Stranica 256 od 422 PrvaPrva ... 156206246254255256257258266306356 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,551 do 2,560 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Trofex
    Gost

Reden

Citat Citat od The Sick Vidi post
    Evidentira se ako MH skuzi. A vjerojatno nece
    nadam se jer necu posrkati ban a nitit to želim ovome kaj sam mu ušel..

Član foruma nuja's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Trofex Vidi post
    nadam se jer necu posrkati ban a nitit to želim ovome kaj sam mu ušel..
    ako nisi ništ slao gradio razvijo i sl.
    onda ti neće ništ napravit
    NEMAM ZA POTPIS
    RECESIJA JE!!!!!!!!

Trofex
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od nuja Vidi post
    ako nisi ništ slao gradio razvijo i sl.
    onda ti neće ništ napravit
    ušel sam u acc, nisam uspel pročitati koji je grad u kojem sam trenutno, niti kolko napada i kolko vojske, ništa...samo sam onak u magli videl da ima crvene i žute mačeve..ostalo nikaj...hehe

imam još jedno pitanje:

KOLIKO treba proči da bi ja smio napadati sitera?
    KOLIKO treba proči da bi mu ja smio uzeti naselje?

one koje sitam ne javljaju se duuugo pa sam mislil, da ne propadaju resursi i to, kad nema smisla raditi na tom acc da ga malo pljačkam i malo mu naselja preuzmem...da nebi se netko pametan našel..

Član foruma Solid Snake's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

imam još jedno pitanje:

one koje sitam ne javljaju se duuugo pa sam mislil, da ne propadaju resursi i to, kad nema smisla raditi na tom acc da ga malo pljačkam i malo mu naselja preuzmem...da nebi se netko pametan našel..
    kao prvo ako nema osobe koju sittaš 14 dana na svom accu onda moraš prekinit sitterstvo...tako piše u pravilima

e sad,za napadanje sittera mislim da treba proć 14 dana iako nisam siguran,a ako mu želiš otet selo onda mora proć 14 dana nakon što ga više ne sittaš da bi mu oduzeo selo

malo zvrčako al' eto
    CROTorcaBoyST - Solid Snake :daje cvijet:
    Ona sanja dugu vezu, ljubav i romansu, a ja sjever kako luduje u transu! 1950 :lovju:
    KLIK NA SRCE

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

ušel sam u acc, nisam uspel pročitati koji je grad u kojem sam trenutno, niti kolko napada i kolko vojske, ništa...samo sam onak u magli videl da ima crvene i žute mačeve..ostalo nikaj...hehe

imam još jedno pitanje:

Teško pravila pročitat?

§2.5
    Napadi bilo koje vrste (uključujući izviđanje) na čuvara računa ili korisnika istog računala zabranjeni su. Nakon uklanjanja igrača sa popisa čuvara računa i/ili korisnika istog računala potrebno je pričekati 48 sati, a po isteku navedenog roka istog se smije napadati. Izuzetak od ovog pravila su napadi na igrače koji posjeduju Artefakte/Konstrukcijske planove, a u svrhu razmjene vlasništva nad istima.
    §2.6
    Zabranjeno je preuzimanje sela u sljedećim slučajevima:

*od čuvara računa, ukoliko od trenutka uklanjanja istoga sa popisa čuvara računa nije prošlo 14 dana
    *od igrača kojemu ste bili upisani kao čuvar računa, ukoliko od trenutka uklanjanja s popisa nije prošlo više od 14 dana
    *od korisnika istog računala, ukoliko od trenutka uklanjanja istoga sa popisa nije prošlo 14
    *od igrača unutar istog saveza ili saveznika, ukoliko od trenutka izlaska bilo kojeg od igrača iz saveza (napadnutog ili napadača) nije prošlo 48 sati
    ...
    ...

Trofex
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    Teško pravila pročitat?

...
    fala puno stari..
    nije mi se dalo ići u pravila jer mi ih neće otvarati,neznam zakaj al nema veze...

imam jos jedno piranje...

kak da si potpis promjenim?? neznam di ići, al sve klikam i nikak do toga.. :(

Član foruma Valkyrie's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

fala puno stari..
    nije mi se dalo ići u pravila jer mi ih neće otvarati,neznam zakaj al nema veze...

imam jos jedno piranje...

kak da si potpis promjenim?? neznam di ići, al sve klikam i nikak do toga.. :(
    ides u control panel i vidit ces ti di pise uredi avatar ispod ti je uredi potpis

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Ja nisam bio na travianu 4 dana.teutonac sam a u to vrijeme sam izgubio svih 20 gorštaka.sad me napadaju svaki dan.trebam savjet kako da se obranim od njih.Ac je na s4 imam 90 popa:girlw:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

nikako. obriši račun, otvori novi! (ako nisi aktivan uzmi gale) :harmonikaš:

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31
  4. Pitanja: Srebro