Stranica 242 od 422 PrvaPrva ... 142192232240241242243244252292342 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,411 do 2,420 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma KEEFLA's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

ja brijem da ti samo jedan artefakt moze biti u selu

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

da li se isplati sa senatorom uzeti crop od 250 popa, i može li se sa 4 senatora uzeti i šta je sve potrebno srušiti osim rezidencijie/dvorca

Član foruma The Unforgiven's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Da, mogao bi sa 4-5. Možda češ morati još koji put napasti... Ništa više nije prijeko potrebno, samo srušiti dvorac i rezu
    Nisam slijep, samo vas ignoriram.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase "Regards" ever again.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Gray wolf Vidi post
    Da, mogao bi sa 4-5. Možda češ morati još koji put napasti... Ništa više nije prijeko potrebno, samo srušiti dvorac i rezu
    znači sa 4 sigurno osvajam

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Cool

Citat Citat od kolč Vidi post
    znači sa 4 sigurno osvajam
    Gle,nije sigruno da s 4 osvajas al kolko imas sela?
    Ako imas dva sela tuci iz nekoliko njih ja osobno radim ovako:
    1.Ocisti selo da ne bi pale poglavice al salji minimum dva ciscenja ili ako nemas dovoljno vojske pitaj nekog iz saveza da ti pomogne
    2.Odmah pokusaj stavit napade cik-cak sve u bar 1-2 sekunde da ti ceku ne spremi pogotovo ako ima savez i onda tuces iz nekoliko sela ili ako oces jednog sela (preporucavam ti bar 2),al pazi nemoj se cudit kad ti poglavica nestane nakon sta osvojis selo jer ona poglavica s kojom si zadnjo skinuo na 0 odanost ti nestane,btw ako radis partye onda dobivas vise KP-a a i poglavice skidaju nesto vise odanosti..
    3.Kad osvojis selo odma samo dizi rezidenciju bar do lvl 10-12 jer tako podizes svoju odanost i pripremi deff naravno ukoliko bi on zelio vratit selo..

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dudy Vidi post
    Gle,nije sigruno da s 4 osvajas al kolko imas sela?
    Ako imas dva sela tuci iz nekoliko njih ja osobno radim ovako:
    1.Ocisti selo da ne bi pale poglavice al salji minimum dva ciscenja ili ako nemas dovoljno vojske pitaj nekog iz saveza da ti pomogne
    2.Odmah pokusaj stavit napade cik-cak sve u bar 1-2 sekunde da ti ceku ne spremi pogotovo ako ima savez i onda tuces iz nekoliko sela ili ako oces jednog sela (preporucavam ti bar 2),al pazi nemoj se cudit kad ti poglavica nestane nakon sta osvojis selo jer ona poglavica s kojom si zadnjo skinuo na 0 odanost ti nestane,btw ako radis partye onda dobivas vise KP-a a i poglavice skidaju nesto vise odanosti..
    3.Kad osvojis selo odma samo dizi rezidenciju bar do lvl 10-12 jer tako podizes svoju odanost i pripremi deff naravno ukoliko bi on zelio vratit selo..
    imam 5 sela, a on nema baš deff u selu, i blizu je mene, pa ću ga pokušati iznenediti u noći

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

imam 5 sela, a on nema baš deff u selu, i blizu je mene, pa ću ga pokušati iznenediti u noći
    Pa možeš,samo će ti neka šestina(možda) vojske umrijeti!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rushil Vidi post
    Pa možeš,samo će ti neka šestina(možda) vojske umrijeti!
    zašto će mi vojska umrijeti

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

zašto će mi vojska umrijeti
    Pa malo oće!Rekao si da ima malo deff-a u selu!

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Ma ok i izvidi ga nemoj ni slucajno nagadjat da ti crknu dvi poglavice znas kolko su skupe a i jos da ti vojska poumire nebi bilo dobro 10 min prije napada izvidi ga i ako ima vojske pozovi jos 2 igraca iz saveza da ti svak po malo pomogne jer steta bi tako bila puno manja
    Drzi se toga i selo je tvoje 99%

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31