Stranica 371 od 422 PrvaPrva ... 271321361369370371372373381421 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,701 do 3,710 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Idee

Citat Citat od trans3 Vidi post
    Mene zanima da li se bolje isplati graditi kamenozidarijaili 2. skrovište resursa?
    Hvala
    kakve to veze ima ako ima opasnosti da te kataju kamenozidara širi ne srami se ako te farmaju širi skrovišta resa iako ti je najbolje spriječiti nego liječiti (budi aktivan):sjekiraš::sjekiraš::steta:
    http://travian-reports.net/tr/img/69bca842c.png
    da nebi mislili da imate više vojske

Član foruma Tikky's Avatar
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

dali ja mogu napravit rad u paintu i postat fa i kako se skidaju radovi s painta

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Jel mi može još ko odgovorit kad napravim senatora kolko puta moram napast selo da ga preuzmem i dali moram rezidenciju skatat na 0 da ga preuzmem.
    -ako mi senator ostane u selu i selo je napadnuto dali mi mogu ubit senatora?
    -ako preuzmem selo dali dobim i zlato od napadnutog igraca ako mu je nešto ostalo.
    HVALA NA ODGOVORIMA PRIJE

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Zanima me još ako me neko napadne sa ovnom i kata me dali moje kate i ovnovi u selu dižu šta postotak obrane il oni služe iskljucivo sam za napad.Još jenom hvala

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bbb-klc Vidi post
    Jel mi može još ko odgovorit kad napravim senatora kolko puta moram napast selo da ga preuzmem i dali moram rezidenciju skatat na 0 da ga preuzmem.
    -ako mi senator ostane u selu i selo je napadnuto dali mi mogu ubit senatora?
    -ako preuzmem selo dali dobim i zlato od napadnutog igraca ako mu je nešto ostalo.
    HVALA NA ODGOVORIMA PRIJE
    Prije svega, glavni grad ne možeš preuzeti senatorima. Također, ako igrač ima samo jedno selo, niti to ne možeš preuzeti. A sad što se tiče tvojih pitanja...
    1/ ovisi o dosta faktora; svaki napad senatorima spušta odanost za 15-30%. To znači da ti za preuzimanje nekog sela treba barem 4 napada senatorima. Za detaljnije informacije o smanjenju odanosti pogledaj post http://forum.travian.com.hr/showpost...59&postcount=2
    2/ u naselju koje želiš preuzeti ne smije biti rezidencije niti dvorca. Ako napadaš samo sa jednim senatorom, tada će ti trebati puno napada, pa će branitelj imati priliku između tvojih napada ponovno sagraditi rezidenciju. Zbog toga ćeš ju možda morati rušiti više od jednom.
    3/ senator je jedinica kao i svaka druga. Ako boravi u selu koje je pod napadom, može stradati.
    4/ preuzimanjem sela nećeš dobiti nikakvo zlato.
    Uređeno od strane Amen Tetec (13.01.11 um 16:59 Uhr) Razlog: dopuna za glavni grad i jedino selo

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Amen Tetec Vidi post
    Prije svega, glavni grad ne možeš preuzeti senatorima. Također, ako igrač ima samo jedno selo, niti to ne možeš preuzeti. A sad što se tiče tvojih pitanja...
    1/ ovisi o dosta faktora; svaki napad senatorima spušta odanost za 15-30%. To znači da ti za preuzimanje nekog sela treba barem 4 napada senatorima. Za detaljnije informacije o smanjenju odanosti pogledaj post http://forum.travian.com.hr/showpost...59&postcount=2
    2/ u naselju koje želiš preuzeti ne smije biti rezidencije niti dvorca. Ako napadaš samo sa jednim senatorom, tada će ti trebati puno napada, pa će branitelj imati priliku između tvojih napada ponovno sagraditi rezidenciju. Zbog toga ćeš ju možda morati rušiti više od jednom.
    3/ senator je jedinica kao i svaka druga. Ako boravi u selu koje je pod napadom, može stradati.
    4/ preuzimanjem sela nećeš dobiti nikakvo zlato.
    Hvala ti

