Rezultati ankete: Šta mislite o pravilu za limitiranje napada u 1 sekundi?

Glasači
163. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • Da, svidja mi se.

88 53.99%
  • Ne, ja sam protiv!

75 46.01%
Stranica 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 334

Tema: Više napada u sekundi - anketa

Član foruma strujar10's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

šta je te skripte tako teško otkrit? šta ih toliko puno igrača koristi?
    ne vidim razlog da se oštećuje puno poštenih igrača zbog onih koje kakvih igrača, što se guštaju s igranjem skriptama, pa ako se stavi taj limit od 8-9 napada, opet će se koristit skripte i ostala sr....
    mislim da nije ni potrebno slati više od 10 napada u sec, jedino ako hoćeš skroz srušit grad, al za jedan full crop kill je dovoljno i 8-9 a to znači da će se skrpte i dalje koristit, pozabavit se više MH....

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Cevapi Vidi post
    ako cmo se vec pravit pametni, ja nisam apsolutno nigdje, ponavljam apsolutno nigdje rekao da bi ta promjena pravila bila protiv pravila (pa boze moj, sami ste pisali pravila) vec sam iznosio svoje osobno stajaliste.... bas ce njemcima biti drago kad cuju da igraci koji koriste zlato brisu racune jer imamo nesposobne multihuntere....
    sto se tice zahtjevanja zlata natrag, neocekujem da cu ga dobiti, ali cu ustrojati u tome
    Prvo da komentiram tvoj prvi post.
    Zašto bi se banali igraći u prvih 10?? Pa nisu oni tamo došli varanjem.Ljudi igraju zlatom,imaju iskustva i zato su tamo ne zbog skripti Ne postoji nadprosječan broj vojske u ovoj igri,svatko može uz malo truda stvoriti i do 200 k vojske ako ne i 300k tako da nadprosječnost ne postoji ovdje.

Što se tiče ovog drugog.Zašto si ti nigdje pa ne šalješ svkih 24 sata 15 napada u sekundu??? ako da ti onda imaš susjedstvo puno neprijatelja čudo da si preživio Takvi napadi se šalju u nekakvoj organiziranoj akciji saveza ili kad se dogovoriš sa nekim za akciju,ne pljačkaš sa takvim napadima
    i kad gledaš sa 6 napada možeš napraviti standarni cropkill.
    Zašto bi onda sad igraći koji koriste zlato brisali račun??

Član foruma klkl's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Narvavno da mi se sviđa jer to traži puno iskustva i to. Ali floosh to treba naučiti ona i MH. Oni su mog frenda banali jer je poslao oko 10 u sekundu i naravno rekli su da ima skripte i ta sranja i dobio je ban 4ever naravno da nije koristio skripte. Ali sviđaju mi se ti napadi u sekundu
    Popis nevalja

Član foruma Zli Pijanac's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Postoje raznorazne cake za slanje napada u sekundi, ja osobno SVAKI puta ako sam na kompu sa dobrom vezom mogu poslati 5 napada u sekundi, ponakd čak i bez ofline moda sa jednostavnim ctrl+tab i klikom miša. To što drugi ne znaju, ili ne mogu, stvarno ne bi trebao biti probelm nas koji znamo.

Ne slažem se sa ograničavanjem. Pronađite druge načine za kažnjavanje onih sa skriptama, a ne na način da ograničavate nas koji znamo poslati napade u sekundi bez skripte... jer malo mi je mutavo da, npr, rušimo nekome gg, svi se izredamo u sekundi, i sad, eto, igrom slucaja od mojih 12 valova umjesto 4 po sekundi odu 6 po sekundi... i šta sad? Vraćaj napad natrag i šalji 2 minute nakon svih dok sve posložiš?

Vjerojatno i ti floosh znas da sto vise valva posaljes, da je veca vjerojatnost da ces ih u jednoj sekundi poslati 5, a u npr 2. ili trecoj 8 ili 9. Kako kontrolirati onda te napade u sekundi?

Zašto ne bi mogli cropkillat u istoj sek?

Da se samo mene pita, ne, ne dolazi u obzir, pa makar i na svojoj koži to osjetio.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

hmmm, baš me zanima to maherstvo da su neki momci iz mid-a banani, čak su i ovi u top10 i banani, a hvale se da su jako dobri igrači i da sve znaju, mora da je to neki paradoks, nevin - najbolji, a banan ???

eh da i htio bi pitat ako bi se ograničenjem uništila igra pro igračima i gold igračima, onda koji je izgovor da igrači koji igraju igru sa skriptama uništavaju igru igračima koji igraju pošteno i sa goldom??

slobodno pobrišite ovaj post

inače za nekih 6-8 napada
    Uređeno od strane jajalo (22.04.09 um 10:41 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

meni ti napadi nisu jasni

jel to na primer kad 4 igraca posalju napade na jednog igraca u istoj sekundi taj napad se ujedini u jedan obica napad?:blink:

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

ne svi sjedaju u toj sekundi jedan po jedan,ali redosljed napad ovosi kada su napadi poslani.onja napad koji je prvi poslan,taj će prvi i doći u naselje,a onaj koji je zadnji poslan zadnji će sjesti,bez obzira što su u jednoj sekundi

Član foruma STahoR's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

eh ovako da i ja nabacim koji komentar

meni se ovo pravilo svidja iz ovog jedng razloga sto si naveo, tj zbog skriptasa te ce oni ovim biti osteceni
    sto se mene tice ovo nije nimalo lose samo kad bi se broj sa 4 u sec povecao na 6 u sec, jer ja saljem po 8-10 napada obicno, zavisi od trenutne brzine servera i dok ustimam nekoliko serija po 4 takva napada, 20 min cu morati provesti saljuci napade i ustimavajuci da stignu kako treba

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

ja se ne slazem da treba banati one tko salju napade u sekundi.i nije istina da se naselje mora uzeti iz 5 ili 6 napada.ja sam naselje izgubio u dva napada.

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od STahoR Vidi post
    eh ovako da i ja nabacim koji komentar

meni se ovo pravilo svidja iz ovog jedng razloga sto si naveo, tj zbog skriptasa te ce oni ovim biti osteceni
    a ja koji nekoristim skripte necu?!?!?!? pa dobro ljudi gdje su vam glave? ako ne znate svoj posao, nemojte ga ni obavljati, ja zbog necije nesposobnosti nemislim ispastat...

Slične teme

1. Slanje napada u sekundi
    By The_Last_Warior in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9
    Zadnji post: 31.07.10, 15:47
  2. Slanje više napada u sekundi
    By zomi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 02.10.09, 18:35
  3. Moze li netko poslati 8 napada u istoj sekundi?
    By BOB NUDD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 24.03.09, 14:39
  4. Vise napada u isti sec
    By Perqan in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 04.07.08, 07:58
  5. Pregled napada-kako vidjeti više napada?
    By hzg in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 18.10.07, 00:55

Pravila postanja