Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Najgluplje sto ste ucinili na travianu

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno Najgluplje sto ste ucinili na travianu

evo, ja ne igram bas dugo ali neki od mojih bisera su:
    1.dok sam imao jedno naselje graskom sam napao g.g. od covjeka sa 6 sela
    2.uspio probiti deff i umjesto ciljanja rezidencija ja stavio nasumice
    3. posalao val od 3 admina iz jednog sela i stavio pljacku.....

ima toga jos...

a vi?

Član foruma Nominativ's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

1.Na bivšem clx serveru poslo 80k offa u pojačanje mjesto napad, tako da su se ovi moji iza mene još i uto zabili.
    2.Stavio multihuntera za sitera
    3.Ofarmo multihuntera

ti se žališ što nisi stisnio rezidenciju na hr s2 bivšem t-bone je poslo na ww selo napad katama nasumce i srušio rudnik željeza

Član foruma Svinjko's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

1.Posvađo se sa MH
    2.Drugi put se psovađo sa istim
    3.SKATAO NASELJE IZ bjesa a onda ga išo zauzet
    4.Posalo 1000 falnga na sebe a zaboravio povuć falange tsako sa pobio oko 2000 falangi
    5.Treći put se posvađo sa MH
    6.Iskatao lika koji mi se rego preko linka
    7.poslao 2000 falangi u napad umjeto u pojačanja
    Speed didn't kill anyone it's when you suddenly become stationary that gets you...
    -By Fat Bob

You are more wrong than a guy who waved newspaper and said there will not be war in Germany in 1939.
    --By 2nd Fat Bob

Član foruma mihovil's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

hehe a ja nisam glup ko vi... sala ja sam jos gluplji.....

1. slucajno sam poslao napad na lika koji je bio prvi na cijelop serveru (a ja mislio da ima deset popa, naravno to selo je imalo ali ne i ostalih 23)
    2. poubiao vojsku samo zato sto mi je falilo hrane
    3. kladio se s prijateljem iz razreda u 10 kuna ko pobjedi da ce dobit deset kuna (pobili smo si vojsku međusubno)... i ima jos toga

Član foruma ivo23's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

1.ja se rego i naprvio 2 leginar(tad još nisan znao za pop,naselja i ostalo)i napadao lika sa 7000 pop a ja sam imao 50 pop kad mi je zaprijetio prestao sam
    2.brisao mi se račun i frama li me likovi sa 3000 po i sad nekoliko min.do brisanja ja napadnem te tipove sa 10 falangi.I pita mene tipćeš kate i ja kažem može i obriše mi se acc

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

zaboravljam maknuti deff kad kradem rese sam od sebe :p jednom je stvarno zabolilo, pa mi je sad to stalno u podsvijesti

i zaboravim staviti jedan katapult u cleaner (ali ovo vidim, pa se ispravim) :p

Član foruma Sephiroth's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Stavim da se rade naseljenici umjesto senatora :lol2:
    I fulo jedan kordiniranu napad u sekundu..:/

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Ovo nisam ja napraivo nego moj ally frend,ali ally je zajebo,na usx,prosla runda radili smo veliku akciju,ceku i sad slao je frajer 2k falangi,on je bio najveci opskrbljivac(jos je bio realativno rano server)
    i poslo ih je u napad.......

em sto nam je ostetio ceku,svoje falange pobio i ovi su nam razbili tu jadnu ceku(bez falangi koje bi spasile stvar) i uzeli crop....

Član foruma i542's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

1. Napo svog farmera sa 110 falangi i tako razrušio tipu kojeg sam sittao pola sela
    2. Napao oazu sa 5 falangi
    3. Registrirao se na Travian Forum
    Sijem strah i trepet i nakon četiri godine....

Član foruma qertz's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Krenuo sam osvojiti naselje i poslao sam napad koji je trajao 11h. U međuvremenu su naši saveznici osvojili to selo, tako da je nastao problem jer su mislili da ih ja napadam. Napad je stigao i imao sam nešto veće gubitke. Najveći problem je što su leaderi saznali za to pa mi natrpali pun inbox. Kasnije je sve bilo riješeno. Ali da bolje dočaram moram reći da su to jako kvalitetni savezi (imamo 4 WW-a) tako d baš i nije bilo svejedno.

Još mi se jedanput to dogodilo, ali bili su drugi saveznici, inače nas je troje, neki ih možda i znaju pa zato pišem - Phoenix, PuB, Unity, popularno zvani UniPuBnix

Na tom serveru je bilo puno Hrvata.

Nedavno mi se dogodilo nešto još gore, zapravo nije moja pogreška, ali ajde.
    Osvajao sam 15c jednog neaktivnog igrača, prije je bio s nama u ally, i išao je zadnji napad na njega. U međuvremenu su dvojica iz gore navedenog saveza PuB poslali napad na to selo neznajući da ga ja osvajam već duže vrijeme. Osvojio sam selo i nakon kojih sat vremena su ga oni napali. Prvi napad mi je ubio 100 gromova i 100 haeduana, drugi napad s katapultima koji je trebao uništiti rezidenciju uništio je polje drva jer sam ja već uništio rez. Treći napad sa senatorom mi je preoteo selo.
    Nisam htio nikoga zamarati s tim jer već imamo problema s WW-ima, treba hranu stalno slat i to...
    http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

Slične teme

1. Turnir u travianu
    By jerezam in forum Općenito
    Odgovori: 19
    Zadnji post: 26.01.12, 20:09
  2. artefakti u travianu
    By Agent Zero in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 10.01.09, 20:08
  3. varanje na travianu
    By Partyanerr in forum Stara pitanja