Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 27

Tema: fora sa siframa

vlturina
    Gost

Uobičajeno fora sa siframa

dajte momci ja sam sad poceo igrat na svijetu 2,znaci to je pocelo prije par tjedana,i sad sam bas imaio jedan napad i kad pogledam,momak ima 2 sela znaci,,u jednom ima mijesano drvo,glina hrana,zeljezo,kontas.A u drugom selu ima sve samo crop,znaci samo hranu,kontas,ali toje nemoguce jer mu jedno selo ima 240 stanovnik,a drugo120,kako je to moguce,i on meni veli da ima neku foru,pa kako,znaci treba ti rezidencija i starjesina,pa kako on to moze imat,a bas kazem da smo tek poceli igrat,nemoguce brate

Član foruma Gamer000's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Objasni malo bolje
    run bitch run
    -Neprikladno izražavanje

Član foruma jackass9's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

možda si krivo vidio pa te zafrkava...koji je njemu nick da ja ipak provjerim dali ti dobro vidiš ?

umax100
    Gost

Uobičajeno

Ne treba ti nikakva starješina, trebaš imati Rezidenciju ili Dvorac na razini 10, i, naravno, 1 ili više naseljenika. Ja sam na ovom speed serveru. Glupost. Zaštitu imaš samo jedan dan, travian plus ti traje samo 3 dana.

Sada kada je došao speed server, svi su se registrirali jer su mislili da će im bit bolje, e pa ja sam to učinio i stvarno sada žalim.

POZDRAV:master:

Član foruma metalac's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno speed

i ja sam mislio da je to fora a sad nakon par dana brišem account i na s1

vlturina
    Gost

Uobičajeno

travian dva je restartan prije 4 tjedna,i danas vidim da covijek ima 2 sela,u oba sela ukupna populacija mu je 300 stanovnika,znas ono kad otvoris selo i vidis glavnu stranicu,e u jednom selu mu je sve samo hrana,kak ne kuzis,nema ni gline ni drva,nego samo hrana,a za to trebas igrat mijesecima,sory kompa nemo gu ti reci ime njegovo

vlturina
    Gost

Uobičajeno

ma to je novo pocelo sta vam je ljudi

mali max
    Gost

Uobičajeno

e ajd vi meni nešto objasnite. Kako neki likovi na hr2 već mogu imati 3 grada. Ja trenutno imam u jednom gradu rezidenciju na 10 i napravio sam drugi grad za kojisam jedva imao dosta KB. odakle njima već sada dosta KB za 3. grad.

Član foruma Matejm's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Samo hranu nemože imati, ima sigurno 15 farmi, 1 gline, drva i željeza.

rambo557
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od vlturina Vidi post
    travian dva je restartan prije 4 tjedna,i danas vidim da covijek ima 2 sela,u oba sela ukupna populacija mu je 300 stanovnika,znas ono kad otvoris selo i vidis glavnu stranicu,e u jednom selu mu je sve samo hrana,kak ne kuzis,nema ni gline ni drva,nego samo hrana,a za to trebas igrat mijesecima,sory kompa nemo gu ti reci ime njegovo
    nije mora imat 1 glinu 1 željezo i jedno drvo i netrebaju ti mjeseci samo je napravio naseljenike i naselje ccc :bad::gun:

Pravila postanja