% slučajeva nije riječ o provali ili hakiranju nego je sam korisnik kriv.
    ajde ne pričaj gluposti pa ja sam 3 acc provalio sa jednim programom
    Uređeno od strane The_Master (03.03.09 um 22:38 Uhr)

Član foruma Mislav's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

nije ga lagano pogodit (sad sam ga vec promjenio), nitko nije bio na racunalu na kojem je remember me onsim mene
    EDIT: nebi ni skuzio da mi nije promjenio pass
    Uređeno od strane Mislav (02.03.09 um 12:09 Uhr)
    ne laži jedan moj poznanik je natar
    pa gledo sam kako igra
    oni imaju natarski zid a jedinice su im nataranga,natarski vitez,natarov grom,equites natarus itd.
    Citat Citat od Zaxpalesol Vidi post
    Imam account na s3 i želim ga prebaciti na s1. Može li se to?

Drednaught
    Gost

Uobičajeno

kad sam vidio ovu temu isao sam malo istrazivati... postoji stranica koja objasnjava kako hacknuti bilo koju stranicu u 5 min, ugl izmjeni se mali dio koda stranice kod prijave tako da sta god se upise na to salje na mail sto se upisalo u dio za username i pass... ugl. skinuo sam stranicu od prijave na hdd, malo sam izmjenio kod stranice i sa hdd-a sam je pokrenuo (nemam host a ni netreba mi ) stvarno mi je poslano na mail to sto sam unio u dio za username i pass... i nemojte ubuduce nasjedati na lazne stranice za prijavu jer je hackiranje acc jednostavno i lako ako je treca strana naivna i lakovjerna.

zany
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Drednaught Vidi post
    kad sam vidio ovu temu isao sam malo istrazivati... postoji stranica koja objasnjava kako hacknuti bilo koju stranicu u 5 min, ugl izmjeni se mali dio koda stranice kod prijave tako da sta god se upise na to salje na mail sto se upisalo u dio za username i pass... ugl. skinuo sam stranicu od prijave na hdd, malo sam izmjenio kod stranice i sa hdd-a sam je pokrenuo (nemam host a ni netreba mi ) stvarno mi je poslano na mail to sto sam unio u dio za username i pass... i nemojte ubuduce nasjedati na lazne stranice za prijavu jer je hackiranje acc jednostavno i lako ako je treca strana naivna i lakovjerna.
    To nije hackiranje, samo prijevara

redikul
    Gost

Uobičajeno

u acc je nemoguce provalit tj moguce al nema te stranice tako su ti navedene greasmonkey(tu ni slucajno ne ulazite ako zelite igrat travian jer vam odma gasi acc zbog ip adrese ta adresa vise sluzi adminu da vidi ko zeli varat a ta neka tvoja strana za hackat strane aj pravit od nekoga drugog budalu a nes bar od mene mi koji mislimo da multi vara a admin stvar ne poduzima imamo nijemce pa njima recimo pa ce doc i drugi multiji i admini sve novo i novinar lektor sve(sorry na izrazima)

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

ako zelis provalit u acc najprije moras provalit u MySQL data basu i enkriptirat passworde

Jawaracing
    Gost

Uobičajeno

.ehh cisti phising kako se to zove u hackersim vodama...
    ..nist bigdeal, samo gledajte adresu..

Vojin
    Gost

Böse

Meni su ukrali nalog na .rs:bang:

Slične teme

1. promijena sifre
    By leginar in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 10.08.10, 19:19

Pravila postanja