Stranica 301 od 422 PrvaPrva ... 201251291299300301302303311351401 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,001 do 3,010 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od hakuna_matata Vidi post
    Zanima me kad igraš za zlatom jel bolje imati cropp field kao glavni grad ili obično polje...i zašto je zabranjeno pitati kad počinje nova igra?! Mogu li onda dobiti odgovor jel neki savez blizu pobjede?
    Svejedno je igraš s goldom ili ne,staviš 15 crop ili 9 crop kao glavni grad i ne mogu ti ga zauzeti..
    Zabranjeno je pisati jer uvijek piše na poč.str. traviana kada počinje koji server i završava..

:pizza:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Znam da se glavni grad ne može zauzeti, al neko je sigurno računao...jel isplatljivije seliti glavni grad u cropp i tamo dignuti sve do 20 pa mjenjati ili ne...i dal je problem onda sve uskladištiti

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Zanima me kad igraš za zlatom jel bolje imati cropp field kao glavni grad ili obično polje...i zašto je zabranjeno pitati kad počinje nova igra?! Mogu li onda dobiti odgovor jel neki savez blizu pobjede?

I da igraš bez zlata, bolja varijanta je imati cropp kao gg..
    Zabranjeno je pitati jer su ljudi za to obično otvarali teme, tj. spamali..
    Odgovor moreš dobiti u chat temi na forumu, tam se obično stavlja i na kojoj je razini čudo..iako to često nije i neki indikator ko bu pobjedil, al se da iščitat kolko su napredovali..

Znam da se glavni grad ne može zauzeti, al neko je sigurno računao...jel isplatljivije seliti glavni grad u cropp i tamo dignuti sve do 20 pa mjenjati ili ne...

??
    Samo u gg-u moreš dignuti polja resursa iznad 10, jednom kad prebaciš gg sve se vraća na 10...i neke zgrade u središtu se automatski ruše, tipa kamenozidarija i pivovara...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Koliko naselja najmanje mora imati protivnik da bih mu mogao osvojiti gg?

Član foruma Konzerva's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Agramer Vidi post
    Koliko naselja najmanje mora imati protivnik da bih mu mogao osvojiti gg?
    Ne mozes osvojiti glavni grad.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Ako je napravljen dvorac u jednom naselju, a hoče ga se napravit u drugom, treba ga srušiti jer je dozvoljeno imati samo jedan dvorac. Da li ima kakvih posljedica po tom pitanju ako se uzme u obzir da je iz tog prvog naselja gdje je prvobitno napravljen dvorac osvojeno 2 naselja? Radi se o hr4. Hvala!

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Oprostite na vjerovatno glupom pitanju al ja nikako ne mogu naći neki poforum ili temu gdje se objavljuje kada počinju novi serveri? Na koji vi način to saznate?
    Vidija sam samo obavjest da se ne smi pitat kad se restartaju serveri jer će bit ka obavjest negdje par tjedana prije. E mene sad zanima di se to može vidit tako da mogu počet na vrime igrat...
    Hvala onom ko se potrudit odgovorit ili stavit link pozz
    Uređeno od strane kvisko (24.03.10 um 00:25 Uhr)

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Tkalja Vidi post
    Ako je napravljen dvorac u jednom naselju, a hoče ga se napravit u drugom, treba ga srušiti jer je dozvoljeno imati samo jedan dvorac. Da li ima kakvih posljedica po tom pitanju ako se uzme u obzir da je iz tog prvog naselja gdje je prvobitno napravljen dvorac osvojeno 2 naselja? Radi se o hr4. Hvala!

Ne, slobodno se sruši dvorac, ta naselja budu i dalje ostala vezana na acc i naselje iz kojeg su osvojena..
    Ali ak u tom naselju (di rušiš dvorac) kasnije ideš radit rezidenciju, u njoj ti budu ispunjena oba slota i nebuš mogal tam napravit naseljenike ili poglavice..
    I nebitno koji je server

Citat Citat od kvisko Vidi post
    Oprostite na vjerovatno glupom pitanju al ja nikako ne mogu naći neki poforum ili temu gdje se objavljuje kada počinju novi serveri? Na koji vi način to saznate?
    Vidija sam samo obavjest da se ne smi pitat kad se restartaju serveri jer će bit ka obavjest negdje par tjedana prije. E mene sad zanima di se to može vidit tako da mogu počet na vrime igrat...
    Hvala onom ko se potrudit odgovorit ili stavit link pozz

Obavijesti o restartu servera, dolasku artefakta, natara, updatea i slično buš našal na početnoj stranici pod "Newsbox" , tj. novosti..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Što znaci kad pise u dvorcu heroja Vaš heroj ima 100% pogodaka? Poslije napada ili obrane taj broj je manji od 100%. Jel to znaci da se mora regenerirati do 100% pa da opet bude u punoj snazi ili?
    Unaprijed hvala
    zasto vi koji ste ti, meni koji sam vi kazete ti, kad ja koji sam vi, vama koji ste ti kazem vi

Član foruma Makaranin's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno ee

jeli mogu napadat multihuntera kad jos nije prošla zaštitia
    NUDIM SE ZA DUALLA GOLDER NA HR SERVERIMA JAVITE SE NA PP

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3