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

planiram napraviti drugo naselje, digo sam rezidenciju i pravim naseljenike... posto sam gal, zanima me jedno, koje bi po tebi bilo pametno uzeti drugo naselje: 1. imam blizu sebe, tj odmah do mene 4 4 3 7, 2. jako daleko di nikog nema 3 3 3 9 ili 1 1 1 15.. zanima me zbog toga, jer bi htio praviti katapule i heudene i osvetiti se odredjenim ljudima oko sebe ... sad koje bi bilo pametno naselje uzeti i praviti kate u njemu ( u ovom prvom, ili u tom drugom ).. jer mi nema smisla u ovom udaljenom praviti, jer bi im onda dugo trebalo da stignu, a u blizini nemam nista pametno za uzeti ( ni jedno blize naselje ). i da li bi trebao podijeliti pravljenje vojske, recimo u ovom sadasnjem ( prvom ) praviti kate, a u drugom heudene, ali mi to opet nema smisla zbog resa ( tj. dizanja akademije u svakom naselju )... jel pametno uzeti to 4 4 3 7 za drugo naselje, pa onda jedno od ova dva za trece ( bojim se da nebi bio u problemu sa hranom ako uzmem ovo sa 7 farmi ).... trazio sam po forumu, ali me je to jos vise zbunilo sto sam tamo prociti... pa ako mi mozeko pomoci... hvala unaprijed !

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    planiram napraviti drugo naselje, digo sam rezidenciju i pravim naseljenike... posto sam gal, zanima me jedno, koje bi po tebi bilo pametno uzeti drugo naselje: 1. imam blizu sebe, tj odmah do mene 4 4 3 7, 2. jako daleko di nikog nema 3 3 3 9 ili 1 1 1 15.. zanima me zbog toga, jer bi htio praviti katapule i heudene i osvetiti se odredjenim ljudima oko sebe ... sad koje bi bilo pametno naselje uzeti i praviti kate u njemu ( u ovom prvom, ili u tom drugom ).. jer mi nema smisla u ovom udaljenom praviti, jer bi im onda dugo trebalo da stignu, a u blizini nemam nista pametno za uzeti ( ni jedno blize naselje ). i da li bi trebao podijeliti pravljenje vojske, recimo u ovom sadasnjem ( prvom ) praviti kate, a u drugom heudene, ali mi to opet nema smisla zbog resa ( tj. dizanja akademije u svakom naselju )... jel pametno uzeti to 4 4 3 7 za drugo naselje, pa onda jedno od ova dva za trece ( bojim se da nebi bio u problemu sa hranom ako uzmem ovo sa 7 farmi ).... trazio sam po forumu, ali me je to jos vise zbunilo sto sam tamo prociti... pa ako mi mozeko pomoci... hvala unaprijed !
    koji server
    to je bitno da kažeš za speed zauzmi krop c15 krop za glavni grad naselje s 5 rudnika gline nek ti bude hammer na speedu si sposoban raditi veliku vojarnu i konjušnicu u kropu radiš farme na 17 ili 18 lvl i hraniš hammer

u sporom uzmi krop c15 i radi u njemu vojsku
    http://travian-reports.net/tr/img/69bca842c.png
    da nebi mislili da imate više vojske

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od apara98 Vidi post
    koji server
    to je bitno da kažeš za speed zauzmi krop c15 krop za glavni grad naselje s 5 rudnika gline nek ti bude hammer na speedu si sposoban raditi veliku vojarnu i konjušnicu u kropu radiš farme na 17 ili 18 lvl i hraniš hammer

u sporom uzmi krop c15 i radi u njemu vojsku
    igram na s1 serveru..... ali me sad malo muci sto je taj corp daleko za put katapultova i ovnova do prvog naselja...

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    igram na s1 serveru..... ali me sad malo muci sto je taj corp daleko za put katapultova i ovnova do prvog naselja...
    Po meni je prvo naselje puno dalje od drugog i ako baš želiš taj crop, uzmi naselje u blizini
    prvog razvij ga što prije pa ćeš uspit i taj crop naselit, jer sa cropom koji je daleko od prvog neselja
    se nečeš razvit do kraja servera..
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0