Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 15

Tema: Speed server - Pljacka

Član foruma Bukovcan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno Speed server - Pljacka

Dobar dan svima...iako znam da je ova tema prosla forum barem 20 puta ali sve sam probavao sto ste vi napisali i nita od toga mi baš nije niti pomoglo

Želio bih samo da ako mi mozete barem savjetovat kako se obraniti od nekog pljackasa koji me OZNACIO za farmu..odem ja u skolu vratim se za 7 sati, a ono 10 izvještaja od istog covjeka koji me pljacka ( dasa-damir )

Pokusao sam na najmnogoljudniji nacin da ga pitam dali me moze prestat napadat..da cu mu dat neke resurse ...( nema odgovora ) i SAGRADIO SAM 8 SKROVIŠTA RESURSA NA RAZINU 10 i još me stalno kradu za 2000, trazio sam pomoc od saveza...ma kakvi.....nista niti od njih

Ima li tu rješenja....?:bad2:

Član foruma drekobran's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

nađi drugi savez i skrivaj resse.ili briši acc.ne znam za drugi način

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drekobran Vidi post
    nađi drugi savez i skrivaj resse.ili briši acc.ne znam za drugi način
    promjenio sam 3 saveza....

da skrivam resse ??
    bas tada kad mene nema kući kad sam u skoli onda me on napada..a ra rusurse... IMAM VEC 8 SKROVIŠTA RESURSA SVI NA 10 NEMAM VISE NITI MJESTA ZA GRADIT !!!!!

Ziga
    Gost

Uobičajeno

Ukratko, speed server nije za tebe ako ne možeš pratiti tempo brzine igre.

Osim toga zašto nemaš sittera? ni jednog frenda koji može checkirati account dok si u školi?

Član foruma groto's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

kad god možeš troši rese, a to kada ti nisi online trebaš si nabaviti sittera/e i reći mu/im da radi/e isto
    Uređeno od strane groto (11.03.09 um 09:33 Uhr)

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od groto Vidi post
    kad god možeš troši rese, a to to kada ti nisi online trebaš si nabaviti sittera i reći mu da radi isto
    Mudar odgovor......znam ja da trebam ih trosit rese....

a valjda cu si nas nekog sittera....

imao sam frenda iz razreda za sittera pa mi je uvijek usao i grad - trznica - i slao sebi

onda sam ga morao natamburat u skoli :cool:

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

pa ako si u savezu nađi bar jednog sitter iz tog saveza!!!
    procitaj ovo, iako sumnjam da ce ti pomoci http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=995

vec si dobia najbolji odgovor, speed nije za tebe
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

oprosti mene su prije stalno napadali ali ne napadaju me vise makar imam jedno skroviste ressa

Član foruma jackass9's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

teutonci ti uvijek opljačkaju trećinu ...probaj ovo ako nisi online cijeli dan...sruši skladište na određeni nivo...ako ti skrovišta pokrivaju 8000 kao što si rekao onda sruši skladište tako ti bude kapacitet njega za trećinu manji od onoga što skrivaju skrovišta...i onda te nemogu niti teuti opljačkat...naravno to vrijedi i za žitnicu...ali to ti je samo kratkoročno rješenje

Gromchek
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Bukovcan Vidi post
    Dobar dan svima...iako znam da je ova tema prosla forum barem 20 puta ali sve sam probavao sto ste vi napisali i nita od toga mi baš nije niti pomoglo

Želio bih samo da ako mi mozete barem savjetovat kako se obraniti od nekog pljackasa koji me OZNACIO za farmu..odem ja u skolu vratim se za 7 sati, a ono 10 izvještaja od istog covjeka koji me pljacka ( dasa-damir )

Pokusao sam na NAJMNOGOLJUDNIJI nacin da ga pitam dali me moze prestat napadat..da cu mu dat neke resurse ...( nema odgovora ) i SAGRADIO SAM 8 SKROVIŠTA RESURSA NA RAZINU 10 i još me stalno kradu za 2000, trazio sam pomoc od saveza...ma kakvi.....nista niti od njih

Ima li tu rješenja....?:bad2:
    NAJMNOGOLJUDNIJI aaaaaaaaHAHAHHAA .. ovo nije normalno... mislio si na najuljudniji ? hahaha o boze... a ovo ti nije prvi put da pises velike gluposti.. ja bi ti dao ban samo zato jer ides u 3. razred osnovne-.-*

Slične teme

1. Speed server
    By Voodoo in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 11.02.09, 16:38
  2. speed server
    By golden47 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 18.07.08, 17:54
  3. speed server
    By Junction in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9