Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Zahtjevanje bana

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno Zahtjevanje bana

ovako saznao sam da je nekolicina ljudi zatražila ban od MH samo radi toga jer idu na put, ili pak RL problemi, a mene zanima jel to dopušteno? i ako da, do koje mjere se ide, i kako se zapravo moze potvrdit razlog? ako ne, zasto se to dogada?
    hvala

Član foruma pinin's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

opomene masi i lordu, nije trazi sto bi vi ucnili kad bi vi nesto bili, trazi konkretne odgovore.

ontopic: neznam, al mislim da iz nekog razloga nije dopusteno, recimo zahukta se rat, ti kazes mhu banaj me, idem kao na put...a zapravo nezelis pretrpjet gubitke

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od pinin Vidi post
    opomene masi i lordu, nije trazi sto bi vi ucnili kad bi vi nesto bili, trazi konkretne odgovore.

ontopic: neznam, al mislim da iz nekog razloga nije dopusteno, recimo zahukta se rat, ti kazes mhu banaj me, idem kao na put...a zapravo nezelis pretrpjet gubitke
    Citat Citat od masa Vidi post
    dao bi i ja tebi opomenu ja sam rekao svoje mišljenje kao što si ti reko svoje
    hehehehehe...jbga pinin ali covik je lipo reka ni ti neznas kao sto si reka ali si isto iznia svoje misljenje a ne konkretne odgovore.stvarno je ovo bilo licemjerje i koristenje polozaja za vlastitu dobrobit

aj da i ja iznesem svoje misljenje kad to vec rade modovi
    nevirujen da je to dopusteno jer, kao sto je pinin reka, bi se moga zatraziti ban kad bude gusto.neki rat ili osvajanje sela...igra je tako napravljena da se svaka duza neaktivnost placa i bilo bi glupo da postoji ta mogucnost 'zastite',pa na kraju krajeva postoje sitteri!
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

prestanite spamat, pinin se javio samo radi toga sto je dao opomene
    hvala

Član foruma edo-1's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Pa mozda je to samo neka urbana legenda, ali ako si dobar s mh-om, ali onak stvarno dobar....npr: dao guze, kupio mu auto....onda se da desitit svasta...jos ispadnes i zrtva naselja vise sile-....

Član foruma big bang's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

sto se mene tice to bi trebalo biti zabranjeno ali,isto tako nigdje ne pise da je protiv pravila...niti da se smije to raditi isto nigdje nepise...a ja bih to zabranio bilo kakva korist od multihuntera da on ispunjava igraceve zahtjeve za igracevu dobrobit ja smatram varanjem:bad:

Član foruma Nominativ's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Evo ti odgovora.

Ne nije dopušteno, ta nekolicina to nije po pravilu napravila. Za kaznu neznam jer nisam nikada ćuo od nekoga ko je te napravio kaku je kaznu dobio.

Uostalom odi na kordinate 0/0 i pitaj MH-a

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od edo-1 Vidi post
    Pa mozda je to samo neka urbana legenda, ali ako si dobar s mh-om, ali onak stvarno dobar....npr: dao guze, kupio mu auto....onda se da desitit svasta...jos ispadnes i zrtva naselja vise sile-....
    Žrtva naselja? Kakvog naselja? 15croppera? :p

Koliko ja znam banovi na zahtjev se ne rade. Postoje sitteri ako netko trenutno "ne može bit tu".

Nominativ, smijem li se i ja posvadit s tvojim sigom?

Član foruma Azevse's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

pa postoje siteri za to kaj ne?!:rulez::rulez::rulez::rulez:

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Banovi na zahtjev nisu dozvoljeni.

Ban se daje zbog:

- pushinga
    - ilegalnog logiranja
    - multiaccounta
    - vrijeđanja, ucjenjivanja, zastrašivanja itd itd - sve što nije u skladu sa člankom 7 Pravila Igre
    - lažnog predstavljanja kao Multihunter i/ili osoblje Traviana
    - ilegalnog preuzimanja naselja i/ili ilegalnih napada na igrače - sve što nije u skladu sa člankom 4 Pravila Igre

itd itd

Uglavnom, MH NE SMIJE dati ban iz razloga koje je naveo autor prvog posta. I to se ne radi.

Ako netko ima dokaze da je bilo koji MH napravio nešto slično, ODMAH i HITNO poslati prijavu administratoru na admin@travian.com.hr

Slične teme

1. [Tutorial] Što nakon bana?
    By marijdil in forum Upute - FAQ
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 20.10.09, 19:12
  2. Trajanje Bana
    By WoltLab in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 21.04.08, 17:25

Pravila postanja