Stranica 291 od 422 PrvaPrva ... 191241281289290291292293301341391 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,901 do 2,910 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma Bajdo Vukas's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno kate...

Citat Citat od CROTorcaBoyST Vidi post
    govorim o ovome prvome što sam gore zacrnia^^ ...vidi,on kad tebe katapultima gađa,on onda odabire metu koju će gađat,što te gađa/napada sa više katapultiju onda će ti tu zgradu lakše spustit za više lvla-a prema dole...znači,on može tebi rušit glavnu zgradu,ressurse ili nešto drugo,skrovište ressursa ti NEMOŽE pogodit osim ako ne odabere opciju "nasumično gađanje" ali opet ne znači da će ti od svega bit pogođeno skrovište ...isto tako ako si gal nemože ti ni zamke pogodit

ovo drugo te nisam baš s'vatia ...da li želiš reć "koliko ti se isplati sve ovo opet nadoknađivat i gradit ispočetka?" ...ako si to htio pitat onda ti je moj odgovor da moraš sam procjenit da li ima smisla sve ispočetka,a ponajprije da li imaš živaca,nitko nije uspio biti najbolji preko noći i iz prve igre,sve to ide polako ...ubrzo ti počinje hr2(za 2-3 tjedna,ako sam dobro upućen) pa se tamo onda okušaj...svi će te se u isto vrijeme registrirat,tako da će svi bit podjednaki...

ovo treće ovisi o plemenu i aktivnosti tvojoj tj vremenu provedenim za računalom i travianom...kao što sam ti već reko diži skrovišta,gradi vojsku,ako si gal izgradi po koju zamku...neznam kako da ti pomognem tj neznam kako da odgovorim na ovo pitanje ...
    Sve ok,
    nego reci taj hr2 da li na njemu treba prijaviti ip
    da onda ne bi prolazio isto sve pa da multiji ponovo prekopavaju sve a ne nađu ništa?
    Drugim riječima da li na tom novom serveru treba prijaviti da sam igrao na 4 serveru?
    A ovo tu (Donji Zagon) selo ću pokušat spasit koliko god bude išlo.
    I ako može reci mi još što znači katati?

Član foruma Solid Snake's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Bajdo Vukas Vidi post
    Sve ok,
    nego reci taj hr2 da li na njemu treba prijaviti ip
    da onda ne bi prolazio isto sve pa da multiji ponovo prekopavaju sve a ne nađu ništa?
    Drugim riječima da li na tom novom serveru treba prijaviti da sam igrao na 4 serveru?
    A ovo tu (Donji Zagon) selo ću pokušat spasit koliko god bude išlo.
    I ako može reci mi još što znači katati?
    prijaviti IP ...pa to nigdje ne trebaš,ti se registriraš ali samo napraviš jedan profil jer tako to ide po pravilima ...pogleda' sam ti profil na hr4,ne trebaš pisat ono o svome laptopu i IP adresi u profilu,multihunteri(ljudi koji se brinu da se ne krše pravila) imaju svoje alate kojima prate da li tko vara u igri

ako baš djeliš svoj komp sa nekim postaviš ga za korisnika istog računa,a to napraviš tako da odeš

sa lijeve strane na profil>>korisn.račun>> i pronađeš opciju "korisnici istoga računa"

ali pazi ne smiješ kreirat dva korisnička računa/profila jer je to protiv pravila

katati-gađati katapultima

...čujemo se ujutro,odgovorim ti na još pitanja,odo sad leć
    Uređeno od strane Solid Snake (14.02.10 um 02:43 Uhr)
    CROTorcaBoyST - Solid Snake :daje cvijet:
    Ona sanja dugu vezu, ljubav i romansu, a ja sjever kako luduje u transu! 1950 :lovju:
    KLIK NA SRCE

