Stranica 418 od 422 PrvaPrva ... 318368408416417418419420 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,171 do 4,180 od 4213

Tema: Kratka pitanja

Član foruma Rade's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zoki0 Vidi post
    Kako da nekome tempiram napad..ima ta opcija da se vojska izmakne iz gg ako imas zlatni klub..ali jel moze se napravit da napad bude uspjesan da se neuspiju izmaknut?
    Moze, ako namestis da tvoj off stigne za manje od 10 sec, posle nego sto se njegov off vraca kuci.
    Znaci potrebno je da se njegov off vraca, a ti da posaljes napad da stigne u 10 sec iza njegovog napada. Tada se izbegavanje ne aktivira.
    Pronadjite me ovde ako vam treba neka pomoc u igri.

Član foruma Immotral Ba's Avatar
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Imam Pitanje!

Dali mi moze netko postat ovdje nekakav vodic kroz Tavijan i igru?! Posto igram dosta online igara i u tome sam uporan pa me sada zanima!

Koje gradzevine trebam imat u gradu ili stanu sve? Molim eto ako netko ima vlje na PP ili ovdje da mi to malo pojasni!

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Immotral Ba Vidi post
    Imam Pitanje!

Dali mi moze netko postat ovdje nekakav vodic kroz Tavijan i igru?! Posto igram dosta online igara i u tome sam uporan pa me sada zanima!

Koje gradzevine trebam imat u gradu ili stanu sve? Molim eto ako netko ima vlje na PP ili ovdje da mi to malo pojasni!
    Na podforumu Upute - FAQ imas dosta vodica za ovu igru, za svako pleme posebno kao i za pojedine taktike (napadacka, obrambena,...) pa mislim da tamo mozes naci sve upute koje su ti potrebne za pocetak.
    Ako i nakon toga nesto ne bude jasno, slobodno ovdje pitaj

LP

Član foruma
    Registriran
    Dec 2011

Uobičajeno

Pitanje!
    ja sam napao selo gala sa 38 gorstaka i on mi ih je zarobio. ako ja sada napadnem:normalno to selo, hoce li mi moci zarobiti sve vojnike, ako ima vise zamki od mojih vojnika?

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od djidara696 Vidi post
    Pitanje!
    ja sam napao selo gala sa 38 gorstaka i on mi ih je zarobio. ako ja sada napadnem:normalno to selo, hoce li mi moci zarobiti sve vojnike, ako ima vise zamki od mojih vojnika?
    Da, naravno.
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Rade Vidi post
    Moze, ako namestis da tvoj off stigne za manje od 10 sec, posle nego sto se njegov off vraca kuci.
    Znaci potrebno je da se njegov off vraca, a ti da posaljes napad da stigne u 10 sec iza njegovog napada. Tada se izbegavanje ne aktivira.

ali ako te taj igrač ne napada, nego mu off stoji doma i ima uključeno aktiviranje i ti mu ga želiš uhvatiti
    šta napraviti u tom slučaju?
    da li je itko uspio tako uhvatiti off
    trebao bi slati fejk i tempirati 180 sekundi dok mu se vojska vrati, da ga lupiš sa pravim napadom, jer i tada vojska ima ograničenje od 10 sekundi da se ne može izmaknuti i trebalo bi uspijeti....meni nikada :(

imaš još jedan način da ako znaš da igrač ima puno puno pljačka i puno dolaznih pojačanja iz pljački
    i ako srećom ga napadneš u roku od 10 sekundi da mu se vraća neki dio offa u selo tada se neće vojska izmaknuti i ulovit ćeš mu makar dio offa
    to funkcionira, osjetio sam jednom

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    ali ako te taj igrač ne napada, nego mu off stoji doma i ima uključeno aktiviranje i ti mu ga želiš uhvatiti
    trebao bi slati fejk i tempirati 180 sekundi dok mu se vojska vrati, da ga lupiš sa pravim napadom, jer i tada vojska ima ograničenje od 10 sekundi da se ne može izmaknuti i trebalo bi uspijeti....meni nikada :(
    Nije ti uspjelo iz samo jednog razloga. Jer tih 10 sekundi odnosi se isključivo na povratak offa IZ NAPADA, to znači da se ne odnosi na povratak iz šume.

Član foruma Rade's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Imaš još jedan način da ako znaš da igrač ima puno puno pljačka i puno dolaznih pojačanja iz pljački
    i ako srećom ga napadneš u roku od 10 sekundi da mu se vraća neki dio offa u selo tada se neće vojska izmaknuti i ulovit ćeš mu makar dio offa
    to funkcionira, osjetio sam jednom
    Da, al to treba da imas srece da pogodis da tvoj napad stize za manje od 10 sec posle nekog njegovog pojacanja iz farmanja.

Tako nikad neces uspeti da uhvatis off, sa fejkom. Zato sto, tih 10 sekundi vojska ne izbegava napad ako se vraca iz nekog drugog napada, ali ako se vraca iz vec jednog izbegavanja, izbecice napad i ako je razlika 1 sec.
    Pronadjite me ovde ako vam treba neka pomoc u igri.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ovako na gettertools stranici ima opcija u inactive searchu da traži natare u krugu toliko polja koliko zadaš, ali ne podržava naše servere, pa me zanima, ima li kakav sličan tools da podržava naše servere , i da se mogu tražiti natari?
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

pozdrav, dobio sam poruku od jednog igraca i glasi ovako:

necu te vise napadat ak mi radiš deff.?

sto mu to znaci?
    novi sam igrac

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 05:31