Stranica 9 od 22 PrvaPrva ... 789101119 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 81 do 90 od 220

Tema: Hackeri / Ukradeni acc / Provaljene sifre

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

meni je netko provalio sa s3 zvao sam se Komandos i na posljetku ga je izbriso
    Uređeno od strane Horall (02.05.09 um 19:24 Uhr)

:pizza:

Uobičajeno

U zadnje vrijeme mi se događa da puno likova promjeni šifru na acc-u!

josip-18
    Gost

Uobičajeno

vidio sam na youtubeu hackera kao povečava s nekim programom proizvodnju satnice ima bilijarde ressa kak ako takav igrače imamo ovdje

Član foruma Gamer000's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od josip-18 Vidi post
    vidio sam na youtubeu hackera kao povečava s nekim programom proizvodnju satnice ima bilijarde ressa kak ako takav igrače imamo ovdje
    To ti je samo vizualno, ne može se to napraviti

Član foruma The Unforgiven's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

A daj molim te... ne može se to. Shvatite vec jednom... Stvarno povjerljiv izvor.. Youtube..
    Nisam slijep, samo vas ignoriram.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase "Regards" ever again.

Član foruma 0haris0's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Ja sam zezo jednog malca na msn kako znam hakirati msn onda sutradan nisam mogao ući u msn.
    Kasnije sam preko alternativnog e-maila došao do msn.Niti jedan kontakt nisam imao ali srećom na 2 dana prije sam spasio sve kontakte.Eto tako može lagano ući u travian.zaboravljena šifra, upiše e-mail i na msn vidi koji je pass.Njih treba sve :tough::tough:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

meni se je desilo to da mi je neko hacknuo u acc i nije nista uradio nego samo dodao sebe kao sittera i slao sebi resse kad sam ja u skoli i naravno brisao izvjestaje i jedan dan ja bio bolestan i pogledam covjek poslao sebi 20 000 ressa i u pocetku mi nije bilo jasno kako ali poslije sam ga skatao da nije znao za sebe inace bih ga prijavio multihunteru ali nisam znao kako da dokazem poslao sam mu ovakvu poruku i on meni jel da ti vjerujem na lijepe oci ili kako

lool pa valjda se vidi odakle je hacknuo u acc da ga ja nisam sam dodao za sittera ali eto nemozes mu nista da se salju mailovi na admina za zalbu na mh svi znamo da ionako nema smisla jer ili ti ne odgovore ili ti napisu da nemam dokaza da je to multihunter rekao meni

looooooooool
    Some day in some place we shall ride again... Karam.Ba CrEw!!!

Stealth_Master
    Gost

Uobičajeno

Naravno da je moguce nekome haknut account,samo treba dosta znanja i iskustva ,ali pored phisinga (to su te lazne stranice) najcesce se koriste brutte force napadi,a po meni najlaksi nacin je sa trojancem (keylooger-i).... Mada mi do sada niko nije provalio u account,hvala Bogu! :lol2:

Član foruma miho900's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

mene je marino1997 hakirao
    http://emoticons4u.com/country/Croatia.gif
    moj najdreži smajl,PROUD TO BE CROAT!!!

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

aa to je malo zafkano..jer vjerujem 60 % travian igrača ide na travian ajmo u google travian i ono prvo šrto podruku dođe a to za selo i zlato koje je onda uopće svrha?

Slične teme

1. promijena sifre
    By leginar in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 10.08.10, 18:19

Pravila postanja