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Bajdo Vukas Vidi post
    Svaka čast za stav,
    potpisujem bez sarkazma.
    Da bar tako svi misle onda bi bilo moguće
    normalno živjeti a nevezano uz to jel neko radi ili ne.
    Kod mene u zgradi ti rade samo moja cura i susjedi prijatelji.
    A od ovih koji pljuckaju po nama ne radi niko i još se priča da ne plaćaju porez.
    Zamisli onda to licemjerstvo.Ja bar radim po kući ko životinja ponekad.A ponekad ne.
    Zašto bi onda itko razmišljao uopće o meni?
    Pa to je upravo ono sta sam rekao u prvom postu,rugaju ti se gori od tebe a ne pametniji da mi neko pametniji od mene zbog tog prigovara onda bi se ja jos i zamislio,al vidi se da su ti susjedi obicni kreteni koji nemaju pametnijih stvari nego kopat po tudjim zivotima,zato pusti ih,boli te briga sta oni misle,ne obaziri se na njih jer niti su pametniji a niti bolji od tebe tako da nemoj ih sljivit nit 5% brzo ce im dosadit vjeruj..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Jel mi netko može reći za koliko se povećava oklop ili oružje ratnika ako se nadograđuje u kovačnici ili oružarnici?

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od cipiripi Vidi post
    Jel mi netko može reći za koliko se povećava oklop ili oružje ratnika ako se nadograđuje u kovačnici ili oružarnici?

Lv =ukupan bonus __ Dodatak
    _1 = + 1.50% _____+1.50%
    _2 = + 3.02% _____+1.52%
    _3 = + 4.57% _____+1.55%
    _4 = + 6.14% _____+1.57%
    _5 = + 7.73% _____+1.59%
    _6 = + 9.34% _____+1.61%
    _7 = +10.98% ____+1.64%
    _8 = +12.65% ____+1.67%
    _9 = +14.34% ____+1.69%
    10 = +16.05% ____+1.71%
    11 = +17.79% ____+1.74%
    12 = +19.56% ____+1.77%
    13 = +21.36% ____+1.80%
    14 = +23.18% ____+1.82%
    15 = +25.02% ____+1.84%
    16 = +26.90% ____+1.88%
    17 = +28.80% ____+1.90%
    18 = +30.73% ____+1.93%
    19 = +32.70% ____+1.97%
    20 = +34.69% ____+1.99%

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Imam pitanje u vezi brisanja acc-a.Naime ako je moguce dal ja mogu brisat sam svoj account ako bih htio krenuti ispocetka jer npr. tijekom zastite nisam igrao pa sad kad sam dosao poceli su mi krast sa svih strana pa nemam sad nista resursa kako bih gradio skloniste i sve te gradevine za obranu pa je moje pitanje dal se moze acc brisati i kako?(Ako je ovo pitanje vec bilo negdje postavljeno ispricavam se jer ga nisam vidio na pretrazi)
    Hvala

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Mozes ga obrisati.
    Ides pod:

Profil --> Koris.racun --> Izbriši račun --> oznaci Da -- upisi svoju sifru -->klikni spremiti i to je to.

Član foruma Valkyrie's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od xArch3rx Vidi post
    Imam pitanje u vezi brisanja acc-a.Naime ako je moguce dal ja mogu brisat sam svoj account ako bih htio krenuti ispocetka jer npr. tijekom zastite nisam igrao pa sad kad sam dosao poceli su mi krast sa svih strana pa nemam sad nista resursa kako bih gradio skloniste i sve te gradevine za obranu pa je moje pitanje dal se moze acc brisati i kako?(Ako je ovo pitanje vec bilo negdje postavljeno ispricavam se jer ga nisam vidio na pretrazi)
    Hvala
    mozes ako sam dobro shvatila pitanje...

Član foruma matey14's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno vojska prirode

imama pitanje jel zna ko kako se pravi vojska prirode npr.miš zmija slon tigar itd. ako se moze praviti

Član foruma paul's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Oni se sami stvaraju u dolinama, ti ih nikako nemozes napraviti.
    under construction

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31