Stranica 42 od 51 PrvaPrva ... 324041424344 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 411 do 420 od 502

Tema: Pitanja: Crop, cropperi

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    imam dva c 15 dva polja jedan od drugog, bio sam naumio u jednom off u drugom deff raditi, ali sada kad znam da mi treba 7 skladista za farmen na 18 i 3 zitnice sto je malo... znaci nebi bilo lose uzeti jedan crop za glavni a u drugom raditi off i iz glavnoga samo hraniti tu vojsku??
    pa gledaj za takvu takstiku sa dva cropa će ti trebati brdo golda za NPC, al možeš i tako...

Banned
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Frey® Vidi post
    Zavisi koji ima kakve oaze, jel koristis gold ili ne.. i sto mislis biti deff ili off... Kad to sve navedes javi mi se na pp, dam ti sve sto ti treba.
    oaza ima (ali malo 2.)
    gold nekad uzmem
    off

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Jež Vidi post
    pa gledaj za takvu takstiku sa dva cropa će ti trebati brdo golda za NPC, al možeš i tako...
    nije problem... nego reci mi sta je bolje? raditi off u glavom gradu ili u gradu pored?

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

nije problem... nego reci mi sta je bolje? raditi off u glavom gradu ili u gradu pored?
    a cuj zavisi veliki offeri ugl rade off u gradu pored gg jer u obicnom selu mozes podic veliku vojarnu i konjusnicu sto ti daje mogucnost da radis vise vojske kao i to da ce ti onda u gg biti lakse dizat farme do veceg lvl-a, eh sad to mozda ima i nekih manjkavosti jer kad budes pod napadima onda treba branit i gg i off selo... ugl razmotris sta ti je najbolje pa odlucis :na karte:

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    a cuj zavisi veliki offeri ugl rade off u gradu pored gg jer u obicnom selu mozes podic veliku vojarnu i konjusnicu sto ti daje mogucnost da radis vise vojske kao i to da ce ti onda u gg biti lakse dizat farme do veceg lvl-a, eh sad to mozda ima i nekih manjkavosti jer kad budes pod napadima onda treba branit i gg i off selo... ugl razmotris sta ti je najbolje pa odlucis :na karte:
    hvala.. ja mislim da je bolje u gg, jest da je malo komliciranije dizati farme i vojnu infrastrukturu, ali se moze, i uz to ide i da mozes imati 3 admina u gg za skidanje odanosti.. ugl jedina prednost mi se cini radjenja offa u gradu pored je ta da dobijas polja za skladista u gg drugo nis... volika vojarna manje vise, jer nitko nece raditi pretoriane i imperane u istom gradu i to po trostrukoj cijeni (odnosi se na rimljane) jedino bi se donekle isplatila velika konjusnica u kojoj bi se radili EI i EC al kad racunas da kostaju x3 rijetko kad bi ih se radilo... tek pred kraj servera.....

sad ja sam sebi dajem odgovor na pitanje ali dobro.. svejedno hvala

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

hvala.. ja mislim da je bolje u gg, jest da je malo komliciranije dizati farme i vojnu infrastrukturu, ali se moze, i uz to ide i da mozes imati 3 admina u gg za skidanje odanosti.. ugl jedina prednost mi se cini radjenja offa u gradu pored je ta da dobijas polja za skladista u gg drugo nis... volika vojarna manje vise, jer nitko nece raditi pretoriane i imperane u istom gradu i to po trostrukoj cijeni (odnosi se na rimljane) jedino bi se donekle isplatila velika konjusnica u kojoj bi se radili EI i EC al kad racunas da kostaju x3 rijetko kad bi ih se radilo... tek pred kraj servera.....

sad ja sam sebi dajem odgovor na pitanje ali dobro.. svejedno hvala
    moze se i u obicnom selu napravit 3 admina

a veliku vojarnu koristis sa imperiane isto... dakle duplo vise offa radis kao i u velikoj konjusnici mada se konjusnica bas i ne isplati al et... ipak ako nisi previse iskusan i ja bi ti preporucio da radis off u gg

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

imam dva c 15 dva polja jedan od drugog, bio sam naumio u jednom off u drugom deff raditi, ali sada kad znam da mi treba 7 skladista za farmen na 18 i 3 zitnice sto je malo... znaci nebi bilo lose uzeti jedan crop za glavni a u drugom raditi off i iz glavnoga samo hraniti tu vojsku??

Ima mjesta za sve u GGu...

i vojarna i konjara i radionica i 7 skladišta i nešto žitnica...

bit je samo nepotrebno s vremenom srušiti...

Akademija - čim razviješ sve jedinice rušiš
    kovačnica/oružarnica - čim digneš svim jedinicama koje misliš u GGu praviti također rušiš
    Dvorac - Ak si si dignuo admine, ne treba više. No ak ti crkne koji admin, imaj na umu da ga ponovno moraš dići
    Dvorac heroj- čim zauzmeš oaze, i osiguraš da ih nitko iz sela više ne vidi, možeš također rušiti

E sad! Ak je heroj u glavnom gradu, onda dvorac heroja više ne treba! Normalno šalješ s njime napad. Frka je kad ga prebaciš u neki drugi grad da bi osvojio oazu ili što bilo, što ga nemožeš vratiti bez da si ponovno digneš dvorac heroja na level 1.

No tu dolazi swap sa tržnicom do izražaja!

Znaći, srušiš dvorac heroja, te tržnicu na level 1!

Tržnica level 1 je dovoljna za napraviti npc. Resurse prebacivaš iz GG grada, tako da iz sporednog sa bilo čime (osim ovnovi i kate) pljačkaš ljepo svoje oaze.

Kad ti zatreba dvorac heroja za prebacivanje, odeš u glavnu i srušiš tržnicu za preostali level te digneš dvorac heroja na prvi level. Nakon što ga prebaciš ponovno srušiš dvorac heroja i digneš si level tržnice za npc-ati... Sveukupno 20-30 minuta posla i ne pretjerano skupo. No isplati se jer dobiješ takoreći bonus slot za gradnju.

Nakon što digneš farme na 18, srušiš koje skladište i dižeš što te volja.

Član foruma Master Blaster's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Gradu pored ti je bolje raditi off a najbolje ti je u nekom cropu tamo imaš hrane za uzdržavanje vojske

Član foruma Norad III's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Isto zgodno,digneš crop i jedan grad pored njega,u tome gradu pored radiš vojsku i šalješ u crop na čuvanje,u cropu naravno dižeš samo hranu,kak ti paše.
    http://i36.tinypic.com/54u7g5.jpg

Član foruma Goblin's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

jese ispalti uzimati vise cropera sa 15?:to victory:

Slične teme

1. Crop
    By loW in forum Generalni chat
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 12.04.13, 00:29
  2. crop finder