Stranica 380 od 422 PrvaPrva ... 280330370378379380381382390 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,791 do 3,800 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Gdje mogu vidit cijeli graficki dizajn?

Zanimaju me sve one slike koje su pojavljuju kod questova.

Član foruma ime's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od HotShotGG Vidi post
    Ovaj T4 travian me toliko zbunjuje....
    Pitanje:
    Ostala mi avantura,
    Kada kliknem na njezinu poveznicu otvori mi se dolina, ime igrača, savez, populacija i pleme.
    Eo ovako, pleme je gali, a ako ja pošaljem avanturu sa herojem može li mi heroj biti zatočen u zamkama???
    Ne, avanture su neovisne o poljima i onome što se na tim poljima nalazi.. znači ako heroja pošalješ u avanturu on će obaviti avanturu nevezano za to galsko naselje koje se nalazi na tom istom polju di ti je i avantura

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od stipetic Vidi post
    imam pitanje za travian 4. kada odem na heroja pa na atribute skroz dolje vidljiva mi je slika heroja. takoder imam i konja i vidljiv mi je konj. Ali stvari koje imam u inventaru (pomast...) mi nisu vidljive. takoder sam ikoristio 6 kaveza i kavezi mi nisu bili vidljivi ni u invenataru niti pored heroja kada sam ih iskoristio.... zna li netko zasto je to tako???
    Mislim da je problem u Internet exploreru, jer sam i ja imala raznih problema dok sam koristila taj preglednik (npr, kad bih nešto gradila, tj, kad sam imala obavijest o gradnji u onom bijelom kvadratu ispod sela, nestala bi mi ona tri kvadrata s desne strane o proizvodnji resursa, vojnim jedinicama u naselju i kretanju vojske; kad bih kliknula na neko selo na mapi, pojavio se uski crni kvadrat bez slike sela, itd, itd)

Otvori igru u nekom drugom pregledniku (npr. Google chrome) i vjerujem da će sve biti u redu.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Böse

pozdrav svima! Imam jedno pitanje...ovo mi se nikad nije događalo prije i čudim se...jedan lik me neprekidno pljačka,a ja neznam kako da se razgradim jer me po 10-15 puta dnevno napada...dali ima nekakva magija da se uspijem razgradit? :sjekiraš:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

koliko mene moze jedan igrac napastu u danu?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno heroj

dobio sam neki oklop, da li ga je bolje koristiti odmah ili čekati da se malo igra zakuha kad bude više ljudi, napada i obrana

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Kristian Vidi post
    pozdrav svima! Imam jedno pitanje...ovo mi se nikad nije događalo prije i čudim se...jedan lik me neprekidno pljačka,a ja neznam kako da se razgradim jer me po 10-15 puta dnevno napada...dali ima nekakva magija da se uspijem razgradit? :sjekiraš:
    Jedina "magija" koju ti ja savjetujem jest izgradit dosta skrovišta.Ako kažeš da su takve jake pljačke izgradi 5-6 skrovišta i tako mu sakrij svoje resse.Nakon toga počni lagano gradit se i svu vojsku ako ju radiš obavezno kad nisi na travianu šalji u Fleet Save da ti se vraća kad dođeš tako da ako te napadne da ti ih nebi ubio.Ovako nakon nekog vremena kad ti ne uzima ništa ressa vjerovatno će odustat od tebe.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Jedina "magija" koju ti ja savjetujem jest izgradit dosta skrovišta.Ako kažeš da su takve jake pljačke izgradi 5-6 skrovišta i tako mu sakrij svoje resse.Nakon toga počni lagano gradit se i svu vojsku ako ju radiš obavezno kad nisi na travianu šalji u Fleet Save da ti se vraća kad dođeš tako da ako te napadne da ti ih nebi ubio.Ovako nakon nekog vremena kad ti ne uzima ništa ressa vjerovatno će odustat od tebe.
    Ili da ga lijepo zamoli i kaže da je početnik?Možda bi proradilo nezz

Član foruma Thunder TTT's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

To ce ga 99% naljutit i njemu nije vazno dali si pocetnik ili ne nego ako moze uspjesno poslat vojsku konstanto ce te napadat
    "What can an n00b do, except keep being a n00b"
    The text that you have entered is too long (19824 characters). Please shorten it to 10000 characters long.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Hmmm može se pokušati na kraju krajeva i to nikad ne znaš na koga ćeš naletit,al čisto sumnjam da bi to upalilo u većini slučajeva
    Sve u svemu ništa ne gubiš pokušaš li.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 05:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 13:45