Stranica 257 od 422 PrvaPrva ... 157207247255256257258259267307357 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,561 do 2,570 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma The Unforgiven's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Radi skrovišta, ako ništa ne uzmu neče te ni napadati.

I obavezno Fleet Save (šalji vojsku na neko udaljeno mjesto dok nisi aktivan)
    Nisam slijep, samo vas ignoriram.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase "Regards" ever again.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tonco1873 Vidi post
    Ja nisam bio na travianu 4 dana.teutonac sam a u to vrijeme sam izgubio svih 20 gorštaka.sad me napadaju svaki dan.trebam savjet kako da se obranim od njih.Ac je na s4 imam 90 popa:girlw:
    reci koji acc

baš se i ne smi dogodit da 4 dana ne budeš,jbg,takva je igra...inače ovo šta kaže gray wolf,skrovišta onoliko koliko te obično nema (ako te nema 4 dana onda skrovišta na razinu skladišta +20%,iako bi tribalo bit max 8 sati da možeš normalno igrat) i obavezno micat vojsku,iako ako te nema po 4 dana onda bolje i ne radit vojsku za sad...al ako se svakih 8 sati logaš nije neki bed se riješit...
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma Konzerva's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Ja nisam bio na travianu 4 dana.teutonac sam a u to vrijeme sam izgubio svih 20 gorštaka.sad me napadaju svaki dan.trebam savjet kako da se obranim od njih.Ac je na s4 imam 90 popa:girlw:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=995

Član foruma Extasy's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Na pocetku srevera jel bolje dizati proizvodnju ili ici na gromove?
    ako si gal..

Banned
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Extasy Vidi post
    Na pocetku srevera jel bolje dizati proizvodnju ili ici na gromove?
    ako si gal..
    Po meni je najbolje dignut na vuše proizvodnju i onda gromove radit,možda ti netko da bolji primjer al ovak sam ja igrao prije kada sam igrao sa galima.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Iz jednog naselja razvio sam dva.razvio sam senatora.imam dosta kulturalnih bodova da pokorim neko naselje.ZAŠTO NE MOGU NAPRAVITI SENATORA?

Član foruma Konzerva's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Iz jednog naselja razvio sam dva.razvio sam senatora.imam dosta kulturalnih bodova da pokorim neko naselje.ZAŠTO NE MOGU NAPRAVITI SENATORA?
    Jel imas dovoljno resursa? Jesi ispunio sve uvjete?
    Rezidencija/dvorac lvl 10/15/20

Banned
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Zato sto ako imas rezidenciju na 10, treba ti biti na 20, a ako imas dvorac na 10 onda napravi dvorac na 15. Jer nemozes pokorit i napravit naselje sa istom razinom dvorca ili rezidencije.
    Uređeno od strane Night Mare (22.12.09 um 14:16 Uhr)

Član foruma lord07's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Unutar 24 sata jedan igrač smije pokloniti ili trgovati sa najviše onoliko resursa koliko iznosi jednosatna proizvodnja igrača koji šalje resurse. Jednosatna proizvodnja jeste zbroj svih resursa koje proizvode sva sela dotičnog igrača, bez oduzimanja žita koje je potrebno za prehranu vojnih jedinica. Ukoliko se sredstva šalju većem broju igrača, resursi se moraju raspodijeliti na način da ukupni zbroj poslanih resursa ne prelazi jednosatnu proizvodnju. Veličina i/ili broj igrača kojima se resursi šalju nije važna.

sta se sad niti trgovati nesmije preko satne proizvodnje ili je to neka greska??? molim brz odgovor.

hvala

Član foruma Master Blaster's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od lord07 Vidi post
    Unutar 24 sata jedan igrač smije pokloniti ili trgovati sa najviše onoliko resursa koliko iznosi jednosatna proizvodnja igrača koji šalje resurse. Jednosatna proizvodnja jeste zbroj svih resursa koje proizvode sva sela dotičnog igrača, bez oduzimanja žita koje je potrebno za prehranu vojnih jedinica. Ukoliko se sredstva šalju većem broju igrača, resursi se moraju raspodijeliti na način da ukupni zbroj poslanih resursa ne prelazi jednosatnu proizvodnju. Veličina i/ili broj igrača kojima se resursi šalju nije važna.

sta se sad niti trgovati nesmije preko satne proizvodnje ili je to neka greska??? molim brz odgovor.

hvala
    nesmiš trgovat više od satne proizvodnje jer te mh može kaznit

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0