Stranica 373 od 422 PrvaPrva ... 273323363371372373374375383 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,721 do 3,730 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Pozdrav

Da li može ovo pisati kad napadnem svojeg sitera:

"Obavijesti Push zaštita Igrače sa istom IP adresom mozes samo ograničeno pljačkati"

hvala

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno novo naselje

zanima me sta je bolje praviti u drugom naselju za naseljenike ( dvorac ili rezidenciju ). u prvom imam rezidenciju preko koje sam osvojio, tj. napravio drugo naselje i sad bi krenuo u pravljenje treceg, sad jel mogu opet rezidenciju dici ili je bolje dvorac ( inace bi to trece naselje proglasio glavnim gradom )... hvala :mothergoose:

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    zanima me sta je bolje praviti u drugom naselju za naseljenike ( dvorac ili rezidenciju ). u prvom imam rezidenciju preko koje sam osvojio, tj. napravio drugo naselje i sad bi krenuo u pravljenje treceg, sad jel mogu opet rezidenciju dici ili je bolje dvorac ( inace bi to trece naselje proglasio glavnim gradom )... hvala :mothergoose:
    Dvorac ti je najbolje napraviti u cropu i proglasiti ga glavnim gradom.

:pizza:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Horall Vidi post
    da, to sam i mislio... mislim za trece naselje uzeti crop i onda tamo dvorac praviti i naravno proglasiti ga za glavni grad.... hvala

Član foruma Divlji Virus's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Horall Vidi post
    Sry al zašto je to najbolje?

Član foruma DrHouse's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Evo ovako ja sam deff igrač i trenutno igram s rimljanima imam jako puno pretoriana i nadograđeni su ali se bojim da ako me napadne konjica imat ću velikih gubitaka pa pitam jel isplativije da radim legionare il cesarise za deff protiv konjice...Ja mislim da bi trebao cesarise jer mi je isplativije,prvo u vojarni se danonoćno rade pretoriani pa ne bih imao ni mjesta za legionare a ovako cesarisi su u konjušnici još imam i pojilo što dodatno ubrzava njihovo treniranje a i resursi nisu baš neki problem ali tražim mišljenje trebao bi spoj deffa koji je jednako efikasan protiv pješadije i konjice al da su rimljani,ako neko misli zašto jednostavno ne pitam nekoga iz saveza za pojačanje odgovor je zato što nisam baš stalno online pa mi treba samo svoj deff...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno heroj

pozz gal sam, imam 2 sela, u drugom selu radim samo def i napravio sam falangu za heroja, sad sam mislio u prvom ( inace glavnom ) raditi groma ili heudena za heroja, jer u prvom planiram napadacke jedinice praviti, a u drugom obranu.. sad kad odem u prvo selo na dvorac heroja vidim da tamo pise da mi je falanga heroj ( kao u drugom ), sad me zanima da li je moguce imati jednog heroja u jednom selu, a drugog heroja u drugom, treceg u trecem, itd., ako je to moguce, kako da to napravim... hvala :pizza:

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

nije moguce, samo jedog aktivnog (zivog) heroja mozes imati

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    nije moguce, samo jedog aktivnog (zivog) heroja mozes imati
    ok, hvala, ali samo jos nesto, kojeg je onda heroja najbolje imati od svih jedinica ( ako je gal u pitanju ), ne napadam, ali ako me netko napadne onda se branim, tako da me zanima sta je najbolje od obrane imati za heroja ( falangu ili druida ) i za napad ( grom ili heuden, ili mozda macevalaca ) ?

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Pozdrav svima!

nije mi jasno zašto ne mogu u vojarni raditi pretorijane nego samo legionare, a imam i akademiju i kovačnicu oklopa..?

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31
  4. Pitanja: Srebro