Stranica 417 od 422 PrvaPrva ... 317367407415416417418419 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,161 do 4,170 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

jedno pitanje uz t4
    znam da ako su ima 3 heroja u selu, da se iskustvo dijeli 1/3 tj. stvatko dobije jednu trećinu iskustva.
    sada su tamo heroj 1, heroj 2 i moj heroj
    no moj heroj ima kacigu isustva (+15% iskustva)
    to znači da će sve biti normalno (svatko će dobit 1/3) ali moj će heroj dobiti još 15% više isustva nego što bi dobio bez kacige?
    tnx

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od HotShotGG Vidi post
    jedno pitanje uz t4
    znam da ako su ima 3 heroja u selu, da se iskustvo dijeli 1/3 tj. stvatko dobije jednu trećinu iskustva.
    sada su tamo heroj 1, heroj 2 i moj heroj
    no moj heroj ima kacigu isustva (+15% iskustva)
    to znači da će sve biti normalno (svatko će dobit 1/3) ali moj će heroj dobiti još 15% više isustva nego što bi dobio bez kacige?
    tnx
    U t4 su stvari sto se toga tice malo promjenjene (barem koliko cujem jer ne igram)
    EXP se ne dijeli ravnomjerno na sve heroje, vec ovisi o vise stvari (broju jedinica koje su poslane uz heroja, stvari koje heroj ima....) tako da je tocnu raspodijelu EXP-a gotovo nemoguce unaprijed izracunati (tj moguce je al je potrebno previse truda i vremena za tako nebitnu informaciju )

Sto se 15% bonusa tice, ne znam provjereno,... ali po mojoj logici,... na onaj EXP koji bude dodjeljen tvom heroju (prema svim uvjetima dodijele EXP-a) bit ce nadodano 15%. Sto znaci da ce, ukoliko je u bitci ubijeno 1k vojnika i tvog heroja dopadne recimo 100 EXP-a, tvoj heroj dobit 115 EXP-a

Citat Citat od keke Vidi post
    Možete igrati i ti i brat sa iste IP adrese. Jedino ne smijete igrati skupa tj. ne smijete se pomagati. To uključuje i slanje resursa.
    Pogresno
    Međusobno "pomganje" igraca koji igraju na istom racunalu (tj da tocnije kazem s iste IP adrese) je dozvoljeno prema pravilima za taj tip međusobne povezanosti.
    Dozvoljeno je i slanje resursa i svi ostali oblici pomoci, ali su neke stvari ogranicene.
    MH nekim drugim nacinima otkriva multi acc, ne preko slanja ressa (iako mu slanje ressa moze bit povod da malo detaljnije pregleda takve accove)
    Uređeno od strane hbudimir (29.11.11 um 01:58 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Da, istina , ali je i na sittera dozvoljeno samo nekih par tisuća, pretpostavljam da je na isti IP još manje. Pa izađe zanemarivo. (dok ovaj ne vrati, a i 1:1 mislim da nije ograničeno - nije bilo na s4)

Ispada da je lako imati multiće (ako imaš volje i vremena)
    i na s4 je mogao ići deff bez problema.. Što se na kraju sankcionira? Samo muljaže sa zlatom i srebrom?

Član foruma gabrek's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

pozdrav..molim odgovor na pitanje što brže..dali ima gdje na forumu objašnjeno kako preživjeti u sivoj zoni?Ako ima može link pliss,ja sam tražio al nisam mogao naći :(
    That is not dead
    Which can eternal lie
    Yet with strange aeons
    Even death may die...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gabrek Vidi post
    pozdrav..molim odgovor na pitanje što brže..dali ima gdje na forumu objašnjeno kako preživjeti u sivoj zoni?Ako ima može link pliss,ja sam tražio al nisam mogao naći :(
    izgradi 30 ili više građevina u tom selu da te ne mogu nulirati broje se i resi i zgrade
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od gabrek Vidi post
    naravno, što misliš kako su drugi preživjeli? chuck norris? ne
    nešto slično ovomu
    MORAŠ biti online ĆIM ti se selo izgradi, znači tog trenutka ti moraš biti online
    napravit prvo sklonište na lvl 1, izgradi većinu polja resursa ali samo na level 1.
    izgradi OKUPLJALIŠTE, skladište, žitnicu, tržnicu. imaš dolje kopiro sam sa jednoga tutoriala !!!

citat:
    "Morate izgraditi sljedeće građevine:pijacu,skladiste,silos,kasarnu,akademij u ,GZ,kovačnicu,dvorac heroja,rezidenciju(ili dvorac),ambasadu,jedno slonište na lvl 10,8 skloništa na lvl 1,18 resursnih polja."
    :pece palacinke:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Jel postoji neko pravilo o "valnim napadima" tipa neko vremensko ograničenje ili nešto? jer me lik napada otkad sam izišao iz zaštite svakih sat vremena već trideset puta... nit mogu gradit (jer me valjda napada) nit imam resursa za izgradit novu zgradu

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Kako da nekome tempiram napad..ima ta opcija da se vojska izmakne iz gg ako imas zlatni klub..ali jel moze se napravit da napad bude uspjesan da se neuspiju izmaknut?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Kada ce poceti novi T4 server?
    Jer mi je glupo igrati sad kad nmg pobjedit
    Brzo odg nov sam

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Capi Vidi post
    Kada ce poceti novi T4 server?
    Jer mi je glupo igrati sad kad nmg pobjedit
    Brzo odg nov sam
    Tocan datum pocetka servera nije poznat do same obavijesti na forumu. Dok ne bude obavijest, nitko ti ne moze odgovorit.

LP

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. [T4] Pitanja i Odgovori
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 29.03.11, 02:31