Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Korištenje tuđeg nicka?

Zombi2k
    Gost

Uobičajeno Korištenje tuđeg nicka?

Dobra večer

Kome se javit da mijenja neki nick koji se lažno predstavlja, evo primjer imao sam frajera koji se jako pravi pametan i znam da MH mjenja nick do 100 pop-a, frajer je pisao i MH mu je mjenjao meni se sad ne zaebava sa administracijom iako bi to floosh mogao odradit i prmjenit mi tj. skinit onaj ostatak iza nicka, al što sa seronjama koji se logiraju na ostale servere i koriste tuđe nickove kako njih prijavit jer to je opet povreda, ako se neko predstavlja tuđim nickom, što misle da če ih to zaštitit od nekog jer vide neki nick koji je negdje malo bolji a neznaju budale da taj nick na idučem serveru nemora ništa značit!

eto nadam se da če mi neko odgovorit i banat sve koji se mojim nickom koriste na svakom serveru osim s1 i s2

Hvala

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

o ćem ti pričaš?
    tvoj nick? jel patentiran, autorski zaštićen?
    ne, nema toga, nitko neće nikoga banat radi nicka, smiri se -.-'
    mijenjat nick možeš samo ak se mijenja vlasnik i do 100 popa, to su pravila

Banned
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Zombi2k Vidi post
    Dobra večer

Kome se javit da mijenja neki nick koji se lažno predstavlja, evo primjer imao sam frajera koji se jako pravi pametan i znam da MH mjenja nick do 100 pop-a, frajer je pisao i MH mu je mjenjao meni se sad ne zaebava sa administracijom iako bi to floosh mogao odradit i prmjenit mi tj. skinit onaj ostatak iza nicka, al što sa seronjama koji se logiraju na ostale servere i koriste tuđe nickove kako njih prijavit jer to je opet povreda, ako se neko predstavlja tuđim nickom, što misle da če ih to zaštitit od nekog jer vide neki nick koji je negdje malo bolji a neznaju budale da taj nick na idučem serveru nemora ništa značit!

eto nadam se da če mi neko odgovorit i banat sve koji se mojim nickom koriste na svakom serveru osim s1 i s2

Hvala
    Pa šta sad ako netko koristi tvoj nick,u čemu je sad problem,ko da ti svoj nick nisi negdje vidio od nekog drugog igrača.Jako glupo to u vezi nickova,to bananje,samo zato što je netko vidio ime nečijeg nicka na npr:na hr2 pa se tak nazvao na hr3,ja ću se sad baš regat na hr2 i vidjet ću od nekog igrača nick na hr3 i šta sad??

Slične teme

1. Odgovori: 4
    Zadnji post: 09.10.10, 16:50
  2. promjena nicka (opet)
    By The_Godfather13 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 27.11.08, 18:31
  3. Promjena ingame nicka
    By Ken in forum Stara pitanja
    Odgovori: 17
    Zadnji post: 04.10.08, 18:45
  4. Zajdenicko koristenje kartice